Jupiter u 5. (petoj) kuci - V. polju

  • Odgovora: 11
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže posejdon

  • *
  • 81
  • 0
  • Pol: Žensko
Jupiter u 5. (petoj) kuci - V. polju
« poslato: 11:45:08, 09.Feb.2010. »
ovo je dobra pozicija za lutriju osim aspekta jupitera i urana,mada da svedemo na osnovu po Duporu

brojno dobro vaspitana deca,cista,otvorena ljubav, u aflikciji igra nekog sveca

povoljno je za ucenje,hobije,znanje pogotovo kad je retro,jer daje dobru samoanalizu,uopste analizu sa viseg nivoa


 


*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Jupiter u 5. (petoj) kuci - V. polju
« Odgovor #1 poslato: 16:59:56, 28.Apr.2014. »
I ja imam Ju u petom :D , u sektilu sa Ve - jos djece nemam pa nemam pojma kako ce mi se na njh odraziti- trebalo bi dobro  ;D, mislim da predstavlja vise djece e sad u Blizancima- pa cak mozda i blizance oznacava.,dvoje ili vise djece...  a sto se tice ljubavi ,Ve kao dispozitor pravi 60 sa Ju u petoj- definitivno vise veza , kod mene barem tako bilo ali teske dosta, medjutim dosta i lijepih poznanstava, kracih veza

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Jupiter u 5. (petoj) kuci - V. polju
« Odgovor #2 poslato: 01:37:47, 29.Apr.2014. »
Takodje  ;D
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Jupiter u 5. (petoj) kuci - V. polju
« Odgovor #3 poslato: 01:57:37, 29.Apr.2014. »
a iz kojih kuća dolazi?
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Jupiter u 5. (petoj) kuci - V. polju
« Odgovor #4 poslato: 11:07:19, 29.Apr.2014. »
hehe djevice kako na tebe utice Ju u 5 k? kakvi su ti bili momci? Moji su svi neki bili obrazovani ili su nesto studirali u simbolici planete JU a i trigon Ju  sa Me mislim da mi to podrzava hehe i da Me-mladji od mene, pretezno ili barem izgedaju ili su duhom mladi,  a religiozni , moralni i casni pa  bas da se sve u jednom tako spojilo i nije  ;D ali svaki je imao nesto Jupitersko od tog sto sam navela ...  i da bili su svi lijepi  Ju 60 Ve ili barem simpaticni, harizmaticni,  i da hehe svi su se bavili pretezno Venerinim zanimanjem vrlo interesanto  :D hm i sekstil Ju i Mo- pa moram priznati pretezno me privlacili Rakovi ili ja njih ili su bili promjenljivog raspolozenja i akcija ... sto me uzasnv nerviralo  cas hocu cas necu  e taj stav :D, ali bili su poprilicno osjecajni momci , okrenuti porodici itd... ,iako kazu da Ju daje srecu i ekspanziju tu gdje se nadje, jesam upoznavala puno ljudi, izlazila, imala sam vise veza, neke duge bas, neke krace... ali nije me nesto puno Ju usrecio u ljubavi :( ... barem ne do sada ...mozda me malo koci jer mi je Ju vl 12 k i pada u egzil u Blizance....pa mi se kroz ljubav karma odradjuje...

Plutonac pitas mene ili djevicu? :) puno pozz svima  (mah:mah)
« Najnovija izmena:: 11:56:42, 29.Apr.2014. tinkerbell »
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Jupiter u 5. (petoj) kuci - V. polju
« Odgovor #5 poslato: 02:28:25, 30.Apr.2014. »
pa obe  :)
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 


*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Jupiter u 5. (petoj) kuci - V. polju
« Odgovor #6 poslato: 12:39:50, 30.Apr.2014. »
kod mene Ju dolazi iz 12 k kao vladar strijelca u 5 kucu u egzil- Blizance i pravi sekstil sa Ve i Mo,trigon sa Me ,i kvadrat sa So...sta mog Ju koci najvise, jer kazem nije me bas previse usrecio u 5 k...dostojanstvo ili ovaj 90 aspekt sa So....  (mah:mah)

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Jupiter u 5. (petoj) kuci - V. polju
« Odgovor #7 poslato: 15:41:15, 30.Apr.2014. »
So 90 Ju zbog benefičnih priroda obeju planeta nije tako strašan, možda ovaj izgon, ali sa dobrim aspektima ne vidim zašto kažeš da te nije usrećio, znač sreća je strašno subjektivna stvar, možda ti samo kao Asc Cap i So Vi ne vidiš sreću kad je pored tebe
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Jupiter u 5. (petoj) kuci - V. polju
« Odgovor #8 poslato: 19:53:51, 30.Apr.2014. »
Pa jeste on meni dao vise veza, poznanstava, puno udvaraca itd to stoji sve... ali sve veze koje sam imala bile su mi strasno teske, puno patnje ,zrtvovanja itd...zbog toga kazem da me nije nesto usrecilo... pa jeste ima i tu istine da nekada ne vidim.. desavalo se :D  hvala ti na komentaru  (mah:mah)
« Najnovija izmena:: 20:00:12, 30.Apr.2014. tinkerbell »
 

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Jupiter u 5. (petoj) kuci - V. polju
« Odgovor #9 poslato: 23:54:42, 30.Apr.2014. »
 
Citat
sve veze koje sam imala bile su mi strasno teske, puno patnje ,zrtvovanja itd
Vrh pete ti je na Algolu..
Citat
Pa jeste on meni dao vise veza, poznanstava, puno udvaraca itd to stoji svesve ostalo da širi mogućnosti za ulazak u veze
  :t2715: e ovo je Ju u petoj izmedju ostalog, i meni djelimično, dispozitor u djevici pa mijenja situaciju na gore  ;D  ipak on može donijeti samo lijepe stvari vezano za polje ljubavi ovdje, sreća u vezi  :) ostalo je kod tebe još pojačano jer vladar pete u sekstilu sa Ju, još Ve u Lavu u konjukciji sa vladarem sedme, u sedmoj pa taj sekstil divota  :flowers:
sve skupa tačno kako si napisala  ;)
kod mene sekstil Ur vladar treće, i taj sekstil sa Neptunom, vladarem četvrte, koji ne uzimam u obzir, orbis 8, u ovnu, vrh pete, opisuje i mene jer mi je vladar asc, čini mi se nisam tipična djevica ne samo zbog asc već i zbog položaja Ju, privlače me inteligentni, upoznavanje isto u simbolici Ju.. ukratko :)
 


Stranice: 1 2 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
72 Odgovora
77509 Pregleda
Najnovije: 12:02:02, 20.Apr.2020.
TF 2008
6 Odgovora
5750 Pregleda
Najnovije: 11:47:31, 24.Apr.2012.
bielenda
0 Odgovora
12136 Pregleda
Najnovije: 05:40:57, 30.Jul.2013.
volonter