Pluton u V (petoj) kuci - 5. polju

  • Odgovora: 72
Stranice: « 1 ... 6 7 8

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže TF 2008

  • *******
    Moderator
  • 5 568
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 55
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Pluton u V (petoj) kuci - 5. polju
« Odgovor #70 poslato: 13:40:37, 02.Mar.2018. »
čitam vaše postove.... već su pomalo i stari, ali pluton je uvijek in.... stanuje mi u 5 kući, i ispleo je kvadrate sa suncem, marsom, venerom... čini mi se da sam sposobna sve napraviti, prikriti plutonovsku posesivnost, ljubomoru, svu tu težinu emocija, biti Extra light,, fleksibilna.. pametna...samo da bude moj.... i ako to ostvarim.... zagazim ga, dok ne čujem krc.. i da, uvijek sam na toj nekoj crnoj strani.... on vidi u meni sunce... a ja vidim samo tamu bez dna.... nije lako..... ovaj još nije moj.... možda ni neće biti....a možda i neće biti interesantan više... uglavnom, ne vjerujem da to ima previše veze s ljubavlju... to je samo svaki put osjećaj  karmičke povezanosti, sudbine, buma i trasa.... plutonove ili Neptunove koprene... ako ste saznali nešto novo, vičite...

Treba voleti, ali ne treba druge ugušiti svojom 'ljubavlju'. Treba se posvetiti vezi, partneru i seksu... umereno. Ništa što je preterano nije postojano.
Da bi nešto bilo prejako i ostvarljivo, treba da prvo zadovolji kriterijum vere, mudrosti, zrelosti, iskustva, vremena, modernog, neobičnog, konzervativnog, maštovitog, mudrosti...  svega onog što je ispod tog Plutona. Priznaćete nije lako.
 


*

Van mreže Moon

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Pluton u V (petoj) kuci - 5. polju
« Odgovor #71 poslato: 00:56:26, 01.Sep.2018. »
I ja imam Plutona u 5 polju u škorpiji.Uvijek mi donese neke izvanzemaljske ljubavi i strasti..kad se zaljubim poludi ne znam gdje se nalazim..  Ove godine mi je tranzitni Pluton vladao 7 poljem u kojem imam natalnog Saturna u jarcu. Kad je napravio konjukciju sa saturnom zaljubila sam se kao tele ..i usla u strasnu vezu sa opasnim momkom. Pored strasti tu je bilo i agresije i čak smo se par puta i potukli..dovodili smo jedno drugo do ludila..Zanimljivo je to sto je on u horoskopu bio jarac. Taj Pluton baš zna da namuči.
E mene sad zanima jedna stvar,ja u natalu imam Pluton opozicija Mars . Mars je smješten u 11 u biku. Negdje sam citala da je taj tranzit opasan ,jer donosi operacije . Ako može neko da mi to malo pojasni..
 

*

Van mreže TF 2008

  • *******
    Moderator
  • 5 568
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 55
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Pluton u V (petoj) kuci - 5. polju
« Odgovor #72 poslato: 12:02:02, 20.Apr.2020. »
I ja imam Plutona u 5 polju u škorpiji.Uvijek mi donese neke izvanzemaljske ljubavi i strasti..kad se zaljubim poludi ne znam gdje se nalazim..  Ove godine mi je tranzitni Pluton vladao 7 poljem u kojem imam natalnog Saturna u jarcu. Kad je napravio konjukciju sa saturnom zaljubila sam se kao tele ..i usla u strasnu vezu sa opasnim momkom. Pored strasti tu je bilo i agresije i čak smo se par puta i potukli..dovodili smo jedno drugo do ludila..Zanimljivo je to sto je on u horoskopu bio jarac. Taj Pluton baš zna da namuči.
E mene sad zanima jedna stvar,ja u natalu imam Pluton opozicija Mars . Mars je smješten u 11 u biku. Negdje sam citala da je taj tranzit opasan ,jer donosi operacije . Ako može neko da mi to malo pojasni..

Pluton je sjajno astrološko telo da nas učini boljima nego što jesmo i da ako se radi o ljubavi transformišemo sebe, partnera i stvorimo kvalitetniju vezu ili odnos.

Taj aspekt koji imate ne mora nužno značiti operacije.
Sa tim pozicijama potrebno je da naučite da mnoge nesporazume u ljubavi rešavate na tih i konstruktivan način. Ta agresija i pritisak ne treba biti transformisana u ljutnju, opasnost i sadističko-mazohistički odnos jer onda navikavate sebe da tako funkcionišete. Ta agresija, pritisak i žustrina je izvor da se mnogo toga konstruktivnog uradi kako u ljubavi tako u kreativnom radu, ali to je dar koji treba upotrebiti za zadovoljstvo, kreaciju, ljubav, vežbanje, sport, zabavu, darove, veselje, javne nastupe, hobi, pasije, otkrića, sutra decu...
 


Stranice: « 1 ... 6 7 8

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
47 Odgovora
38343 Pregleda
Najnovije: 05:18:23, 30.Jul.2013.
volonter
6 Odgovora
5750 Pregleda
Najnovije: 11:47:31, 24.Apr.2012.
bielenda
0 Odgovora
12137 Pregleda
Najnovije: 05:40:57, 30.Jul.2013.
volonter