XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje

  • Odgovora: 29
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Odg: XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje
« Odgovor #10 poslato: 20:14:09, 20.Mar.2010. »
Kod mene jedanaesta kuca puna :) Vladar 11 jupi otisao u 8 kucu :( i u konjukciji je sa saturnom, a u samoj 11 kuci je neptun 0 mars 0 mjesec. Imam poprilican krug prijatelja ali iz mnogo razlicitih sfera zivota i iz raznih perioda, ali nikako ne mogu dvije osobe da sastavim. Mislim da sam jako osjetljiva u prijateljstvima, dajem sve od sebe, ali ako se slucajno desi da me neko povrijedi, rusim sve mostove, i nikada se ne okrecem. Srecom, nije mi se to desavalo cesto. To je sigurno zbog tog mjeseca 0 mars, al ne kontam ovaj uticaj neptuna na te odnose


*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje
« Odgovor #11 poslato: 23:33:18, 22.Mar.2010. »
jedan primer,onda su prijatelji umetnici,muzicari,osetljivi tipovi,sanjari,pod aflikcijom daje i sklone opijatima,sve kao sto kaze carobnjak zavisi od ostatka karte

srna ovaj problem sam i ja imala,recimo mars mi je u 11-oj kuci,bilo bi lepo videti tvoju kartu,cesto tu bude umesan i saturn,vremenom se ovo prevazilazi,bar je kod mene bilo tako,bolje sam ocitavala ljude itd
Hvala.
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje
« Odgovor #12 poslato: 13:24:07, 24.Mar.2010. »
Kod mene jedanaesta kuca puna :) Vladar 11 jupi otisao u 8 kucu :( i u konjukciji je sa saturnom, a u samoj 11 kuci je neptun 0 mars 0 mjesec. Imam poprilican krug prijatelja ali iz mnogo razlicitih sfera zivota i iz raznih perioda, ali nikako ne mogu dvije osobe da sastavim. Mislim da sam jako osjetljiva u prijateljstvima, dajem sve od sebe, ali ako se slucajno desi da me neko povrijedi, rusim sve mostove, i nikada se ne okrecem. Srecom, nije mi se to desavalo cesto. To je sigurno zbog tog mjeseca 0 mars, al ne kontam ovaj uticaj neptuna na te odnose
Prvo ćeš da pogledaš astrološka tela koja se nalaze u toj kući tj XI kući jer uvek postoji razlog zašto su ona tu "došla".
Vladari II i VI kuće u XI ukazuju da ti mnogo ulažeš u prijateljstva. Dosta slobodnog vremena sa njima provodiš pa za neke se i emotivno vežeš.
Mesec Mars je razočarenje koje ti doživiš bez obzira da li to želiš da pokažeš ili ne. Tu su i prijatelji koji su previše povredljivi ili su oni ti koji tebe povredjuju. Mesec je vladar njihove VIII kuće a Mars njihove IV pa možemo slobodno da kažemo da se neki druže iz koristi jer od kuće nose takvo vaspitanje.
Neptun govori o tome da ćeš o prijateljima stvarati neki svoj utisak i da nećeš uvek imati njihovu objektivnu sliku....
Za Neptuna možemo da nastavimo u ovoj temi Neptun u XI kući.
 

Odg: XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje
« Odgovor #13 poslato: 15:52:02, 24.Mar.2010. »
Prvo ćeš da pogledaš astrološka tela koja se nalaze u toj kući tj XI kući jer uvek postoji razlog zašto su ona tu "došla".
Vladari II i VI kuće u XI ukazuju da ti mnogo ulažeš u prijateljstva. Dosta slobodnog vremena sa njima provodiš pa za neke se i emotivno vežeš.
Mesec Mars je razočarenje koje ti doživiš bez obzira da li to želiš da pokažeš ili ne. Tu su i prijatelji koji su previše povredljivi ili su oni ti koji tebe povredjuju. Mesec je vladar njihove VIII kuće a Mars njihove IV pa možemo slobodno da kažemo da se neki druže iz koristi jer od kuće nose takvo vaspitanje.
Neptun govori o tome da ćeš o prijateljima stvarati neki svoj utisak i da nećeš uvek imati njihovu objektivnu sliku....
Za Neptuna možemo da nastavimo u ovoj temi Neptun u XI kući.

Hvala PUNO Čarobnjak :) i to je zaista tako, bukvalno svaka rijec :)

*

Van mreže ruzica2

  • *
  • 10
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje
« Odgovor #14 poslato: 11:50:35, 28.Apr.2010. »
Kod mene vladar XI u XI. Uglavnom imam za prijatelje muškarce nego žene. Prave prijatelji retki...a kad ih i nađem to prijateljstvo se naglo prekine(iz raznoraznih razloga), jedan period nismo u kontaktu i onda se naprasno vraćaju. Ono što primećujem jeste da kad obnovim kontakt više oni žele da uspostave odnose kakvi su bili nego ja. I da, da li ja ulivam poverenje ili šta ali svi oni sa kojima se družim mi pričaju svoje najskrivenije stvari da se prosto i sama začudim na njihovoj otvorenosti...Jel ima neko da mi kaže objašnjenje za ovo? Unapred zahvalna!
Natalna karta
"kakve su vam misli, takav vam je život":) :) :)
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje
« Odgovor #15 poslato: 13:24:06, 28.Apr.2010. »
Citat
Kod mene vladar XI u XI. Uglavnom imam za prijatelje muškarce nego žene.
Mars u XI kući a uz to i elementi serije XI sa naglašenim muškim elementima.

Citat
Prave prijatelji retki...a kad ih i nađem to prijateljstvo se naglo prekine(iz raznoraznih razloga), jedan period nismo u kontaktu i onda se naprasno vraćaju. Ono što primećujem jeste da kad obnovim kontakt više oni žele da uspostave odnose kakvi su bili nego ja.
Retrogradni Mars u opoziciji sa Mesecom i Uranom.


 


*

Van mreže ruzica2

  • *
  • 10
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje
« Odgovor #16 poslato: 08:09:20, 29.Apr.2010. »
Čarobnjak, hvala.
Natalna karta
"kakve su vam misli, takav vam je život":) :) :)
 

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje
« Odgovor #17 poslato: 04:22:46, 05.Jul.2010. »
VLADAR JEDANAESTE KUĆE - PRIJATELJI, NADANJA

Jedanaesta kuća se odnosi na prijateljstva i društvene odnose. Odnosi se na sve što ima veze sa drugim ljudima, na humanoj i ravnopravnoj osnovi. Ova kuća pokazuje nade i snove o budućnosti koje čovek ima prema ljudima. Takodje, od njegove uloge koju prihvati, zavisiće i njegovo mesto u društvu, pošto je ovo kuća u kojoj se prima ljubav. Tato, od načina ispoljavanja i okolnosti, zavisiće da li će mu se životni planovoi ostvariti ili ne. Takođe govori kakvo će mesto zauzimati i da li će biti autsajder, a aspekti vladara će ukazati zašto. Prirodni vladar je Uran, što apriori govori o potrebi čoveka da se prilagodi, da bi se uklopio u društvo. Ovde čovek ne sme da misli samo na sebe. Ovo je i polje penzije, pa će aspekti vladara pokazati kakva će ona biti.

VLADAR JEDANAESTE U PRVOJ KUĆI ukazuje na čoveka koji se teško uklapa u grupu. Takođe, da neće ustuknuti gde bi i najhrabriji jer su mu prioritetni ciljevi koje je sebi postavio. Ćovek koji je čvrsto rešio da ostvari svoje ciljeve i neće dopustiti da ga u tome neko omete. Ipak, može da pokaže tendenciju da do uspeha dođe gazeći preko drugih. Ali jednog dana će shvatiti i naučiti da do toga može doći i na fin i diplomatski način, uz samo malo šarma. S ovom pozicijom prijatelji mu mnogo znače i mogu da odigraju važnu ulogu u životu, ali neka se čuva onih koji su mu prijatelji samo u dobru, jer će ga skrenuti s pravog puta. U penziju će ga najverovatnije oterati ili će sam otići.

VLADAR JEDANAESTE U DRUGOJ KUĆI ukazuje da je moguće da će doći do posla u velikoj organizaciji: vlada, religiozna grupa, crkva ili dobrotvorna organizacija. Međutim može se desiti da ništa neradi, da njegov sistem vrednosti zavisi od ljudi sa kojima se najviše druži – dokoličari, besposličari. Ako mu se desi da podpadne pod uticaj sebi ravnih, biće mu potrebno da razvije sopstveni sistem vrednosti, unutrašnjih sposobnosti i potencijala. Loše je ukoliko dozvoli da mu to nameću drugi. Što pre neka se posveti karijeru u državnoj službi. Znači, mesto u društvu i izbor prijatelja zavise od njegovih ličnih vrednosti i od cilja kojeg je sebi postavio. Birajte prijatelje koji vrede! Imate li cilj u životu? Da li je taj cilj imati para? Novac može biti uzrok pada ili penzije, odnosno: koliko imaju koristi od njega.

VLADAR JEDANAESTE U TREĆOJ KUĆI ukazuje da najverovatnije bira prijatelje medju svojim susedima, školskim drugovima i svakodnevnim poznanicama, i o tome (odnosi sa njima), mora voditi računa. Ciljevi mogu da budu vezani za područje putovanja i komunikacija, ali ne: putovati da bi se putovalo. Dosta sportista i večitih putnika ima ovu poziciju vladara. Nek zna da će ga njegova rešenost da ostvari postavljene ciljeve terati na usamljenički život – a to nije smisao ovog položaja. Smisao je da u najširem smislu bude u pokretu. U penziju se može otići zbog loših međuljudskih odnosa ili zbog onog što je rekao.

VLADAR JEDANAESTE U ČETVRTOJ KUĆI ukazuje na veliku naklonost druženju. Prijatelji provode dosta vremena u njegovoj kuci, i obrnuto. Primer, "dece cveća", grupnog života. Nade, zelje i ciljevi mogu biti direktno u vezi sa posedovanjem sopstvenog doma, imanja ili poseda. Postoji mogućnost da će ziveti u kuci koju mu je na raspolaganje ostavila država. Ovo može biti položaj zanimanja sa nekretninama, i može da se desi da ga roditelj podstiče na uspeh i ostvarivanje ciljeva. Jer je ovo položaj mesta u društvu po nasleđu.

VLADAR JEDANAESTE U PETOJ KUĆI ukazuje da zaista voli svoje prijatelje i oseća se s njima uzajamno. Ovaj položaj imaju ljudi koji žele da postignu uspeh u sportu. A ciljevi mogu biti u bliskoj vezi sa oblastima kreativnosti ili u šou-biznisu. Velike su šanse da će mu deca doneti sreću, i da mu društveni život bude vezan za njih.

VLADAR JEDANAESTE U ŠESTOJ KUĆI je klasičan položaj humaniste, osobe koja nesebično daje sebe i pruza pomoć drugima. voli da radi u dobrotvornoj organizaciji, nekada za platu, a nekada poklanjajući svoje vreme i energiju da bi pomogao drugima. Na drugom nivou, ta služnost može se iskazati da u nekom svojstvu radi u državnoj administraciji, a nije isključen ni restoran ili kafe.

VLADAR JEDANAESTE U SEDMOJ KUĆI ukazuje da čovek može lako da šarmira ljude oko sebe, pa realizaciju svojih ciljeva čovek može da očekuje kroz neko javno angažovanje, i sve do borca za neka prava. Zato lako može da se desi da radi za neku dobrotvornu organizaciju. Odnos prema partnerima je krajnje prijateljski i otvoren, pa je razmena energije s njim(a) recipročna. U svakom slučaju, svoje ispunjenje planova čovek može očekivati kroz brak ili kroz bračnog partnera, odnosno kroz javno ispoljavanje. Interesantan je položaj, jer ukazuje na mogućnost braka sa prijateljem.

VLADAR JEDANAESTE U OSMOJ KUĆI ukazuje da se neke važne stvari neće tako lako realizovati. Zbog nekih ličnih slabosti, dok ne nauči da pravilno prosudjuje, oni koji dolaze sa njim u kontakt mogu ga vas iskoriste. Zato, lako može da se desi da ne postigne afirmaciju, pa mu se može desiti da podje neželjenom stazom, odnosno, linijom manjeg otpora. Ima indikacija ipak da postoji velika zavisnost od drugih ljudi, ali ta pomoć kao da će uvek nedostajati, pa će se obraćati rodjacima i najbližima. U realizaciji nekih planova, podrska će zavisiti dosta od seksualnih veza ili će u nekim slučajevima zavisiti od tuđih para.

VLADAR JEDANAESTE U DEVETOJ KUĆI ukazuje da čovek traži prijatelje sa istim pogledom na život koji ima - nekoga koji deli njegove moralne i etičke principe. Ipak ti prijatelji će često dolaziti iz stranih zemalja ili stranog porekla, druge religije. Istovremeno, ima plan da obiđe ista takva mesta, pa mu se zbog toga može desiti da živi daleko od mesta rođenja. Ne bi bilo čudno da je njegov dom ispunjen raznim predmetimaq drugih kultura. U svakom slučaju neki važan uticaj biće iz inostranstva, pa i pare ili ljubav. Ovaj položaj možei da se odrazi na vrstu profesija koja će zahtevati visoko obrazovanje: pravo, književnost, religija. Interesantan je položaj jer pospešuje brak sa bratom najbolje prijateljice.

VLADAR JEDANAESTE U DESETOJ KUĆI ukazuje na vrstu profesije velike odgovornosti, pa karijera na neki način može biti povezana sa nekim državnim organom, posao velike odgovornosti. Bira prijatelje zbog onog sto oni mogu da urade da bi mu pomogli u karijeri, ali ako ovaj položaj koristi na pozitivan način, prijatelji će sami doći da mu pomognu da se popne stepenicama uspeha. Ako je tako, neka im se on potom oduži. Većina njegovih prijatelja će upoznati kroz profesiju i karijeru. Ali neka se pazi: lako može doći do vrha da bi potom pao pod nepredvidivim okolnostima.

VLADAR JEDANAESTE U JEDANAESTOJ KUĆI ukazuje da čoveku prijatelji imaju veoma važnu ulogu u životu jer se jako identifikuje sa njima. Dosta jte druželjubiv i filantropski orijentisan. Skoro uvek može da se dokaže plemenitim, ili finansijski blagonaklonim ili da poklanja svoje vreme drugom. U zavisnosti od aspekata može biti privucen od strane kontoverznih ili neobičnih prijatelja, u težnji da po svaku cenu ne ostane sam. Veoma je rešen da dostigne svoje ciljeve ukoliko ne bude sklon lutanju i sanjenju. Ipak, to ne bi trebalo da bude tako, jer je u pitanju položaj koji otvara čoveka, pa prosto oseti da mu se život osmehuje. Dosta će se planova realizovati, samo neka ne preteruje i umišlja.

VLADAR JEDANAESTE U DVANAESTOJ KUĆI ukazuje na pomanjkanje prijatelja jer je tokom dana čoveku potrebno vreme samo za njega da bi napunio svoje baterije i da bi dobio kontakt sa samim sobom. Položaj neuzvraćene ljubavi, pa u potrazi za ispunjenjem, cilj može biti u vezi sa medicinskom profesijom, nečim skrivenim, sa istraživanjem, ili tako što radi neki posao iza scene. Imaju ovaj položaj i pisci. Na neki način, pomalo nezavidan položaj povučenosti od društva. ali to neka doprinese da se probudi impuls za osvešćivanjem problema koji ga uvode u takve situacije. Bilo bi dobro da bira prijatelje s više pažnje, jer će se dokazati da su dosta zavidni i da ga iskorišćavaju.

Izvor: sa neta

Citat
VLADAR JEDANAESTE U ČETVRTOJ KUĆI ukazuje na veliku naklonost druženju. Prijatelji provode dosta vremena u njegovoj kuci, i obrnuto. Primer, "dece cveća", grupnog života. Nade, zelje i ciljevi mogu biti direktno u vezi sa posedovanjem sopstvenog doma, imanja ili poseda. Postoji mogućnost da će ziveti u kuci koju mu je na raspolaganje ostavila država. Ovo može biti položaj zanimanja sa nekretninama, i može da se desi da ga roditelj podstiče na uspeh i ostvarivanje ciljeva. Jer je ovo položaj mesta u društvu po nasleđu.
Meni je vladar venera u vagi, a kako je neaspektovana, donosi mi dosta razocarenja u prijatelje. :) Mozda i zbog preosjetljivosti.
Smatram da je sasvim dovoljno imati jednog ali vrijednog, s tim da na kraju se samo mozes pouzdati samo u sebe. :(
« Najnovija izmena:: 11:20:29, 05.Jul.2010. Nale 83 »
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže Amber

  • *
  • 29
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje
« Odgovor #18 poslato: 00:31:10, 29.Okt.2010. »
Moze li pomoc samo da mi objasnite ovo vladar 11 u prvoj kuci npr sta to znaci ??' gdje ja tu spadam  (*o*) (*o*) (*o*)

http://img828.imageshack.us/img828/9610/astrow2gw01dzenanafhp79.gif
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje
« Odgovor #19 poslato: 18:52:25, 30.Okt.2010. »
Moze li pomoc samo da mi objasnite ovo vladar 11 u prvoj kuci npr sta to znaci ??' gdje ja tu spadam  (*o*) (*o*) (*o*)

http://img828.imageshack.us/img828/9610/astrow2gw01dzenanafhp79.gif
Kod vas vladari jedanaeste kuce su u dvanaestom i desetom polju.
 


Stranice: « 1 2 3 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
70 Odgovora
45420 Pregleda
Najnovije: 13:26:34, 23.Jul.2015.
TF 2008
59 Odgovora
25186 Pregleda
Najnovije: 19:40:57, 02.Maj.2020.
TF 2008
33 Odgovora
35227 Pregleda
Najnovije: 17:26:23, 09.Sep.2014.
STASASTASA