IX (deveta) kuca - deveto polje

• Odgovora: 33
Stranice: « 1 2 3 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: IX (deveta) kuca - deveto polje
« Odgovor #30 poslato: 11:25:35, 21.Jan.2013. »
Meni je  9- a u lavu, dispozitor u 10- oj u djevici na 27 55 a na 23 mi je MC, u 9- oj je i mars koji je takodje u konjukciji sa MC- jem pa mi ovo sve liči na nakostriješenu šeficu, takodje u 9- oj mi je i mjesec na 8 i nešto djevice u egzaktnom sekstilu sa plutonom iz 11- e i trigonu saneptunom iz druge (u stvari je u prvoj na par stepeni od druge) šta ovo sve znači zajedno?

*

Van mreže univerzums

• **
  • 202
  • 6
« Odgovor #31 poslato: 18:31:38, 11.Feb.2013. »
meni je vladar devete kuce u prvoj (tj. deveta kuca mi je u blizancima,a njen vladar merkur u vagi)
I zaista volim da putujem i ucim....al nisam uopste religiozna, niti sam ljubitelj filozofije (verovatno su tu druge planete umesale prste)

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #32 poslato: 02:37:46, 17.Apr.2014. »
Meni je sunce u 9 kuci u raku i u konjukciji sa Merkurom 
Jel moze neko da mi objasni jel to povljno ili ne   :)
iz mog ličnog iskustva da, samo je važno pogledati u kom znaku i kući ti je Mo  (mah:mah)
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže STASASTASA

• *
  • 40
  • 2
« Odgovor #33 poslato: 17:26:23, 09.Sep.2014. »
Deveta kuća mi je u vodoliji, vladar pošao u šestu, Ur u strijelcu u konjukciji sa vladarem šeste Ju u strijelcu. Tumačenje kaže loša pozicija, bolesti nastaju na putovanjima, bilo je toga, mada tada nijesam imala pojma šta je astrologija, čitam je zadnje dvije godine, ali je dobro što bar radim ono što sam studirala, vodolija mi nije dala prekide školovanja, završila sam fax u roku. Posao u inostranstvu, nikako se ne vidim tamo, možda neka poslovna putovanja u inostranstvu... to mi je super.

Pa moze da bude i inostrana firma, koja se bavi uvozom, izvozom ili izdavastvom u nekom smislu... u blizini radnog mesta moze da bude neka zivotinja, najverovatnije pas, stalno prisutna oko ulaza na primer.... prvo radno mesto je jako lepo uredjeno...

iz mog ličnog iskustva da, samo je važno pogledati u kom znaku i kući ti je Mo  (mah:mah)

Treba videti da li je merkur spaljen od sunca i aspekte... u principu , ovde bi trebalo  da je jedan roditelj stranog porekla, ili vezan za daljinu.... neko ko putuje cesto ili ima dar za edukacijom drugih... Osoba sklona pisanju koje zahteva neki vid rada u senci...Patriotizam naglasen, voli da prica o pitanjima na tu temu.
« Najnovija izmena:: 23:15:48, 09.Sep.2014. Atomski mrav »

Stranice: « 1 2 3 4

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000