12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje

• Odgovora: 70
Stranice: 1 2 3 ... 8 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže my sun

• *
  • 67
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje
« poslato: 22:04:42, 25.Mar.2009. »

12. Kuća
Ovo je treća okultna kuća, posljednja i zla. Predstavlja tajne neprijatelje, nevidljive zapreke, ograničenja, rat, ropstvo, kazne, zatvor, duge i kronične bolesti, divlje životinje, izgnanstvo, tužbe, napad mase, kriminalce, psihičke smetnje, brige, podvale, iskušenja, nostalgiju, zatvorene prostore, samostane, bolnice, ludnice. Stellium u ovoj kući oznaka je povučenog života, asketizma, misticizma, poezije i kriminala. Ali Kinezi uče da se i najgori aspekti poništavaju suzdržavanjem i mirom.

M. Loncaric

*

Van mreže draganica

• *
  • 21
  • 0
Odg: 12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje
« Odgovor #1 poslato: 16:14:04, 17.Apr.2009. »
dvanesta mi počinje u biku i zauzima ceo znak raka a vladar je u IX kući. Šta mi govori to što je vladar otišao u devetu i koji znak mi je uklješten, bik ili rak i šta uopšte znači ta "uklještenost"?

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #2 poslato: 15:21:41, 23.Apr.2009. »
Ono u sta verujes je tvoja podsvest sto moze imati i pozitivne i negativne strane...

Ukljesten ti je Rak u XII kuci a Jarac u VI kuci.

Odgovor je ovde
« Najnovija izmena:: 18:32:34, 25.Jan.2018. TF 2008 »

*

Van mreže antonia1974

• *
  • 87
  • 0
« Odgovor #3 poslato: 19:18:04, 25.Nov.2009. »
moze neko bacit oko na moju 12 kucu,sta sam ja bila neka zvjer u proslom zivotu?

*

Van mreže srna

• **
  • 524
  • 1
« Odgovor #4 poslato: 17:51:35, 01.Jan.2010. »
Ti imas dosta problema sa nadredjenima u ovom zivotu,u proslom si bila na visokom polozaju,to govori Sunce u XII kuci.

*

Van mreže Feniks

• 983
  • 1
« Odgovor #5 poslato: 17:44:02, 08.Jan.2010. »
Vladar 12 kuce Neptun je u 9-oj?

Pronasla sam da Dobro aspektovan:ljubav prema odvajanju ili izolaciji zbog produzetka ucenja ili studija. Monaski zivot. Veliki interes za okultno i spiritualne stvari. Afliktovan: gubici od putovanja, nepriznat rad ili izolacija zbog religioznih ideja.
Moram reci da sam se ja 2001 god.pokusala odvojiti od roditelja i upisala skolu malo dalje od mesta u kom sam rodjena(Bgd.)a prethodnu sam pauzirala, odnosno nisam upisala fax odmah nakon zavrsetka srednje. Usledio je konflikt  (iako je vec postojao izmedju mene i oca) stalno s majkom, i ja izmedju naravno. Sve u svemu..prekinula sam skolovanje nakon sto sam dala prvi ispit i vratila se u Bgd. Recimo da mi je Neptun u konjukciji s Ve., (jer to aflikacija?), a sa Vladarem 9-og Jupiterom je u sekstilu (u sekstilu je jos i sa Plutonom vl.8mog, sekstilu sa Merkurom vlad.6-og polja i 3-eg polja..i u trouglu sa Asc )

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #6 poslato: 17:21:12, 10.Mar.2010. »
Meni je malo nejasno ovo 12 polje...Uglavnom sve je nesto vezano za mistiku, karmu, tajne....Ne umijem nikako da izvucem nesto konkretno u vezi sa ovim poljem.Meni je ono u raku, a mjesec u 7kuci..znaci li to neki tajni brak, ili dosta tajni-skrivanja u braku ???

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #7 poslato: 00:12:55, 11.Mar.2010. »
Meni je malo nejasno ovo 12 polje...Uglavnom sve je nesto vezano za mistiku, karmu, tajne....
Baš kao što je i Neptun prirodni vladar XII kuće.

Ne umijem nikako da izvucem nesto konkretno u vezi sa ovim poljem.Meni je ono u raku, a mjesec u 7kuci..znaci li to neki tajni brak, ili dosta tajni-skrivanja u braku ???
U suštini već sam negde objašnjavao. U astrologiji treba postaviti pitanje i onda tražiti odgovor jer besmisleno je sebe gnjaviti šta znači ovo, šta znači ono...   To možemo bez kraja analizirati!

Tajni brak ne verujem ali možda iz neke tajne veze bude mogucnosti za nesto ozbiljnije...
Ovakav polozaj Meseca deluje kod tebe podsvesno ima dosta emotivne nesigurnosti pa si ti bas upucena na ozbiljne partnerske odnose. Inace, tebe privlace partneri koji mogu da pruze sigurnost i stabilnost kako u poslu tako u ljubavi ...

« Odgovor #8 poslato: 18:00:49, 02.Apr.2010. »
A meni ja aktivirana 12 samo tako!Mars na 23 46',Venera na 26 2',Jupiter na 15 13' u Lavu sve!
Rak/Devica!
Konstantno citam i plasim se ovoga svega sto vidim i plus imam Meseca u Ovnu u 8!

*

Van mreže Feniks

• 983
  • 1
« Odgovor #9 poslato: 21:23:18, 02.Apr.2010. »
Meni je malo nejasno ovo 12 polje...Uglavnom sve je nesto vezano za mistiku, karmu, tajne....Ne umijem nikako da izvucem nesto konkretno u vezi sa ovim poljem.Meni je ono u raku, a mjesec u 7kuci..znaci li to neki tajni brak, ili dosta tajni-skrivanja u braku ???
A moze li vladar 7-mog u 12-om biti i karmicki partner?

Stranice: 1 2 3 ... 8 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000