XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje

• Odgovora: 25
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže posejdon

• *
  • 81
  • 0
  • Pol: Žensko
XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje
« poslato: 10:38:02, 09.Feb.2010. »
za mene je ovo jedno divno polje,citiracu malo Dupora

Plodovi polozaja,planovi,nade,zelje,protekcije,vernost,poverenje,simpatije okoline,neutralizacija,antagonizam,korist od prijatelja,sluzbe i zvanja,

socijalni poslovi,vaspitaci,deca,veze i svi koji unapredjuju licnost.

aspekti saturna i neptuna prema vladaru ovog polja,slozicete se pravi haos,i cekanje,spor napredak planova,racuna se i kao 3.veza(ljubavna).Ni slucajno ne treci brak!Smatram da se za brak uvek vracate vasem sedmom polju.

po mom iskustvu lepo mozete videti ovde da li je neko clan neke javne grupe,mozete videti i kakva vam penzija sledi u starosti,aspekte prema vladaru polja shvatite kao objasnjenje koje ce okolnosti dovesti do nje,astrolozi imaju dosta planeta u ovom vodolijanskom polju,mada za potvrdu toga morate uvek blize pogledati horoskop.

ako neko ima po kucama kako se ponasa vladar ovog polja nek prilozi
« Najnovija izmena:: 10:50:00, 09.Feb.2010. posejdon »

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
Odg: XI. (jedanaesta) kuca - 11. polje
« Odgovor #1 poslato: 13:24:09, 09.Feb.2010. »
za mene je ovo jedno divno polje,citiracu malo Dupora

Plodovi polozaja,planovi,nade,zelje,protekcije,vernost,poverenje,simpatije okoline,neutralizacija,antagonizam,korist od prijatelja,sluzbe i zvanja,

socijalni poslovi,vaspitaci,deca,veze i svi koji unapredjuju licnost.

aspekti saturna i neptuna prema vladaru ovog polja,slozicete se pravi haos,i cekanje,spor napredak planova,racuna se i kao 3.veza(ljubavna).Ni slucajno ne treci brak!Smatram da se za brak uvek vracate vasem sedmom polju.

po mom iskustvu lepo mozete videti ovde da li je neko clan neke javne grupe,mozete videti i kakva vam penzija sledi u starosti,aspekte prema vladaru polja shvatite kao objasnjenje koje ce okolnosti dovesti do nje,astrolozi imaju dosta planeta u ovom vodolijanskom polju,mada za potvrdu toga morate uvek blize pogledati horoskop.

ako neko ima po kucama kako se ponasa vladar ovog polja nek prilozi
A sta ako je Neptun bas vladar ovog polja, da li ga to moze ometi na putu do ostvarenja snova?

*

Van mreže srna

• **
  • 524
  • 1
« Odgovor #2 poslato: 13:54:36, 09.Feb.2010. »
Da li se iz XI polja moze vidjeti kakve prijatelje imamo, jer ja tesko pronalazim prijatelje, nikad nisam imala pravu prijateljicu, uvijek sam bila sporedna ili se ispostavilo da sam pogresno procijenila osobu, mislim da smo dobre a poslije,kad bude kasno shvatim, da ona nije moj prijatelj vec tajni neprijatelj. I zbog toga mi je mnogo zao, jer sam trosila vrijeme na osobe koje vise ne bih voljela sresti.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #3 poslato: 15:32:21, 09.Feb.2010. »
A sta ako je Neptun bas vladar ovog polja, da li ga to moze ometi na putu do ostvarenja snova?
Aspekti, dispozitori, planete u XI. polju...

Da li se iz XI polja moze vidjeti kakve prijatelje imamo, jer ja tesko pronalazim prijatelje, nikad nisam imala pravu prijateljicu, uvijek sam bila sporedna ili se ispostavilo da sam pogresno procijenila osobu, mislim da smo dobre a poslije,kad bude kasno shvatim, da ona nije moj prijatelj vec tajni neprijatelj. I zbog toga mi je mnogo zao, jer sam trosila vrijeme na osobe koje vise ne bih voljela sresti.
Pa da, XI. kuca bi trebala da pokaze nase prijatelje.

*

Van mreže posejdon

• *
  • 81
  • 0
« Odgovor #4 poslato: 23:22:14, 09.Feb.2010. »
jedan primer,onda su prijatelji umetnici,muzicari,osetljivi tipovi,sanjari,pod aflikcijom daje i sklone opijatima,sve kao sto kaze carobnjak zavisi od ostatka karte

srna ovaj problem sam i ja imala,recimo mars mi je u 11-oj kuci,bilo bi lepo videti tvoju kartu,cesto tu bude umesan i saturn,vremenom se ovo prevazilazi,bar je kod mene bilo tako,bolje sam ocitavala ljude itd
« Najnovija izmena:: 23:26:32, 09.Feb.2010. posejdon »

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #5 poslato: 17:36:33, 10.Mar.2010. »
Posto 11 polje moze biti i nasa prijateljstva, ali i starije sestre\bracu, ne znam da li zbog toga mogu povezati nesto....Generalno, nemam previse prijatelja, ali dosta lako sklapam prijateljstva...U poslednje vrijeme me bas najvise obozavaju sestrine drugarice i cini mi se da su za mene bolje nego sto su to ove moje drugarice....

Nikad mi se nije desilo da pogresno procjenim neku osobu kakva je sama po sebi, kao i kakva je prema meni...U zavisnosti od toga se i ja sama postavljam prema njima, doziram sebe...
Najvise me nervira sto je vecina mojih drugarica jako ljubomorna na mene ( nekad ni sama ne znam zasto )...i sto ne umiju da cijene dovoljno moje prijateljstvo, a kada to jednom shvate, bojim se da je malo kasno...

11polje mi je u blizancima, a merkur je u vagi u 3 polju, to valjda objasnjava tu komunikativnost i druzeljubivost

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #6 poslato: 18:57:39, 19.Mar.2010. »
Posto 11 polje moze biti i nasa prijateljstva, ali i starije sestre\bracu, ne znam da li zbog toga mogu povezati nesto....Generalno, nemam previse prijatelja, ali dosta lako sklapam prijateljstva...U poslednje vrijeme me bas najvise obozavaju sestrine drugarice i cini mi se da su za mene bolje nego sto su to ove moje drugarice....
Malo prijatelja = znak Blizanca, Merkur retrogradan a tu je i Sunce.
Brzo sklopljeno prijateljstvo u ovom slučaju može biti Merkur sekstil Mars.
Sestrine drugarice to je tvoja I kuća vladar Sunce zato ti više i odgovaraju jer misliš da su ti slične...
Sunce je tvoj identitet a i vladar je ascedenta. Moguće da sestrine drugarice imaju jači ego od tvojih drugarica zato ti oni i više odgovaraju.
E sad pitanje je koliko te njene drugarice sestri odgovaraju jer je Sunce u njenoj I kući. Rekao bih da ima neku dobit od njih ali i štetu jer je Sunce u padu.

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #7 poslato: 22:05:41, 19.Mar.2010. »
Onda sam ja bas bila u zabludi da je dobro imati znak Blizanca u 11 polju jer mi je taj znak djelovao tako druzeljubivo, uvijek raspolozen za druzenje, okruzen prijateljima....???

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #8 poslato: 22:13:20, 19.Mar.2010. »
Da ne upotrebim pregrub izraz ali kod tebe su prisutna više "površinska" prijateljstva...
Nije bitan samo znak nego i to kako je aspektovan Merkur gde se nalazi i koji su dispozitori...

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #9 poslato: 23:50:56, 19.Mar.2010. »
Da ne upotrebim pregrub izraz ali kod tebe su prisutna više "površinska" prijateljstva...
Sto da kazem...kakav je neko prema meni, takva sam ja prema njemu( necu ga ni precjeniti, ni potcjeniti)...Jednostavno sam u stanju da to primjetim i onda normalno, 'doziram' sebe...Necu nekog nazvati prijateljem ukoliko ne zadovolji taj status.

Stranice: 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000