Jupiter u Vagi

• Odgovora: 0

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Jupiter u Vagi
« poslato: 22:51:42, 24.Jan.2010. »
Jupiter u znacima

Jupiter je kralj bogova, najveći i najbolji. Antički narodi su ga doživljavali kao dostojanstvenog, pravednog i očinskog gospodara bogova, ljudi i celog Kosmosa.U astrologiji se za njega vezuju povoljne prilike, napredovanje, rast, uspeh, optimizam, dobro raspoloženje, naklonost, sreća,… Sve što Jupiter dotakne počinje da se širi, raste i napreduje. Tamo gde se nađe on donosi dobrobit, sreću i bogatstvo. Zato njegov položaj pokazuje način kako da proširite svoje horizonte i gde možete u životu očekivati napredak i uspeh.

Jupiter u Vagi
Vedre, simpatične i dopadljive osobe. Omiljeni su u javnosti, predodređeni za vesela dela i poseduju izrazitu estetsku prirodu. Skloni su svemu što je lepo, a posebno lepim umetnostima. Šarmantni su, uživaju u društvenim kontaktima i imaju talenta za vođenje razgovora i diplomatiju. Zbog toga imaju sklonosti ka javnim i državnim poslovima. Ponekad mogu biti lakomisleni i previše se osloniti ili vezati za druge ljude. Imaju osećaj za pravdu, ali nisu uvek spremni da se uhvate u koštac sa donošenjem važnih odluka i započinjanjem krupnih stvari. Imponuju svojim ponašanjem i manirima i lako pristaju uz svako društvo. Emotivno se lako vezuju, ali su te veze uglavnom površne.

Mastam o tome da budem desna ruka/u senci nekoga ko je javna licnost, jer smatram da bih odatle imala najbolje delovanje. Ovo za donosenje vaznih odluka samo ukoliko se odnosi iskljucivo na mene samu, nije problem..ali kako covek nije sam i deo je neke celine, uvek se to prenosi i na druge..bitno je samo da ta odluka ima pozitivne vise nego negativne posledice na sve. A kako to nije moguce, jedino sto bi meni odgovaralo je osoba koja ima Jupi u Skorpionu..da me dopuni, nadogradi, oslobodi..ulije poverenje. A Jupiter mi je u 7-mom polju/polju partnerstva, pa nije ni chudo sto razmisljam ovako.. (*o*)
« Najnovija izmena:: 09:18:36, 25.Jan.2010. lilka »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000