Mars u vagi

• Odgovora: 52
Stranice: « 1 ... 3 4 5 6 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Mars u vagi
« Odgovor #40 poslato: 12:54:56, 31.Avg.2012. »
Oni su prefinjeni svugdje,pa i u krevetu  ;D Vole romantiku,svijece,cvijece i slatkise,lijepo i elegantno rublje.
Slazem se da nisu skloni experminetima,medjutim oni to vole na finim mjestima,po mogucnosti namjestenima sa stilom,u nekoj lijepoj svilenoj posteljini,udobnost i prefinjenost prije svega kod njih  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #41 poslato: 16:53:17, 05.Sep.2012. »
koja crna prefinjenost...moj drugar ima ovaj mars,spava sa najruznijim i najaljkavijim devojkama i na bilo kakvom mestu...moj mars u lavu se jezi od pomisli
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #42 poslato: 17:07:11, 05.Sep.2012. »
Hm ja licno poznajem nekoliko ljudi sa ovim Ma,i ovakvi su kakvim sam ih i opisala.Za sve postoje izuzeci.
Jedan izuzetak ne opisuje sve ljude sa tom pozicijom.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #43 poslato: 17:08:29, 05.Sep.2012. »
Mozda mu je afliktovan Mars. Vaga je javnost, diplomatija, pa on onda spada u lake muskarce koji ne biraju i ne umiju reci ne, voli spavati sa svakom. Ljubazan sa svima, hahahaha
« Najnovija izmena:: 17:11:01, 05.Sep.2012. bielenda »

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #44 poslato: 17:14:46, 05.Sep.2012. »
A da ne pricam o zenama sa ovim Ma...dve koje znam su lezbejke,tako da je mars u Li vrlo sexualno specifican,mozda ti zivis samo u finoj sredini Ouroboros...

tako nekako Bielenda,tacnije bas je tako ;)

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #45 poslato: 17:18:40, 05.Sep.2012. »
Ne bih ja to bas tako rekla.Ovi koje ja poznajem sa Ma u Vagi nemaju aflikovan Ma.
Jedino jedan drug,inace je modni kreator,isfeminiziran je skroz.U pocetku je skrivao da je gej,no medjutim  ;D
Ovi ostali su tipicni Ma u Vagi sa neaspektovanim Ma ili on pravi  fine aspekte  :)
Natalna

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #46 poslato: 19:26:39, 06.Sep.2012. »
Oni su prefinjeni svugdje,pa i u krevetu  ;D Vole romantiku,svijece,cvijece i slatkise,lijepo i elegantno rublje.
Slazem se da nisu skloni experminetima,medjutim oni to vole na finim mjestima,po mogucnosti namjestenima sa stilom,u nekoj lijepoj svilenoj posteljini,udobnost i prefinjenost prije svega kod njih  ;D
Ako Mars nema nijedan dobar aspekt i lezi na nekom stepenu gde ne dolaze u prvi plan dobre osobine, Mars u Vagi i nije bas sjajan...

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #47 poslato: 19:44:49, 06.Sep.2012. »
Kao sto rekoh,ja sam govorila o tipicnim predstavnicima,gdje je Ma neaspektovan ili jako dobro aspektovan i pozicioniran  ;)
Natalna

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #48 poslato: 21:24:06, 06.Sep.2012. »
pa mars sa svim dobrim aspektima i nije bas tipican ;)

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #49 poslato: 23:34:45, 06.Sep.2012. »
Govorim o skolskom primjeru ovog Ma.Dakle,o svim onim osobinama koje astrolozi svrstavaju pod okvire ovog Ma,a ne to koliko je tipican i cest u praksi.Ja sam imala priliku da upoznam te skolske primjere.Naravno da  ovaj Ma dobija neku sasvim drugu dimenziju i sasvim druge osobine u odnosu na aspekte koje ima sa drugim planetama,ali  opet ponavljam,ja govorim o skolskim primjerima  ;)
Natalna

Stranice: « 1 ... 3 4 5 6 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000