Venera u vagi

• Odgovora: 30
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
  • Pol: Žensko
Odg: Venera u vagi
« Odgovor #20 poslato: 16:03:48, 01.Avg.2012. »
Znam jednu djevojku koja ima VE u Vagi i ako ima 26 god.ponasa se kao da joj je 15....naivna do bola, muskarcima vjeruje 100%, svako je moze zavesti za 5 min....itd...zato kazem da mi djeluje povrsno, naivno i povodljivo kad su emocije i ljubav u pitanju....E sad, ja ne znam kakve aspekte gradi ta njena VEi sta je sve tu jos u igri itd....

Da li si razmisljala da smo mozda zaljubljive prirode? inlove Ja bar,lako se zaljubim,volim sve ljude. Nije to naivno, jednostavno nam je u krvi da volimo da volimo. Hvala Bogu tu je devica da me spusti na zemlju !  (mah:mah) I skorpija boga mi.
« Najnovija izmena:: 16:06:52, 01.Avg.2012. PantaRei92 »
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #21 poslato: 15:08:39, 27.Avg.2012. »
Izvinjavam se zbog duplog posta :) Može li neko da mi pojasni situaciju kad je Venera na 29 stepenu Vage? Pročitala sam da uopšteno gledano 29 stepen ne valja za bilo koju planetu, ali nikako nisam našla zbog čega  to nije dobro.
Mislite na 30. stepen?

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #22 poslato: 00:38:14, 05.Sep.2012. »
standardne nesuglasice oko stepena...

sto se lepote tice,znam bas puno devojaka sa ve u vagi na asc,ali bas i nisu neka lepota,vise su nezne i mile nego lepe da padnes u nesvest i nista od stila nemaju
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #23 poslato: 01:10:40, 05.Sep.2012. »
Ve u Vagi koje ja znam su damice tipicnog zenskog razmisljanja.Ko o cemu,one o odjeci,obuci,sminki.Ne bi ona izasla iz kuce bez sminke,Boze pomozi I ono sto sam primijetila,cesto znaju imati problem sa kozom i alergijama.Obicno su alergicne na sve i svasta. :) Zaljubljene su u ljubav,mastaju o savrsenim ljubavima sa happy end-om,jedva cekaju da se udaju i tako  ;D Sta znam,dobro se slazem sa njima,iako se doosta razlikujemo  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #24 poslato: 08:23:32, 05.Sep.2012. »
Moja Venera na 29 stepenu djevice, osjećam želi da uskoči u Veneru u vagi, i bude kao ona, ali...

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #25 poslato: 19:44:28, 30.Mar.2013. »
 :) moja Ve je u vagi, nije u fazonu kad ću da se udam, valjda zato što je vl 6-e a otišla u desetu, iako volim lijepu odjeću (valjda ta 6-a a još u10- oj u sjedištu ), mada nisam rob.. nježna je ova venerica primjećujem kod drugih.. meni gradi 90 sa Ne a ima i 60 sa asc, 30 sa mjesecom i plutonom i konj sa suncem..
« Najnovija izmena:: 21:27:40, 30.Mar.2013. dvostruka djevica »

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #26 poslato: 21:05:43, 30.Mar.2013. »
Kako ti je vladarka 6. kuće, pa u 10. u vagi smještena, onda mislim da ti kroz neki posao iz simbolike Neptuna možeš da ublažiš ovaj kvadrat, jer ostalo su ti dobri aspekti. Dok kod mene je Venera u djevici vladarka 5. kuće, pa se direktno odnosi na moje ljubavne veze, iako radim posao iz simbolike Neptuna u strijelcu.

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #27 poslato: 21:34:27, 30.Mar.2013. »
Upravo, mada udara po malo na sve.. kuckala sam dosta o ovom asp pa da ne smaram više..

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #28 poslato: 21:35:59, 30.Mar.2013. »
A ne smaraš, barem ne mene, jer i ja muku mučim sa maglom koju mi stvara Ve90Ne, tako da je korisno sve što se napiše o tome... :)

*

Van mreže univerzums

• **
  • 202
  • 6
« Odgovor #29 poslato: 13:02:03, 31.Mar.2013. »
Venera u Vagi donosi eleganciju i šarm. Osobe su blage naravi, nežne, srdačne i predusretljive prema drugima. U toj svojoj predusretljivosti mogu i da preteraju na svoju štetu. Rafiniranog su ponašanja i imaju izražen smisao za estetiku i osećaj za meru. Nisu dovoljno fleksibilne i kada se razočaraju mogu otići u krajnost. Uživaju u društvenoj angažovanosti i zadovoljstvima. Odlikuje ih dobar ukus i sklonost ka umetnosti.

Po svojoj prirodi su emotivne. Svoje emocije i draži ne skrivaju. Romantične su i idealizuju ljubav, pa se ponekad ne uspeju prilagoditi realnosti u svojoj vezi.

Privlačne su drugim ljudima, lako uspostavljaju kontakte i stupaju u ljubavne odnose. Vole igre, zabavu, ples i tada im je najbolje pristupiti. Erotika i seks obavezno idu uz emocije. U stanju su da ostvare sretan brak jer se trude da ugode svom partneru na sve moguće načine i imaju uspeha u tome.

Izvor
uglavnom se slazem sa svim....ovo podebljano sam skroz ja (doduse za brak cemo videti,al da da volim da ugadjam partneru to je tacno :)  )
...al ne volim da pokazujem svoje emocije,ne volim cak ni da pricam o njima  :-[

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000