Merkur u Vagi

• Odgovora: 12
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Merkur u Vagi
« poslato: 17:00:02, 24.Sep.2009. »
Merkur u znaku Vage stavlja naglasak na odnose svih vrsta. Ove osobe pokazuju snažnu sklonost ka pitanjima socijalne pravde, zakona i politike. Ono šta Merkur u znaku Vage najviše naglašava jeste komunikacija sa drugima. U dobrom horoskopu, radi se o principijelnim, poštenim i uravnoteženim osobama, koje situacije prvo dobro sagledaju sa svih strana, pa tek onda donose odluke ili stupaju u akciju, dok se u lošem horoskopu sve pretvara u nestrpljenje, neodlučnost, kolebljivost i loše procene, koje za posledicu imaju gubitke, loše odnose i komunikaciju. S obzirom da je znak Vage prirodno polje braka, partner je često intelektualac. Loš Merkur u znaku Vage često se manifestuje kao prostota, neotesanost i neukus. Um je često neumoljiv, bilo da se radi o dobroj ili lošoj natalnoj karti, jedino što u dobrom horoskopu ova osobina ide ka produbljenosti, a u lošem - ka površnosti, nedostatku čvrstine i spremnosti za sporazum.

Izvor: Treceoko

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Merkur u Vagi
« Odgovor #1 poslato: 16:00:21, 15.Nov.2009. »
Lepo izrazavanje!

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #2 poslato: 23:29:08, 20.Nov.2009. »
Merkur u znaku Vage stavlja naglasak na odnose svih vrsta. Ove osobe pokazuju snažnu sklonost ka pitanjima socijalne pravde, zakona i politike. Ono šta Merkur u znaku Vage najviše naglašava jeste komunikacija sa drugima. U dobrom horoskopu, radi se o principijelnim, poštenim i uravnoteženim osobama, koje situacije prvo dobro sagledaju sa svih strana, pa tek onda donose odluke ili stupaju u akciju, dok se u lošem horoskopu sve pretvara u nestrpljenje, neodlučnost, kolebljivost i loše procene, koje za posledicu imaju gubitke, loše odnose i komunikaciju. S obzirom da je znak Vage prirodno polje braka, partner je često intelektualac.
Ovo je dosta tacno. Dodala bih jos da mi se cini da ove osobe nisu 'brze na jeziku' tj. ne izlijecu sa nekim nepromisljenim iskazima ....

« Odgovor #3 poslato: 10:20:25, 07.Dec.2009. »
Imam merkur u Vagi, i sa vecinom napisanog na uvodnom tesktu ove teme, slazem se :)

Ali, postot je taj moj merkur u konjukciji sa uranom, pored nestrpljenja (koje ipak vise pripisujem asc-u koji je u konjukciji sa uranom) veoma brzo razmisljam, u trenutku kroz necije reci ili gest znam sta je ta osoba tad mislila, a posto mi je merkur u trigonu sa saturnom, pamtim kao slon, pogotovo sta je ko kad rekao :)
A kao Vaga, sa venerom u vagi uvek sam u potrazi za mirom i harmonijom, pa i kumunikaciji, svadje, grube reci, ne podnosim, pogotovo ako se tako nesto desava na javnom mestu tj. pred vise ljudi.

*

Van mreže nensy

• *
  • 2
  • 0
« Odgovor #4 poslato: 23:47:53, 07.Feb.2010. »
Ja bih htela da pitam ..
U V kuci u znaku Vage Su mi smesteni Sunce i retrogradan Merkur,u produzetku , takodje V kuci ali sada vec u Skorpiji se nalazi ( famozni ) Pluton .. kako ce mi se to odraziti na decu ?

Libra - Gemini
Moja natalna
http://www.astro.com/tmpd/cdv8filedZhprv-u1208175231/astro_w2gw_15_nevena_batalo_hp.81878.2452.gif

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #5 poslato: 23:53:47, 07.Feb.2010. »
Nensy, dobrodošla!

Da biste videli pravu situaciju morate da pogledate aspekte na astroloska tela u petoj kuci kao i na njene vladare...
Da ne biste stalno kopirali link do natalne pogledajte ovu temu http://mojforum.net/index.php/topic,4218.0.html.

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
« Odgovor #6 poslato: 02:14:39, 08.Feb.2010. »
Merkur u znaku Vage stavlja naglasak na odnose svih vrsta.  S obzirom da je znak Vage prirodno polje braka, partner je često intelektualac..
.. bilo da se radi o dobroj ili lošoj natalnoj karti, jedino što u dobrom horoskopu ova osobina ide ka produbljenosti, a u lošem - ka površnosti, nedostatku čvrstine i spremnosti za sporazum.

Izvor: Treceoko
Sve u svemu, za uspesan i kvalitetan bracni odnos, ovaj Me u Vagi upravo nam daje sansu da radimo na tome..
 ;)

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #7 poslato: 20:45:16, 13.Okt.2010. »
Mozda ovaj  Merkur u Vagi ima teznju da se kroz razgovor dodje do rjesenja ili kompromisa ( jos vise ako se takav Me nadje u 3.polju, kao kod mene u 3. polju-polju komunikacije )...Jedino ne znam koliko u tome uspijevaju :)

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #8 poslato: 20:23:12, 30.Jun.2012. »
Merkur u vagi je diplomata, gleda da sve rijesi mirnim putem i toliko su ljubazni da mi djeluju izvjestaceno, moj Me u skorpiji se slabo s njima slaze... Najbolju komunikaciju imam s vodenim, pa zemljanim Me.  8)

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 533
  • Zahvaljeno: 6 puta
  • 54
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #9 poslato: 17:40:55, 23.Mar.2013. »
Mirne, objektivne i staložene osobe. Diplomatske sposobnosti.

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000