Merkur u Vagi

  • Odgovora: 12
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Merkur u Vagi
« Odgovor #10 poslato: 17:56:45, 23.Mar.2013. »
Mirne, objektivne i staložene osobe. Diplomatske sposobnosti.

Znam jednu sa Merkurom u vagi u konjukciji sa Plutonom u vagi, nameće svoje, neće da popusti, niko nije u pravu samo ona, i kad vidi da nećeš po njenom, samo se okrene i kaže važi, neće da se raspravlja i prekida svaku komunikaciju, otpiše te iz života, samo nek je zdravo, sve najgore o njoj mislim. Ili se moj Merkur u škorpiji nikako nije mogao složiti s njenim.
 


*

Van mreže univerzums

  • **
  • 202
  • 6
  • Pol: Žensko
Odg: Merkur u Vagi
« Odgovor #11 poslato: 12:09:48, 24.Mar.2013. »
U dobrom horoskopu, radi se o principijelnim, poštenim i uravnoteženim osobama, koje situacije prvo dobro sagledaju sa svih strana, pa tek onda donose odluke ili stupaju u akciju, dok se u lošem horoskopu sve pretvara u nestrpljenje, neodlučnost, kolebljivost i loše procene, koje za posledicu imaju gubitke, loše odnose i komunikaciju. S obzirom da je znak Vage prirodno polje braka, partner je često intelektualac.
Izvor: Treceoko
meni je merkur u vagi, u 12 kuci,i uglavnom se slazem sa vecinom stvari,ostavila sam ustvari ono sto je tacno za mene....ispadne ustvari kad se iskombinuju karakteristika dobrog i loseg horoskopa to sam je :)
http://www.dodaj.rs/f/v/11t/1wsOdgjT/natalna.gif

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Merkur u Vagi
« Odgovor #12 poslato: 12:45:22, 24.Mar.2013. »
Univerzums,
odlično si izvukla za svoj Me a ovaj pozitivni dio je još pojačan jer je u konjukciji sa asc, inače nestrpljivost ti ne daje loš položaj mislim da je prije taj trigon sa uranom jer brzo skapiraš pa ne shvatiš kako drugi već nisu ukapirali,  a loše procjene možda kvadrat sa neptunom iako je širi orbis.
Me je ovdje je u triplicitetu tako da je ovo dobar položaj, ''pristaje na komomis ne bi li došao do bilo kakvog rešenja'', ako je aflikovan daje drugačiju sliku u skadu sa planetom koja ga napada..
 


Stranice: « 1 2

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
10 Odgovora
8604 Pregleda
Najnovije: 08:48:10, 14.Jan.2015.
dobravila
52 Odgovora
18891 Pregleda
Najnovije: 16:15:09, 07.Sep.2012.
plutonac
30 Odgovora
13142 Pregleda
Najnovije: 22:02:01, 28.Nov.2013.
Pokahontas-84