Mesec u Vagi

• Odgovora: 10
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže my sun

• *
  • 67
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Mesec u Vagi
« poslato: 15:09:29, 15.Mar.2009. »

Mesec u Vagi
disponiran u drustvu,esteta,cas hladan cas prijatan,zakasnjava na posao, voli zabave, cirkus,carobnjake,voznju.harmonican i rafiniran,protiv svake brutalnosti. tromost bubrega.
ovde mesec u nepovoljnim aspektima znaci teska raspolozenja, depresije, javne nezgode, brak po vezi.

autor: dupor

*

Van mreže scorpiorising

• *
  • 57
  • 1
Odg: Mesec u Vagi
« Odgovor #1 poslato: 02:08:45, 27.Apr.2009. »
Ovi ljudi su neposobni da budu neljubazni prema bilo kome. Naravno, pitanje je koji je deo tu iskren...

*

Van mreže zvoncica0207

• *
  • 6
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 19:23:17, 10.Maj.2009. »
Posto je u znaku Venere,Mo u Vagi nije preterano sazaljiv i sklon masama,a ni preterano moralan,vec je vise okrenut estetici,zabavama,umetnosti...vlasnici ovog polozaja MO su komunikativni,izuzetno sarmantni,ali i jako neodlucni,posebno kada su oni sami u pitanju i njihova licna prozivljavanja...pomalo su lenji,vole neobicne stvari,ali sve nadoknadjuju ukusom i elegancijom...

*

Van mreže tina1812

• **
  • 138
  • 0
  • Sun is shining....I'm rainbow too..
« Odgovor #3 poslato: 22:24:03, 17.Avg.2009. »
meni je mjesec u vagi i ljudi me mrze eheheheh.... salim se...ja mislim da je to tesko sem ako nisi i znak vaga..jer ovako imas misljenje, al opet sve nekako razumijes..pa nikako da se izrazis...da ne bi uvrijedio druge,a i zato sto nisi siguran koliko je to tvoje misljenje tacno...
Natalna Karta

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
« Odgovor #4 poslato: 14:21:54, 20.Okt.2009. »
Osobe sa Mesecom u Vagi imaju osecaj za lepotu .... (e*e)

*

Van mreže posejdon

• *
  • 81
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 13:58:58, 06.Feb.2010. »
sve je tacno,ja umirem kad me ne vole a i iskreno nikog ne mrzim,imam neke ljubomorne koji me saplicu jer radim sa njima pa im smetam jer imam istancan ukus za posao koji radim,krojenje,sivenje a mnogi bi to mesto,bar dvoje pa me ubiju u pojam umesto da zajedno nalazimo resenja sto je lepse i uspesnije

*

Van mreže ninica

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #6 poslato: 03:42:45, 06.Sep.2012. »
skorpija sam u horoskopu, a ME mi je u vagi.. ljudi me ili neeepodnose ili obozavaju... ja nikoga ne mrzim  :)

*

Van mreže Melanija

• **
  • 117
  • 7
« Odgovor #7 poslato: 15:06:46, 08.Sep.2012. »
Evo jos jednog clana grupe  :)

Slazem se sa vecinom napisanih osobina za Mo u Vagi osim za neodlucnost. E to mi svakako nije svojstveno. Skoro u 100% slucajeva znam sta hocu, cak mi smeta jer sam uglavnom kategoricna.

Zelim da se dopadnem svima ;D prosto imam tu potrebu u kom god drustvu da se nadjem. Znam dosta ljudi, sa svakim stanem, popricam, nasmejem se.

Kod mene ljudi odmah primete odsustvo vulgarnosti, cak su mi bliski ljudi par puta opisujuci me naveli to kao osobinu iako toga nisam bila svesna dugo.

Presvlacim se 65 puta na dan.   :D
E sad, neka mi neka vlasnica MO u Vagi potrvdi da je do ove pozicije ili je nesto drugo u mojoj karti uzrokovalo to. Ja bih rekla da je do ovog Mo.

Volim da mazem nokte i uzivam u tom ritualu, za mene je to bitan deo zenstvenosti. Sta vise, ljude uvek u sake gledam. Vecina verovatno u oci gleda, a ja samo kakve su i sta ruke rade. 
« Najnovija izmena:: 15:09:46, 08.Sep.2012. Melanija »

*

Van mreže ruzica

• *
  • 29
  • 1
« Odgovor #8 poslato: 10:40:36, 26.Sep.2012. »
Melanija, imaš Merkur u lavu pa zato znaš šta oćeš, kategorična-merkur trigon saturn. Merkur kvadrat Pluton-oštra u izražavanju i opet znaš šta oćeš. Mesec u vagi se uglavnom odnosi na neodlučne emocije i "lepljenje" za druge ljude. Mesec sekstil merkur-voliš lepe ruke i nokte. Merkur su ruke i nokti u 10k, kraljevski i vide se  :)

*

Van mreže faith

• **
  • 416
  • 21
« Odgovor #9 poslato: 15:57:31, 02.Mar.2013. »
Meni je mjecec u Vagi ali ne bih se slozila sa svim.

Ne volim zabave, cirkus, umijem da kasnim na posao ali kad radim radim, moze se rec da sam chas hladna chas prijatna jer ne umijem da se foliram, uvijek se trudim da budem pravedna pa zato puno i razmishljam. Ne mislim da sam pretjerano sharmantna i komunikativna. Volim da se sredjujem, ali ne moram svima da se dopadnem niti mi je to cilj. Istina je vezujem se za ljude, kad jednom pustim nekog u svoj zivot on tu i ostaje.

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000