Jos jedan reality show na Pinku - "Ja imam talenat"

• Odgovora: 17
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Jos jedan reality show na Pinku - "Ja imam talenat"
« poslato: 10:52:26, 22.Sep.2009. »
Od sinoc, 21. Septembra,  svakog ponedeljka u 21 čas na televiziji Pink emituje se novi rijaliti šou Ja imam talenat. Serijal od 14 epizoda – osam kvalifikacionih, pet polufinala i finale, vode Ivana Bajić i Vladimir Aleksić, a u žiriju su Danica Maksimović, Ivan Tasovac i Aleksandar Milić Mili

Najpopularniji televizijski šou, koji već tri godine obara sve rekorde gledanosti širom sveta, od 21. septembra gledaće i građani Srbije, Bosne i Crne Gore, zahvaljujući Pink televiziji. Uzbudljivo takmičenje u kome će najrazličitije talente pokazati takmičari od kojih najmlađi ima tri a najstariji 82 godine, emitovaće se svakog ponedeljka od 21 čas sve do 21. decembra kada nas očekuje veliko finale i proglašenje pobednika prvog srpskog serijala Ja imam talenat. Tom prilikom će pobedniku biti uručena velika materijalna nagrada serijala koju dodeljuje Erste banka – 100 000 evra i luksuzan automobil. Drugi deo nagrade je mogućnost potpisivanja međunarodnog ugovora i svrstavanje u red zvezda serijala Got Talent, sa perspektivom internacionalne karijere.

Serijal se sastoji od 14 epizoda. Prvih osam pokazaće nam 350 takmičara koji su prošli selekciju i našli se pred kamerama ne samo sa svojim nastupima već i svojim često vrlo uzbudljivim ljudskim sudbinama. U osmoj epizodi videćemo kako je tročlani žiri glasao i tada će biti proglašeno 40 onih koji ulaze u polufinale. Sledi zatim pet polufinalnih epizoda, koje će se emitovati uživo i koje će iznedriti osam takmičara koji će nastupiti u finalu. O pobedniku će odlučiti isključivo glasovi publike.

Da podsetimo, kastinzi za učestvovanje u serijalu, održani su u više od 30 gradova i mesta širom Srbije, kao i u Crnoj Gori i Bosni. Bilo je više od 2500 prijavljenih, a za učestvovanje na audicijama kandidovalo se njih 440. Audicije su održane u tri velika grada, Nišu, Novom Sadu i Beogradu, a ono što je najzanimljivije bilo je to što su na njih došli takmičari iz Makedonije i Hrvatske, zemljama u kojima se ova emisija ne emituje.

izvor

...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
Odg: Jos jedan reality show na Pinku - "Ja imam talenat"
« Odgovor #1 poslato: 11:51:43, 23.Sep.2009. »
Talenti koji su probili led!  

Travolta iz Borče Grede, četvoro dece, i srpska Suzan Bojl i ostali prvi su koji idu u dalje takmičenje "Ja imam talenat"!

Posle nekoliko nezapaženih pevačkih nastupa (i čak tri Bijonsine pesme "Listen"), već u prvoj emisiji šou je dobio domaću Suzan Bojl! Sandra Todorović iz Jagodine oduševila je žiri pesmom Andree Bočelija i Sare Brajtman, "Con te partiro"!
Operska pevačica u pokušaju za sebe kaže da smatra da ne može "u ovim godinama" da gradi opersku karijeru, ali žiri misli drugačije!
Sandra je od Maksimovićeve dobila stojeću ovaciju i potpunu nevericu, Tasovac je sa odobravanjem dirigovao, dok je Mili vikao "Bravo"! Publika je takođe bila oduševljena, i Sandra Todorović ide dalje!

U sledeću rundu idu i brejkeri iz pet različitih gradova Srbije, okupljeni pod imenom "DC Team", koji su od Tasovca dobili neobični kompliment – "kao što bi rekli na SANU, rispekt, brate"!

Na beogradskoj audiciji osvanule su i poznate gradske, muzičke ili Internet face – Biba Struja i Dragiša Marković – Travolta iz Borče Grede!

Iako je najpre Travolti dao "X", Tasovac je "u ime Montija Pajtona" preinačio svoju ocenu, kao i Danica Maksimović, i Travolta ide dalje! Bibi Struji nije dozvoljeno da uđe u Pozorište na Terazijama.

Brazilac, salsa igrač Felipe, inače srpski zet, od Maksimovićeve je dobio rečitu ocenu, da bi volela da se sretnu u nekom klubu!

Tu su i deca koja sviraju violine i harmonike u Knez Mihailovoj ulici, Sandra, Danijel i Darko Piler, koji kažu da najviše vole klasiku. Inače su nastupili i kao prateći muzičari na Beoviziji 2007, a imaće priliku da se predstave milionskom auditorijumu, jer prolaze u dalje takmičenje.

Iz Makedonije dolaze brojač slova (?!) Mirko Trankovski, perkusionistkinja Dijana Trajkovski, RnB pevač i bitbokser Adnan Turkov i drugi.

Pavle Joksimović (12) iz Kosjerića pevao je ni manje, ni više nego Santaninu pesmu, i dobio pohvale za scenski nastup, ali ne i glas.
Poslednji "prolazak" u prvoj emisiji Pavle je ipak osvojio pesmom Vitni Hjuston "I will always love you".

MONDO

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #2 poslato: 23:44:18, 28.Sep.2009. »
Ja imam talenat: Striptiz za žiri!
Ponedeljak, 28. septembar 2009. 22:01    

Druga runda šoua "Ja imam talenat" donosi plesne nastupe, jedan striptiz, brijanje "na slepo", i porodični biznis!

Novosađanka Maša Čović (17) prva je odobrovoljila žiri. Čim je ušla u korsetiću i šorcu, Mili je odmah rekao "prošla si"!

Maša, koja se bavi baletom od svoje treće godine, izvela je šoudens koreografiju na pesmu Keli Klarkson "Because of you". Godine treninga, fantastična forma i ogromna doza energije odmah su je lansirali u dalje runde takmičenja!

Sledeći je prošao porodični tim – Boris Postovnik (37) sa sestričinom Milenom Bukaricom (18). Iako su oboje vidno bili pod uticajem treme, lepo su otpevali "Vivo per lei" Andree Bočelija i Elen Segara.

Vaspitačica Jasmina Lumić-Pera otpevala je "Lord, won't you buy me a Mercedes Benz" Dženis Džoplin, i to a kapela, samo uz aplauz publike (i horsko skandiranje "Pera, Pera")!

Prošao je i denser Slaviša Simić, tinejdž grupa Dolls, kao i igračica Daša Radosavljević, koja je od Tasovca dobila kritiku za previše provokativan stajling na devojčici od 13 godina.

Neobičan talenat pokazala je Snežana Brkljačić, koja je obrijala "žrtvu" vezanih očiju, ali to nije bilo dovoljno da zadivi žiri.

Mladi perkusionisti Muzičke škole "Stanković" već su poznati u javnosti, a njihov očigledan muzički i scenski talenat nije izmakao ni žiriju "Talenta".

Voditeljka "Gole istine" Helena Roza izvela je umetničko skidanje, odnosno striptiz.
"Sakam da provociram", ponosno je rekla Helena, koja je od muškog dela žirija dobila jednoglasno "da", a od jedine dame "ne", uz izgovor ljubomore!

Najveće iznenađenje večeri bila je osmogodišnja Katarina Kočetova, koja je potpuno raspametila publiku pesmom Dženifer Hadson "And I'm telling you"!

Svoj neverovatno pozitivan i oštar stav mala Katarina je dokazala i kada ju je žiri pitao da li je očekivala tako dobar nastup i reakciju publike.
"Da", rekla je devojčica uz samouvereni osmeh. Zanimljivo je da Kaća već ima i MySpace prezentaciju svog talenta, na kojoj kao najveće uzore navodi Elu Ficdžerald, Ališu Kiz i druge. Na njenom blogu piše "Prolazim daljeeeeeeeeeeeeeeeeeee"!

Među lošijim takmičarima, videli smo imitatora Jelene Karleuše, solaže sa nevidljivim gitarama, raspevanu decu kojoj je žiri morao da "sruši snove". Bilo je i suza, ali to je "surovi svet" šoubiznisa!

Trostruki "X" dobio je i Zoran Ćosović sa Novog Beograda, koji je praktično vičući odrecitovao pesme Miše Kovača i Nedeljka Bajića Baje.
"Ali ja sada imam mogućnost da pevam dva do tri sata", razočarano je rekao nesuđeni pevač. Tasovac, Maksimovićeva i Mili ipak su bili neumoljivi.

Od svih takmičara, biće odabrano 40 koji će se takmičiti u polufinalu.

mondo

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #3 poslato: 13:11:18, 07.Okt.2009. »
Pogledajte neke od dosadasnjih talenata...

« Najnovija izmena:: 13:28:17, 07.Okt.2009. crvena »

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #4 poslato: 17:04:35, 07.Okt.2009. »
Talenti favoriti - Suzan Bojl iz Jagodine i Sinatra iz Niša

Talenti se gomilaju, uzbuđenje raste , a emisija „Ja imam talenat“ nije još ni na polovini svog emitovanja. Treća epizoda serijala, produkcijskih kuća „Adrenalin“ i Request“, donela je mnogo zanimljivih nastupa, kako smešnih, tako i onih zbog kojih zastaje dah.

Voditeljski par Ivana Bajić i Vladimir Aleksić, koji su odlično osveženje na domaćim televizijama, u sinoćnoj emisiji su predstavili brojne talente, između ostalog i iluzionistu svetskog glasa Džordža Dajmonda.
Ekscentrični plesači iz Kraljeva su podelili publiku, dok su ogromnu pažnju i uzdahe izmamili pripadnici grupe „Svibor”, koji su scenski prikazali srednjevekovnu borbu na srpski način, uz topuze i buzdovane.
Pravo oduševljenje izazvala su dva izvođača: Oliver Katić iz Niša, koji je svojim nastupom uz pesmu „My Way” bukvalno izazvao ovacije, a prave suze u publici izmamila je 65-godišnja penzionerka Slobodanka Radujević, koja je čitav radni vek provela u mesnoj industriji, a ovo joj je bio debi pred publikom.
Kada se ovim talentima doda nastup Katarine Kočetove, osmogodišnje devojčice koja odnedavno živi u Beogradu i koja kad zapeva zvuči kao soul diva, vidi se kroz koju će muku proći članovi žirija u izboru talenata.

24sata

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #5 poslato: 22:57:39, 12.Okt.2009. »
Ja imam talenat: Džekson, "Kum" i suze!

Kako prolaze nedelje, žiri je sve otvoreniji u kritikama, i kao da se smanjuje strpljenje za nespremne kandidate.

Jedan kantautor u pokušaju dobio je oštru kritiku i za muziku, i za tekst od Aleksandra Milića-Milija i Ivana Tasovca, a Danica Maksimović izgrdila je dve igračice. "Na šta to liči, ja ne mogu da verujem da se vi prijavljujete na ovakva takmičenja, a onda dođete nespremne, niste čak ni uvežbane", rekla je glumica.
Sa prvim prolaskom, "pale" su i prve suze! Tamnoputa tinejdžerka Danijela, velikog glasa i još veće treme, prošla je u dalje takmičenje. Danijela Janković (16), poreklom iz Roterdama i Čačka, jedva je otpevala "Unfaithful" od Rijane, ali je imala popravni sa pesmom "If I ain't got you" Ališe Kiz.
"Grešiš zbog treme, ali glas ti je predivan", poslao ju je žiri dalje, a Danijela se rasplakala od radosti.
Komplimente je dobio i njen prezimenjak Marko Janković (31) iz Užica, koji je verno otpevao "Kad bi moja bila" Zdravka Čolića.

Duh pokojnog kralja popa Majkla Džeksona "kanalisali" su mnogi igrači, među kojima se istakao mali Dorijan Totej (11).
Aleksa Vasić iz Beograda sebi je obezbedio prolazak i veliko "da" od žirija impresivnom interpretacijom "Parla piu piano", teme iz "Kuma". Da ni žiri nije od kamena, pokazala je Danica koja se rasplakala na emotivnu ariju Snežane Čkojić (25). "Divni ste", kratko je rekla potresena glumica.

Fantastične su bile i razigrane klinke Ultra Dance iz Novog Sada, kao i Ognjen Vuletić (14), koji je pevao pesmu Erme Frenklin "Piece of my heart", najpoznatije po interpretaciji legendarne Dženis Džoplin. Prošla je i mala pevačica Verica Stanković (12), a žiri je bio veoma impresioniran gomilom "bitboksera".
Zanimljiv je bio i tinejdžerski duo Iva&Ćira, kombinacija bubnjeva i hiphop plesa, kao i Nela Vukotić (19), koju je pesma "Simply the best" Tine Tarner više svrstala u imitatorke nego u pevačice. "Nemam predstavu odakle taj glas dolazi iz tebe", uzviknuo je Mili, a Tasovac se nadovezao sa "simply yes"! Šarmantna Nela je na snimku iz audicije priznala da čak ni ne zna od čega se sastoji nagrada, ali se svejedno prijavila za "Ja imam talenat"!

Osim nekoliko lošijih pevača, plesača i jednog vremešnog bodibildera-amatera, žiri nije imao mnogo posla sa "bazerima" i odbijanjem kandidata.

(MONDO)

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
« Odgovor #6 poslato: 23:08:14, 12.Okt.2009. »
Citat
Duh pokojnog kralja popa Majkla Džeksona "kanalisali" su mnogi igrači, među kojima se istakao mali Dorijan Totej (11)

Dorijan je sin od naseg clana Mandrak :)

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #7 poslato: 12:57:06, 14.Okt.2009. »
Ališa Kiz iz Čačka: Nadam se pobedi!

Tinejdžerka Danijela Janković (17), učesnica rijaliti-emisije „Ja imam talenat", skrenula je pažnju javnosti na sebe jer je maestralno otpevala pesmu „If I Ain't Got You" Ališe Kiz, ali i zbog tamnoputog tena. Naime, Danijela je po majci Mariji poreklom iz Afrike, a po ocu Zoranu Čačanka

U razgovoru za Press Jankovićeva kaže da su je rasplakale sjajne kritike žirija u emisiji, ali i komentari komšija i drugova kada se vratila u Čačak.
- Svi su bili oduševljeni mojim nastupom u emisiji „Ja imam talenat". Hvalili su me i drugovi u školi, ali i komšije i rodbina. Malo su mi zamerili što sam se uplašila i imala tremu, i rekli da nemam razloga da se bojim. Nadam se da ću se u nastavku takmičenja izboriti sa tremom - rekla je Danijela.

Čačanka, koja je rođena i živela u Roterdamu, za sledeći nastup priprema iznenađenje.
- Pevaću pesmu Maraje Keri. Nisam još odlučila koju, ali će to biti neka zahtevnija pesma, jer će i konkurencija biti jača. I do sada je bilo teško, jer se, osim glasovnih mogućnosti, očekuje i dobar nastup na sceni - navela je ona.

Danijela smatra da će u emisiji pobediti neko ko će osim dobrog pevanja prikazati i neke druge sposobnosti i kvalitete.
- Mislim da će pobediti takmičar koji bude imao i izraženu harizmu, ko je slobodan na sceni i za koga se proceni da će biti potencijalna zvezda. Naravno, nadam se da ću to biti ja!
Mlada Čačanka planira da joj bavljenje muzikom bude profesija, a ne samo hobi.
- Imam ozbiljne namere da se bavim muzikom i posle ovog takmičenja. Najviše me privlači pop muzika, kao i soul i ritam i bluz, pa sebe vidim u nekom od tih muzičkih pravaca - otkriva Danijela.

izvor

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #8 poslato: 11:29:49, 20.Okt.2009. »
Talenat: Niko nije nervirao žiri!

Brejkeri i pevači glavne zvezde pete epizode najvećeg takmičarskog šoua!
Bilo je i nastupa koji su naterali Danicu Maksimović, Aleksandra Milića i Ivana Tasovca da "pokušaju da blokiraju ovo što su videli", a to su loše pesme, još loše koreografije, i gubitak odeće...
Časlav Goranović-Čaki je tako pokazao šou u stilu Čaka Norisa i "Bruce Lija", dopao se publici, ali njegov talenat ipak nije zaslužio 100.000 evra i profesionalni ugovor. Ako niste znali, Leskovac ima desetogodišnju Vitni Hjuston! To je Jovana Jovanović, učenica petog razreda, koja je razvalila pesmu "I will always love you"! Od žirija je dobila "veeeliko, apsolutno DA"! Pljusnula je krv na nastupu brejkera Pavla Pavelića i Aleksandra Veljovića, zbog nezgodnog pada tokom vratolomije. Miodrag Arsić-Mićko redak je izvođač narodnjaka koji je osvojio srce žirija, pesmom Šabana Šaulića "Verujem u ljubav".
Pre žirijem su prodefilovali i brejkeri, duo harmonika-flauta, kapoeristi, imitatori, mališan koji priča, peva i recituje unazad, umetnik balansiranja...
Oduševila ih je plavokosa pevačica Marija Ivković, čiji je glas i odabir pesme – Led Zeppelin – kupio i publiku. Odlična je bila i devojčica Biljana Đurđević (12), koja je moćno otpevala etno pesmu "Kasaba".

Najbolji nastup bez pevanja imali su "Uzvičnik crew", fantastični i originalni brejkeri, koji su od aplauza publike jedva čuli tri "da" žirija.

(MONDO)

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #9 poslato: 19:57:32, 03.Nov.2009. »
Talenat: Žena od gume!

Mnogo plesa, poneki komentator, ali i devojka od gume glavne su zvezde sedme epizode šoua "Ja imam talenat".
Žena, odnosno devojka od gume ima 18 godina, zove se Dragana Savić, iz Beograda je, a u šali kaže da je njena mama u trudnoći jela samo gumene bombone.
Njeno "ekstremno razgibavanje" kod Danice Maksimović, koja se i sama bavila gimnastikom, naišlo je na pohvale, ali najzanimljiviji tokom nastupa ipak su bili izrazi lica muškog dela žirija.
Žiri je bio blagonaklon i prema muzičkim talentima, pa je prošao reper Branko Nikolić (22), ali i vrlo mlada i vrlo dobra pevačica.
Marija Matić (16) otpevala je Rijaninu pesmu "Rehab" i "Više nisi moj" Ane Stanić, i sama je svirala pratnju na gitari.

Sedma epizoda najvećeg takmičarskog šoua donela je i raznovrsne plesne talente. Nastupale su devojčice koje igraju folklor, razni brejkeri, grupe modernog plesa, balerine...
Impresivni su bili i majstori "Zanedo" iz Makedonije, koji su pokazali kako se vezanih očiju seče krastavac ogromnim mačem, ali i probadali kožu iglama, i stajali na noževima noseći tegove.
Kao što je prošle nedelje bio slučaj sa Majklom Džeksonom, ove nedelje je hit bio "Hurt" Kristine Agilere, pesma koju je veliki broj potencijalnih pevačica odabrao da se predstavi pred strogim žirijem. Neke su uspele, neke baš i nisu.

Žiri i publiku impresionirao je Radomir Pajić (25), instruktor plesa. "Em plešeš fenomenalno, em izgledaš kao Bred Pit", galantno je hvalio igrača Mili. Senka Petrović (28) došla je u šou "Ja imam talenat" zbog opklade, i otpevala "Cabaret" iz istoimenog mjuzikla. Pesmu je "razbila", ali morala je da objasni stajling.

(MONDO)

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000