Novi reality show "Farma"

• Odgovora: 69
Stranice: « 1 ... 5 6 7

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Odg: Novi reality show "Farma"
« Odgovor #60 poslato: 15:33:54, 13.Dec.2009. »
Marko - Gazda i finalista

Poslednji Gazda na Farmi i prvi finalista u trci za nagradu od 100.000 evra je Marko Đurovski.
Sale je u svom oproštajnom pismu za Gazdu imanja proglasio jednog od njegovih favorita - repera Marka Đurovskog. Brat fudbalera Maria Đurovskog, osim po nekoliko hitova, na imanju u Lisovićima poznat je kao "sin" tate Tome i kao neko ko je jedne noći u štali otežao javnosti posao da sazna da li je bilo seksa između njega i misice Sandre.
(MONDO)
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #61 poslato: 23:56:12, 14.Dec.2009. »
Markova osveta?

Nedelju i po dana pre nego što se ugase reflektori nad štalom, kokošarnikom, svinjcem i kućom u koju je pre dva i po meseca ušetalo 17 domaćih selebritija, šansu da spavaju pored Bilje i Ljilje dobili su Viktorija i "priobalje" Niggor.
Gazda Marko je svojim izborom sluga za ovu nedelju izazvao sumnju ostalih farmera i za sluge proglasio, bar jednog, selebritije koji su mu u protekle dve nedelje "stali na žulj" - Viktoriju i Niggora.
Prošlonedeljna Gazdarica, sama se prijavila za "službu", dok je Niggor svoju "nominaciju" prihvatio rečima: "Kome da budem sluga?".

Da li je u pitanju revanšizam zbog nedavno razmenjenih teških reči između nekadašnje hiphop zvezde i mladog r'n'b pevača, tek prvi finalista Gazda Marko rešio je Niggoru pruži šansu da se nađe u duelu.
"Želim u duel da pošaljem najjače igrače. Niggor je najbolji među nama", bio je kratak prvi finalista.
Prošlonedeljna Gazdarica koja je imala "pik" na Marka Viktorija, rešila je da novom Gazdi olakša posao i sama se prijavila da "svoje poslednje dane odsluži na pravi način".
Zadaci koje su farmeri dobili od Zadruge se polako privode kraju - slatko je počelo da se kuva, ali mnogo važnije - sva drva su iscepana, peći i odžaci u kućicama za izolaciju su "prodžarani" i spremni da zagreju sluge i sve ostale koji će od suboti jedan za drugim napuštati blatnjavo imanje u Lisovićima.

(MONDO)

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #62 poslato: 23:46:06, 17.Dec.2009. »
Šta ćete da uradite sa 100.000 evra?

Najpoznatiji farmeri u Srbiji redom su se izjasnili šta planiraju sa novcem, ako pobede. Deo njih će novac dati u humanitarne svrhe, a ostali će ga iskoristiti za završetak studija, ulaganje u sebe, putovanja, kupovinu nekretnina, vraćanje dugova...
Maja Nikolić: "Ako budem pobedila, sav novac, do poslednje pare, daću za bolnicu Sveti Luka".
Topalko: "Snimio bih CD za sve pare! Bio bi to onakav album kakav ja mislim da treba da bude".
Sandra: "Kupila bih stan, a četvrtu godinu studija bih upisala na nekom američkom koledžu. Možda mi ostane i za koju krpicu!".
Đura Palica: "Moja familija dobro zna šta bi sa tim novcem, meni je važno samo da idem na pecanje".
Bebi Dol: "Ja izdržavam određenu grupu ljudi i svakako je da bih deo novca izdvojila za to. Potom bih uložila u svoj posao, ali i u završetak studija, jer želim da budem antropolog, stručnjak za Balkan".
Marko: "Kupio bih točak od aviona, kantu za bunar, sirenu za bicikl, 200 tona blata da ga prospem u gradu...Sad ozbiljno, kupio bih stan, posle bi došli žena i deca, a ostalo bih uložio u završetak masters studija".
Viktorija: "Pare sigurno neću da dobijem, pa neću ni da vam kažem".
Nigor: (Posle reklamnog bloka u njegovom izvođenju dao je odgovor) - "Vodio bih drugove na JEDNO piće, a ostalo ispod jastuka, za ne daj Bože".
Cakana: "Deo novca bih dala u humanitarne svrhe, a drugi deo bih iskoristila za putovanja. Samo za putovanja".
Toma: "Znate da je meni splav izgoreo i da su mi prijatelji dali novac na veresiju dok ne stanem na noge. Dakle, prvo bih njima vratio, onda bih mojim zaposlenima na splavu dao 500-1.000 evra da prezime, a sigurno bih 10.000 evra dao za kupovinu garderobe i igrački za siročad".

(MONDO)

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #63 poslato: 17:19:54, 19.Dec.2009. »
Hoće li Viktorija biti jača od Đura?

Šibice su poslednji put u ovom serijalu "letele" preko stola i to pravo u Viktorijino krilo. Farmeri su, "teška srca" kao i uvek, između Markovih sluga Niggora i Viktorije, izabrali da Niggora pošalju u finale, a Viktoriju u duel jer je ona rekla da bi želela da ode kući.

Viktorijini "saborci" sa poljoprivrednog dobra u blizini Barajeva omogućili su rokerki koja "80 i kusur dana mesi hleb" da u subotu pokaže svoje znanje o stočarstvu i poljoprivredi, a publika je svojim glasovima tu istu "šansu" dala Đuri. Ipak, Viktorija je iskoristila priliku da Marka optuži za ovu odluku, a on je rekao da "prihvata svu odgovornost jer bi, i da se nije prijavila, imenovao za slugu".

Nezaobilazna su bila objašnjena zašto kome daju šibicu, a najzanimljiviji su bili, naravno, Majin i Bebicin "izgovor". Bebi je rekla da je za Igora vezuje poseban sentiment, dok je Maja glasala da Viktorija ostane jer je dobra i nimalo osvetoljubiva.

Dualisti ove nedelje neće ići u izolaciju, već će se za obračun u areni pripremati u spavaćoj sobi iz koje ne smeju da izlaze, sem kada idu tamo gde i car ide pešaka.
Pretposlednja nedelja na Farmi prošla je koliko-toliko mirno... Farmeri su pravili sneška, kojeg je Bebi opisala kao "nekakvo čudovište na kojem se vide sve frustracije ovog sveta", jer su mu farmeri dodali grudi, crvenom bojom nacrtali usne i stavili periku.
Zadaci koje su "seljaci" dobili od Zadruge su ispunjeni, snima se novogodišnja pesma koja je farmere podelila na zabavnjake i narodnjake. Ipak, uspeli su da postignu konsenzus jer je vremena sve manje.

(MONDO)

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #64 poslato: 16:26:11, 21.Dec.2009. »
Toma se vraća kod Živke

Na Farmi je ostalo osam finalista, koji se bore za glavnu nagradu od 100.000 evra. Toma "Panter" je voljom gledalaca izgubio šansu da u sredu izađe sa imanja u Barajevu bogatiji za tu sumu.
Stručnjak za "đinđi-rinđi" prvi je od finalista koji je napustio rijaliti-šou, ali je po izlasku sa Farme rekao da mu nije žao i da nije razočaran. Mada mu je izraz lica bio drugačiji.
"Dosta je i bilo. Sve je ovo šoubiznis", rekao je Toma u svom stilu, nadajući se da će ga supruga Živka i drugi put primiti u kuću, nakon što je dobio "packe" (zbog masiranja Marine Perazić) kada je nedavno prvi put izašao sa Farme, na koju je potom vraćen.

On bi voleo da pobedi Topalko, ali veruje da će "pobediti ona osoba koja ima najviše novca". "To je jedna ženska osoba", nije želeo Toma da otkriva ime.
Veliko finale Farme je u sredu. U trci za 100.000 evra su Topalko, Nigor, Bebi Dol, Sandra, Cakana, Marko, Viktorija i Maja Nikolić.

(MONDO)

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #65 poslato: 23:24:06, 22.Dec.2009. »
Kakvo iznenađenje - ispala Cakana!

Najveće iznenađenje od početka Farme dogodilo se samo dan pre superfinala - iz rijaliti-šoua ispala je Cakana, koja je važila za jednog od favorita za pobedu!
Folk pevačica Dragica Radosavljević-Cakana treći je finalista, posle Tome i Bebi, koja je ispala pre velikog finala, što je šokiralo većinu farmera, pa čak i voditelje šoua. Ipak, tako su gledaoci hteli.
Kada je saznala da Cakana ispada sa Farme, Viktorija je iz besa počela da baca stvari po kući, ceh su platili jedan poslužavnik i jedna stolica.
"Ovde niko nije mogao da nađe ni šibicu, ni hleb, ni toalet papir bez nje!", rezignirano je govorila Viktorija.
Cakana je odmah po izlasku priznala da je iznenađena.
"Nisam imala neki poseban motiv da učestvujem u šou, već je ovo za mene bio veliki izazov. Zaista mi nije bitna nagrada, kad uđete tako negde, u neku takmičarku emisiju, imate želju da se takmičite, a posebno ja kao bivši sportista".
"Svojim zalaganjem radom, poštenim odnosom prema drugima, mislim da sam zaslužila da budem u superfinalu, ali i ovo je velika stvar i da tako kažem uspeh. Za ova tri meseca ponašala sam se kao u svojoj kući, radila sam, čak i one stvari koje u kući ne radim", rekla je ona.
Cakana je odbacila tvrdnju da je bila vođa "kuhinjskog klana", u kojem su bile Viktorija i Big Mama, odnosno Marina, kada je Big Mama ispala.

(MONDO)

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #66 poslato: 15:06:34, 23.Dec.2009. »
 Finale i Majin "devojački san"!

Večeras će biti proglašen pobednik rijalitija, a pevačicu čeka šok po izlasku sa Farme - njen dečko će je zaprositi!

Kako MONDO saznaje, nemački advokat Jan Nikolas Štajnflic zaprosiće Maju Nikolić kada bude izašla sa Farme! Pevačici će ovo biti treći brak. Najpre je bila u braku sa jednim crnogorskim muzičarem, a prošle godine razvela se od Vuka Kandića.
Maji je razdvojenost od dečka teško padala tokom meseci na Farmi. Raspitivala se kod ostalih da li bi on mogao da sleti negde u okolini imanja helikopterom za slučaj da odluči da je zaprosi, nije verovala producentima kada je umesto njegovog pisma dobila poruku od majke...

Helikoptera najverovatnije neće biti, ali Maju, osim vereničkog prstena, čeka još jedno iznenađenje! Izbačeni farmer, novinar Sale, obećao je da će pevačicu po izlasku obradovati novim cipelama!
Saša je najavio da će, nakon "afere" zvane sečenje štikli, Maji doneti nove cipele sa štiklicama, kako bi se iskupio za sve prethodne okršaje sa njom.
I veridba, i nove cipele... Iako Niggor i Topalko važe za favorite, ako Maja povrh svega i pobedi na Farmi, od nje neće biti srećnije osobe u sredu!

(MONDO)

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #67 poslato: 15:38:11, 24.Dec.2009. »
Topalku 100.000 evra

Šou je imao spektakl-završnicu pošto su superfinalisti Nigor i Topalko, sa šampanjcem, kajmakom i hlebom, helikopterom stigli u Pink studio u Šimanovcima, poljubili zemlju i izgrlili sve fotoreportere.
U finišu je bilo šestoro učesnika - Marko, Viktorija, Maja, Sandra, Nigor i Topalko. Tim redosledom su i izbacivani, ali producenti su i njima uručili nagrade: 5.000 evra dobila je Viktorija, 10.000 u ruke Maji, kao i čizmice od Saleta koje je odmah rešila da pokloni jer su braon. Sandra je bogatija za 20.000, a za drugoplasiranog Nigora - „utešnih“ 50.000 evra.

Maju je zatekla neprijatna vest - momak Jan Nikolas Štajnflic nije došao da je prosi kako je dogovoreno.
- Sve smo probali, ali nije hteo da dođe - rekla joj je smerno voditeljka Aleksandra Jevtanović.
Trubači su odmah počeli proslavu, a potom su farmeri krenuli na splav „Blek panters” da nastave veselje. Kod Tome, međutim, nisu otišle Marina, Cakana i Viktorija.

Viktorija imala saobraćajku, ali je dobro

Dok je u „audiju 6” napuštala farmu u Barajevu, Viktorija je doživela saobraćajnu nesreću. Kola su se prevrnuo čak četiri puta, ali su, srećom, i vozač i rokerka bez povreda. Po dolasku u studio Viktorija se osećala dobro. „Vidite da sam cela“, rekla je. „Krivina je bila opasna i bio je uzan put, a sedela sam pozadi - noge u vis, ruke u vis, dva okreta, malo sam ugruvana, ali ništa strašno“.

izvor:24sata

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #68 poslato: 00:02:23, 25.Dec.2009. »
Za one koji nisu, poslusajte himnu Farme..Vesela pesmica..

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #69 poslato: 11:47:34, 03.Feb.2010. »
Šta se dešavalo iza kamera - knjiga!

Novinar Aleksandar Jovanović objavio knjigu "Sve tajne Farme" u kojoj otkriva neka dešavanja koja nismo mogli da vidimo.

Novinar Aleksandar Jovanović ispunio je obećanje i napisao je knjigu sa "insajd" pričama o dešavanjima na najpoznatijoj srpskoj Farmi. Sale, učesnik izuzetno popularnog rijaliti-šoua, u knjizi otkriva neke detalje koje gledaoci nisu mogli da vide.
Knjiga "Sve tajne farme" u prodaji je od 2. februara na kioscima širom Srbije i Republike Srpske, a cena je 199 dinara. Štampano je oko 30.000 primeraka.
Novinar Sale u knjizi otkriva da li je bilo seksa u na farmi i šta je Sandra radila sa Topalkom ispod pokrivača, sa Igorom iza senika i sa Markom u štali, kao i to šta se sa farmerima desilo posle rijaliti-šoua i ko je od bivših farmera započeo ljubavnu aferu! U knjizi piše i ko je krao garderobu, kako je na imanju izbegnut veliki požar, ko se nije kupao, zašto se Maja nije udala na farmi, ko je kome pretio smrću...

Sale kaže da su gledaoci mogli da steknu punu sliku o svim dešavanjima na Farmi i o učesnicima i da su svi realno prikazani. "Kad je sedam sati dnevno uživo uključenja onda ne mogu da te prikažu drugačije od onoga kakav stvarno jesi. Ipak, složili smo se svi (farmeri) da nam je 95 odsto provedenog vremena na imanju prošlo u zezanju, a ostalih pet odsto u svađama, raspravama. Narod je, međutim, video ono što je želeo i to je ono što sam shvatio", rekao je Sale.
Upitan da li su ostali farmeri znali da piše knjigu i kakve reakcije očekuje, Sale je odgovorio da ne veruje da će biti mnogo negativnih reakcija i da su ga čak mnogi, nestrpljivo, pitali kad će knjiga."Mnogi će se prisetiti nekih stvari, a neke će možda pogoditi istina, biće im možda malo neprijatno, ali bilo je drugih koji su videli isto ono što i ja. Nema tu preterano nekih stvari koje bi kod ostalih mogli da izazovu neku nervoznu reakciju, zavisi kakav je ko čovek...Plašim se da ću samo oko jedne stvari imati problem - a to je u onom delu šta se dešavalo posle Farme, jer su se neki zbližili. Ali, neko je to morao da otkrije a ko drugi nego novinari", dodao je novinar.

(MONDO)

Stranice: « 1 ... 5 6 7

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000