IX (deveta) kuca - deveto polje

  • Odgovora: 33
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: IX (deveta) kuca - deveto polje
« Odgovor #10 poslato: 18:40:50, 31.Avg.2010. »
Citat
Kuća IX u Ribama

Voli more krstarenja. Ponekad ima briljantne ideje koje dolaze iz nigdje.


ah, tako tacno  :zaljubljena:
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 


*

Van mreže Amber

  • *
  • 29
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: IX (deveta) kuca - deveto polje
« Odgovor #11 poslato: 00:33:18, 29.Okt.2010. »
Ja ne mogu da nadjem tu 9. kucu ???
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: IX (deveta) kuca - deveto polje
« Odgovor #12 poslato: 00:24:52, 30.Okt.2010. »
Ja ne mogu da nadjem tu 9. kucu ???
Kako ne mozete da nadjete IX kucu?  (*o*)
 

*

Van mreže Amber

  • *
  • 29
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: IX (deveta) kuca - deveto polje
« Odgovor #13 poslato: 18:14:48, 30.Okt.2010. »
Nale izvini pocetnik sam tako da se slabo snalazim a zaiista me zanima astrologija i sve vezano za astrologiju

evo natalna pa ako mi mozes pomoci tj da mi kazes opet gdje se nalazim ovdje sto se tice 9 . kuce
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: IX (deveta) kuca - deveto polje
« Odgovor #14 poslato: 18:36:25, 30.Okt.2010. »
Amber :) nema problema - tu smo da zajedno ucimo  :h055:
Tvoje IX polje pocinje znakom Raka, tu se nalazi chiron. Vladar Raka je Mesec u Biku, koji se smestio u VII polje.
Imas na forumu dosta zanimljivih i korisnih informacija na ovu temu, pa "prosetaj" :)
Nadam se da sam bar malo pomogla?
 

*

Van mreže Amber

  • *
  • 29
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: IX (deveta) kuca - deveto polje
« Odgovor #15 poslato: 08:51:07, 31.Okt.2010. »
ijatelje, dogadjaje iz prošlosti, srećne i povoljne periode u životu. Vlada jetrom, bedrima, metabolizmom, kosom....Iz ove kuce posmatramo i ispravne akcije, dobra dela i milosrdje. Deveta kuca se posebno tice daljih putovanja, putovanja avionima i brodom, kontakata sa stranim drzavljanima, turizma i sl.
Ovo je primarna kuca koja se tice oca individue, njegovog zivota, za razliku od 10. kuce u kojoj se otac posmatra kao glava porodice.
U profesionalnom smislu, ova kuca se odnosi na sve one koji su nam nadredjeni, kao sto su
sefovi i poslodavci. Precizno posmatrano, na fizickom planu ova kuca upravlja kukovima i butinama
Jupiter-Strelac

Vladar devetog u prvom polju horoskopa
donosi dosta putovanja, učenje, mudrost i veliku sreću u kontaktima sa strancima. Religija može biti bitan faktor. Visoke škole, fakultet, filozofija.
Vladar devetog u drugom polju horoskopa
donosi novac od izdavašva, kao i posao u inostranstvu. Većina putovanja su obično poslovne prirode.
Vladar devetog u trećem polju horoskopa
dobra pozicija za pisce, naročito ukoliko je umešana planeta Merkur. Može dati posao izdavača, knjigovodje, vozača. Dobro za putovanja, za izražavanje, komunikaciju. Neko od braće ili sestara može pomagati osobu iz inostranstva.
Vladar devetog u četvrtom polju horoskopa
opisuje kuću u inostranstvu i povratak osobe u svoju domovinu. Česte selidbe. Jedan od roditelja je duže vremem radio u inostranstvu i tamo stekao imovinu. Kuća na brdu.
Vladar devetog u petom polju horoskopa
ukazuje na mogućnost putovanja iz zabave i turistička putovanja. Deca mogu završiti visoke škole. Naglašena kreativnost. Ljubav u inostranstvu ili sa strancem. Parola osobe sa ovom pozicijom: „živi i pusti druge da žive“.
Vladar devetog u šestom polju horoskopa
u dobrim aspektima govori o karijeri koja se razvija u inostranstvu, dok pod lošim može doneti rad na crno i bolest koja tamo nastupa. Papiri u inostranstvu se teško dobijaju, a lako se može otići i u zatvor. Generalno gledano loša pozicija.
Vladar devetog u sedmom polju horoskopa
obično govori o partneru koji je stranac ili ga osoba upoznaje tokom dužeg putovanja ili u inostranstvu. Može dati i drugi brak. Takodje partner može biti profesor ili osoba koja podučava druge nečemu.
Vladar devetog u osmom polju horoskopa
ukazuje na razočarenja i opasnosti koje osoba može doživeti u inostranstvu ili na dužem putovanju. Okltizam, misterije, metafizika, manjak vere.
Vladar devetog u devetom polju horoskopa
dosta putovanja, moguć život u inostranstvu, osoba je religiozna, obrazovana i produhovljena. Ukoliko je planeta loše položena, osoba se može odati kriminalu i biti sklona preterivanjima u hrani, uživanjima, skoro u svemu.
Vladar devetog u desetom polju horoskopa
karijera vezana za duža putovanja. Moguć rad sa strancima i inostranstvom. Ukoliko je u pitanju benefična planeta u dobrim aspektima može se raditi o diplomati, ambasadoru, astronautu. Dobro za filozofiju, religioznost, samopouzdanje.
Vladar devetog u jedanaestom polju horoskopa
dosta konatakata sa inostranstvom. Slobodoumlje, prijatelji na visokom položaju.
Vladar devetog u dvanaestom polju horoskopa
govori o slabijem psihičkom stanju osobe, a ponekad i skolonost samoubistvu. Osoba može otići u neku daleku zemlju (pored mora) da živi. Sklonost misticizmu, sukob sa zakonom, zatvor. Osobe koje u inostranstvo odlaze da bi se bavile ilegalnim poslovima i na karju završe iza rešetaka imaju ovakvu poziciju.



Hvala ti Nale puno :) daj mi samo jos reci npr jel ja ovjde spadam u ovo vladar devetog u cetvrtom polju horoskopa :)
Hvala ti pogledat cu  :D
 


*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: IX (deveta) kuca - deveto polje
« Odgovor #16 poslato: 15:06:15, 31.Okt.2010. »
Tebi je vladar 9. polja, u 7. polju, kao sto ti je Nale i napisala. ;)
« Najnovija izmena:: 15:10:48, 31.Okt.2010. Alicia »
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže Amber

  • *
  • 29
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: IX (deveta) kuca - deveto polje
« Odgovor #17 poslato: 23:16:06, 31.Okt.2010. »
Hvala vam puno :)  :D
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: IX (deveta) kuca - deveto polje
« Odgovor #18 poslato: 21:15:13, 31.Mar.2011. »
Vladar devetog u prvom polju horoskopa
donosi dosta putovanja, učenje, mudrost i veliku sreću u kontaktima sa strancima. Religija može biti bitan faktor. Visoke škole, fakultet, filozofija. 

tako je,jako puno putujem i obozavam putovanja,planiram i zivot u inostranstvu,a uspeha sa strancima imam i to neobicno puno..religija mi je zanimljiva tema,ali nisam religiozan,privlace me stranci i ljudi druge vere generalno..volim i strane jezike,studije mi idu lepo,sve u svemu ok...zadovoljan sam ;D
sta bi znacio pl 0 vladar devetog polja?
« Najnovija izmena:: 21:49:07, 31.Mar.2011. plutonac »
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: IX (deveta) kuca - deveto polje
« Odgovor #19 poslato: 13:20:02, 07.Maj.2012. »
Možda da najveće promjene ličnosti nastaju u inostranstvu tj. na dalekim putovanjima... ;)
 


Stranice: « 1 2 3 4 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
70 Odgovora
45420 Pregleda
Najnovije: 13:26:34, 23.Jul.2015.
TF 2008
70 Odgovora
42571 Pregleda
Najnovije: 15:37:21, 10.Jul.2018.
TF 2008
29 Odgovora
35926 Pregleda
Najnovije: 13:13:20, 07.Jan.2024.
Zrikla28