Idealan posao i astrologija

• Odgovora: 38
Stranice: « 1 2 3 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Idealan posao i astrologija
« Odgovor #30 poslato: 21:18:59, 07.Jun.2012. »
Psihologiju studiram   ;D Bila je i medicina u opticaju,ali ovo je prevagnulo.Jezike volim i dobro mi ide ucenje,ali mislim da bih se tesko uklopila kao predavac :)

Dobar odabir, kad se malo bolje pogleda Mjesec u skorpiji ti je kao vladar 9. kuce i konjukciji sa Plutonom dao zelju sa ispitivanjem ljudske psihe, a vladar seste Ma0Ur u trecoj, moze dati posao psihologa, jer je Ur povezan i sa nervima, pa mozda nervni bolesnici budu dolazili kod tebe na konsultacije da ti se povjeravaju o svojim psihickim poteskocama :D

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #31 poslato: 21:37:48, 07.Jun.2012. »
U drugom dijelu studija sam planirala da se opredijelim za sudsku psihologiju,pa cemo vidjeti sta ce od te zamisli ostati  ;D Mada kazu da Me0Ne takodje daje psihologe,kao i Ma120Ju( ???).I ja mislim da nisam omasila,to je posao koji bi stvarno radila sa ljubavlju.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #32 poslato: 21:41:25, 07.Jun.2012. »
Ma120Ju ce te sigurno povezati sa sudom i pravom, to je protocan aspekt, tako da bi odlicno plivala u tim vodama, a znamo jos i da vjestaci lijepo zaradjuju, tako da imas podstreha da vrijedno ucis da bi uspjela :)

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #33 poslato: 22:04:12, 07.Jun.2012. »
U svakom slucaju, zanimljivo,lijepo i korisno  ;D Motivacije na pretek  ;)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Zagorakis86

• *
  • 23
  • 0
  • Pol: Muško
« Odgovor #34 poslato: 15:54:36, 10.Jan.2013. »
Postovani mozete mi videti da li cu ove godine dobiti posao i gde tj koja institucija?    http://upload.slike.com/?v=a9K0q.gif

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 533
  • Zahvaljeno: 6 puta
  • 54
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #35 poslato: 21:19:43, 02.Feb.2013. »
Postovani mozete mi videti da li cu ove godine dobiti posao i gde tj koja institucija?    http://upload.slike.com/?v=a9K0q.gif
Od ove zimu javljace se mogucnosti za vase zaposlenje.
Potrudite se da se prilagodite mogucnostima koje vam se nude za zaposlenje, ne birajte previse.

*

Van mreže Mici 3

• *
  • 7
  • 0
« Odgovor #36 poslato: 22:57:29, 17.Jan.2014. »
Jel može neko da mi pomogne u tumačenju? ::)
Nisam zaposlena i baš sam deprimirana jer nikako da nađem posao. :(   
Završila sam studije arheologije - Pluton mi je 9.kući, i mnogo volim arh., ali pošto već 2,5 god. tražim posao i do sada ništa, razmišljam da upišem neki kurs, ali nisam sigurna šta bi još bilo idealno za mene - da li kurs 3D animacije, 3D dizajna, SEO ili nešto drugo iz IT oblasti ili neka potpuno druga oblast, a ne IT. Najviše me privlače poslovi sa strancima, ali ne znam u kojoj oblasti bih mogla da sarađujem sa njima, volim mnogo i turizam, obožavam da putujem, da upoznajem nove predele, strane narode i njihove kulture, da sarađujem sa njima, da istražujem o njima...Sada bih se odlučila za obuku iz neke oblasti koja bi mi omogućila da nađem dobro plaćen posao.
A pošto mi je Jupiter u 9.kući, a Uran u 10.kući i to u Strelcu, to može ukazivati da ću raditi posao koji će podrazumevati putovanja po svetu ili čak život u inostranstvu tokom jednog perioda života, ili ja to pogrešno tumačim? (rzm)
Natalna mi je u potpisu. 
Hvala!  :) 

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 533
  • Zahvaljeno: 6 puta
  • 54
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #37 poslato: 20:18:17, 02.Feb.2014. »
Jel može neko da mi pomogne u tumačenju? ::)
Da li ste možda razmišljali o prirodnim naukama kao što su geografija ili biologija npr? Čak možda više o biologiji?

*

Van mreže Mici 3

• *
  • 7
  • 0
« Odgovor #38 poslato: 20:42:38, 02.Feb.2014. »
Da li ste možda razmišljali o prirodnim naukama kao što su geografija ili biologija npr? Čak možda više o biologiji?

Hvala na pomoći! :)
Jesam razmišljala o geografiji kad je trebalo da upišem faks, i čak sam položila prijemni na Geografskom, ali me razočarala izuzetno loša organizacija na prijemnom (svi su prepisivali), i to što sam čula, a i sama sam pretpostavljala da je to izuzetno lak fakultet, lako ga je završiti, a da se posle diplomiranja teško dolazi do posla, pa sam zbog svega toga odustala od nje. A biologija me nikada nije toliko zanimala da bih je studirala i završila taj faks. 

Stranice: « 1 2 3 4

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000