Idealan posao i astrologija

• Odgovora: 38
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže helena274

• *
  • 76
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Idealan posao i astrologija
« Odgovor #10 poslato: 11:27:34, 13.Apr.2009. »
Za idealan posao uvek gledam gde je Severni mesecev cvor i ne 6.kucu (zdravlja). SMC je mesto gde covek uziva, znaci uziva takodjer i u poslu. Moj SMC je u 9.kuci, na stepenu Jarca (kako se ovde tvrdi) a to nije istina, moj SMC je na stepenu Strelca (21'46). Moj posao je ili u inostranstvu, ili u turizmu ili nigde (i to se dogodi). Ovo nigde, neznam gde spada?

Ako netko ima SMC u 5.kuci, moze da radi u Casinu; sa decom; tamo gde je zabava itd.
Ko nije nista pretrpio, ne smije me savjetovati.
-Sofoklo-

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #11 poslato: 17:55:09, 13.Apr.2009. »
Nema ti je karta da vidimo i mi o cemu se radi (*o*)
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže scorpiorising

• *
  • 57
  • 1
« Odgovor #12 poslato: 15:48:36, 25.Apr.2009. »
evo, ja cu se okusati...dakle, ja sam arhitekta i jako volim ono cime se bavim, pa cu to pokusati da opravdam i natalnom...natal je u potpisu

SO u 2k u Jarcu za pocetak...Jarac kao simbol graditelja pa u 2k(ono od cega mozemo imati novac) na 16' Raka, ovo mozda objasnjava zasto sam za svoju master tezu uzela da se bavim kolektivnim stanovanjem...

6k u Biku, VE0UR u Strelcu u 1k...ovo govori da bih ja radije ostala u tim nekim vodama koje se ticu naucnog istrazivanja, rada na univerzitetu, rada u inostranstvu(zbog VE u Strelcu), preispitivanja postojecih obrazaca(uticaj 0 sa UR) pre nego prakticnog rada na gradilistu...a to sto je u 1k, sta to znaci? Da cu ja(1k) biti neka vrsta brenda za to mesto gde cu raditi(6k)? Ta VE je na 8, skorpijskom stepenu, pa ja volim da proniknem u dubinu stvari koje me interesuju...

MC u Devici, ME u Jarcu u 2k u konjunkciji sa JU0NE u Strelcu, isto u 2k...ovo govori da ja necu imati neko lidersko mesto tamo gde cu raditi(simbolika Device)ali da mi je bitno penjanje na drustvenoj lestvici(em sto je ME u Jarcu, em sto je MC na 10, jarcevskom stepenu)...trebala bih dakle ugled u drustvu steci na osnovu posla kojim se bavim(jer je ME otisao u 2k) a posto je u konjunkciji sa NE i JU u Strelcu, to je neko zanimanje vezano za visoko obrazovanje, umetnost, inostranstvo...Mene inace mnogo vise zanima taj neki socioloski/teorijski/dizajnerski aspekt arhitekture nego onaj konstrukterski deo...

Dakle, meni je najbolje da se bacim na postdiplomske i teorijska istrazivanja i to u inostranstvu ;D

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #13 poslato: 21:16:59, 25.Apr.2009. »

Drago mi je da si se opredelila za teoriju koje se i ja drzim u vezi stepena i sto je najbitnije - opravdala je.  (e*e)
Lepo si to analizirala ali eto posto si sama se trudila red je da ti neko pomogne da potpuno zaokruzis celinu ove analize.

IX kuca u Lavu znaci da ti studiras ono sto volis i sto ti je zadovoljstvo, ujedno dajes sve od sebe na fakultetu.
Sunce vladar IX u II kuci prica pricu da ces uz pomoc diplome fakulteta, visoskoskolskih ustanova uspeti da stices i dobijas (ali ne samo to nego sve u simbolici IX kuce)
Sunce u Jarcu govori da si se opredelila za arhitekturu (gradjevinu) (ako se ne varam kod Dupora i u jos nekog knjizi arhitektura i gradjevina su medju prvim zanimanjima...), posto je Sunce na Rakovskom stepenu (studije u gradu pored vode, tema za master, mozda neki smer koji ima smisla sa znakom Raka...)

VI kuca u Biku govori o tome da ces kroz svoj rad da stices i dobijas. (Venera u I kuci)
Venera na skorpionskom stepenu govori istrazivanjima, strategijama, ispitivanjima, radu na rusenju starih objekata kako bi se gradili novi...
U sustini to ce biti neobican posao, nece biti monoton a ako bude tezices da bude interesantan...   Treba obratiti paznju da Uran ne povuce Veneru za promenu posla...
Posto je Venera vladar VI, VII i XI kuce ovde partner i planovi su vazni kako bi na poslu napredovala jer ti je Venera aplikaciono kvadrirala MC.

Znaci potrebno je te tri stvari da uskladis i konstatno ces se penjati...
Posto je XI polje postdiplomske studije mislim da bi trebala da ih upises jer ti i one na neki nacin mogu doneti dobit  (mah:mah)

*

Van mreže scorpiorising

• *
  • 57
  • 1
« Odgovor #14 poslato: 22:35:27, 26.Apr.2009. »
Hvala na pomoci Charobnjace :)

Sunce na Rakovskom stepenu (studije u gradu pored vode, tema za master, mozda neki smer koji ima smisla sa znakom Raka...

Mozda ovde ima smisla sto mene interesuje istrazivanje na polju kolektivnog stanovanja - rak=dom, stanovanje/mesec=kolektivno, masovno?

U sustini to ce biti neobican posao, nece biti monoton a ako bude tezices da bude interesantan...   Treba obratiti paznju da Uran ne povuce Veneru za promenu posla...
Posto je Venera vladar VI, VII i XI kuce ovde partner i planovi su vazni kako bi na poslu napredovala jer ti je Venera aplikaciono kvadrirala MC.

Da li to znaci da bih zbog ostvarenja planova sa partnerom(udaja ili sl., mada to trenutno nije ni u kakvoj najavi :) ) mogla sebe da sputam profesionalno?

A uranovski uticaj mi u poslu savrseno odgovara, dinamika, promena i novi izazovi su za mene kljucne stvari kada se radi o poslu...najvise bih mrzela da se zakucam i radim jedan te isti posao do kraja zivota, koliko god bio lagan ili dobro placen...

« Najnovija izmena:: 22:37:39, 26.Apr.2009. scorpiorising »

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #15 poslato: 19:39:47, 02.Maj.2009. »
Mozda ovde ima smisla sto mene interesuje istrazivanje na polju kolektivnog stanovanja - rak=dom, stanovanje/mesec=kolektivno, masovno?

Naravno.

Da li to znaci da bih zbog ostvarenja planova sa partnerom(udaja ili sl., mada to trenutno nije ni u kakvoj najavi smiley ) mogla sebe da sputam profesionalno?

U principu ne ali natalni horoskop ukazuje sta bi mogla da dobijes i na koji nacin, a tvoja stvar kako ce se sve to odvijati.
Sto se tice ove kvadrature napisao sam ti da su ti partner i uopste planovi u bilo kom smislu vazni jer je potrebna akcija kod kvadrata. Da li ce ti partner otezavati ili ce ti bas on biti oslonac zavisi od mnogo faktora....   isto vazi i za planiranje...

*

Van mreže helena274

• *
  • 76
  • 1
« Odgovor #16 poslato: 10:06:03, 03.Maj.2009. »
Ja ovde u sve verujem, a ne verujem u stepene.

Ako ja imam Veneru na 27'48 stepeni, to bi bio stepen Raka. To nikada! Moja Venera ima sve karakteristike Blizanca, a ne Raka. Nisam nikakav Rakov tip: nisam nikakva domacica, nemam velikih g.... , nisam neka porodicna osoba itd.

Te stepene bi trebalo drukcije razdeliti. 
Ko nije nista pretrpio, ne smije me savjetovati.
-Sofoklo-

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #17 poslato: 17:11:02, 05.Maj.2009. »
Ja ovde u sve verujem, a ne verujem u stepene.

Ako ja imam Veneru na 27'48 stepeni, to bi bio stepen Raka. To nikada! Moja Venera ima sve karakteristike Blizanca, a ne Raka. Nisam nikakav Rakov tip: nisam nikakva domacica, nemam velikih g.... , nisam neka porodicna osoba itd.

Te stepene bi trebalo drukcije razdeliti. 

Vladar AC u VIII kuci znas sta donosi e samo na to dodaj fil u simbolici Raka (eto kako ja to posmatram, daleko od toga kako si ti to napisala)

Prvo, postoji vise nacina za pristup stepenima pa ko kako voli.
Drugo, stepene koristim za dekoraciju tumacenja a ne za osnov.
Trece, ovo nije tema o stepenima nego idealan posao i astrologija i mozes u vezi sa tim da komentarises svoju ili neciju kartu i das svoje vidjenje.  (mah:mah)

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
« Odgovor #18 poslato: 20:10:02, 05.Maj.2009. »
Za idealan posao uvek gledam gde je Severni mesecev cvor i ne 6.kucu (zdravlja). SMC je mesto gde covek uziva, znaci uziva takodjer i u poslu.
Ako netko ima SMC u 5.kuci, moze da radi u Casinu; sa decom; tamo gde je zabava itd.

Hmm...u mom slucaju ovo nije tacno! Meni je SMC u V polju i niti zelim da radim sa decom a jos manje bih uzivala da radim u kazinu ili na nekom mestu za zabavu  :-\

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
« Odgovor #19 poslato: 14:58:28, 20.Okt.2009. »

Za idealan posao uvek gledam gde je Severni mesecev cvor i ne 6.kucu (zdravlja). SMC je mesto gde covek uziva, znaci uziva takodjer i u poslu.

Hmm...u mom slucaju ovo nije tacno! Meni je SMC u V polju i niti zelim da radim sa decom a jos manje bih uzivala da radim u kazinu ili na nekom mestu za zabavu  :-\

Nikad ne reci nikad!

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000