Idealan posao i astrologija

• Odgovora: 38
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže ZzZz

• *
  • 81
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Idealan posao i astrologija
« Odgovor #20 poslato: 20:03:34, 29.Jul.2011. »
Aj ljudi pomagajte..Sta mislite da je idealno za mene ;D...

Pocela jedan pa prekinula...upisala drugi koji mi se ne svidja, vec sam pri kraju..a sledece godine planiram da upisem nesto sto volim, bar trenutno tako mislim  ;D

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #21 poslato: 12:27:55, 06.Avg.2011. »
Aj ljudi pomagajte..Sta mislite da je idealno za mene ;D...

Pocela jedan pa prekinula...upisala drugi koji mi se ne svidja, vec sam pri kraju..a sledece godine planiram da upisem nesto sto volim, bar trenutno tako mislim  ;D
A sta si upisivala do sada?
Da nije gradjevina i arhitektura? Mozda bi trebala da odaberes neko manje zastupljeno zanimanje koje ima veze i simboliku cetvrte kuce?
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže ZzZz

• *
  • 81
  • 0
« Odgovor #22 poslato: 19:51:52, 11.Avg.2011. »
Zavrsila srednju gradjevinsku...  :) ..prekinula hotelijerstvo..Sada zavrsavam komerciajlno poslovanje na jednoj visoj..a planiram politicke nauke..  ;D
..nemam nerava za gradjevinu vise....mada bili su u opciji gradjevinski i psihologija..ali mislim da cu ipak fpn  ;D

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #23 poslato: 11:56:29, 22.Avg.2011. »
Sve to ima veze sa tvojom cetvrtom kucom  (*o*) Mislim da bi ti najvise lezao posao dokazivanja zbog mars (u strelcu) trigon jupiter (u ovnu) posto imaju odlicnu recepciju te dve planete (mah:mah)
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže ZzZz

• *
  • 81
  • 0
« Odgovor #24 poslato: 13:51:15, 22.Avg.2011. »
Danas je potrebno da se na svakom poslu dokazujes ukoliko planiras da uspes  ;D meni to tesko ne pada.. volim da se dokazujem, takmicim..  ;D  ;D

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #25 poslato: 00:08:24, 05.Apr.2012. »
Danas je potrebno da se na svakom poslu dokazujes ukoliko planiras da uspes  ;D meni to tesko ne pada.. volim da se dokazujem, takmicim..  ;D  ;D
Onda nece tesko da ti padne da se istices  :)
Kepler

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #26 poslato: 16:39:39, 23.Maj.2012. »
Vec sam odabrala zanimanja.Jednim se trenutno bavim,a za drugo ucim  ;D Sta mislite za sta sam se odlucila ili makar ono sto bi mi pristajalo?  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #27 poslato: 14:38:02, 07.Jun.2012. »
Ti bi možda mogla biti novinar ili profesor jezika...

*

Van mreže Griffon

• *
  • 20
  • 0
« Odgovor #28 poslato: 15:09:28, 07.Jun.2012. »
Au, sad ste me zbunili sa tom 4. kucom  ::) Meni je ta 4. kuca haos, Boze pomozi, smiluj se, taj neki fazon.  :-\

Ono sto sam volela sam morala davnih dana da batalim- crtanje i engleski jezik, balet, sviranje instrumenata, engleski mi je nekako isao laganica bilo mi je vise puta nudjeno da idem na takmicenja ali moji nisu dali, tacnije nemase vremena da me voze a ni kod koga da me ostave. I na kraju da se oprostim i od psihologije i pejzazne arhitekture. Nebitno.. Digla ruke, upisala francuski i italijanski. Ne ide mi, razmisljam da menjam, ali ja pojma nemam sta da upisem.

Gledala sam tu 10 kao karijera i sada videh da su Blizanci vezani sa SAD, kao i sam Merkur koji je otisao u 6. kucu u Vodoliji. 9. polje mi je u Biku, pa verujem da je zbog toga ta moja zelja da zavrsim fakultet da bih imala svoju platu, svoj posao i da odem daleko od kuce. Mislim, da budem iskrena.. A to i moji znaju i poprilicno su ljuti. Nervira me sto je mama pocela da sili da zavrsim fakultet a do fakulteta nije se zanimala za moje ocene, a tati ni jedna 4 i 5 nisu bile dobre ocene.. Sve ispod toga- sljam sam.
Meni je vladar 9 u 6, pa pretpostavljam da cu raditi posao koji volim i koji ima veze sa onim sto cu studirati?  (rzm)
I onda vladar 6 odlazi u 4, pa to znaci ili posao od kuce (u kojoj sam odrasla) ili posao u novom domu koji stvorim? A u toj 4. mi je... veselo.. Ne, Sa i Ur u Jarcu.. ali 4. pocinje u Strelcu sa sve Jupiterom u 9 gde je i Mars. Za svako zanimanje i faks za koje sam pomislila, videh da nemam nesto dobru podlogu za to, pa sam bez ideja. A i malo vremena je ostalo. Pitanje je da li cu poloziti, upasti na budzet i zavrsiti taj drugi fakultet u roku.

Iskreno, ja pojma nemam sta da upisem a jos manje cime da se bavim. Posto je mene puno toga privlacilo, islo mi je super, ali sam morala to da ostavim i da upisem francuski >.<

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #29 poslato: 16:40:05, 07.Jun.2012. »
Ti bi možda mogla biti novinar ili profesor jezika...

Psihologiju studiram   ;D Bila je i medicina u opticaju,ali ovo je prevagnulo.Jezike volim i dobro mi ide ucenje,ali mislim da bih se tesko uklopila kao predavac :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000