Psiholog online

  • Odgovora: 616
Stranice: « 1 ... 60 61 62

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Saki2191

  • *
  • 2
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Psiholog online
« Odgovor #610 poslato: 18:32:04, 30.Dec.2017. »
U
 


*

Van mreže medenica

  • ****
  • 3 854
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 47
  • Pol: Muško
Odg: Psiholog online
« Odgovor #611 poslato: 14:00:18, 31.Dec.2017. »
Niste postavili ceo tekst.
 

Odg: Psiholog online
« Odgovor #612 poslato: 14:53:12, 08.Maj.2018. »
Postovanje,
imam 48 godina,dvoje djece.Prije dvije godine muz me je napustio.nekako sam pregurala.pocetkom janura upoznala sam covjeka,koji je kako rece zedan ljubavi.Bas kao i ja!ne zivimo u istim gradovima.ali nekako je krenula ta veza.stalno me zvao,pisao poruke sa izlivima ljubavi.nase vidjanja su bila kao iz maste.Sve sto sam pozeljeti mogla.Ali ja sam nekako stalno pokazivala nepovjerenje.nisam vjerovala rijecima.komentarisala kako nije tesko odglumiti ni par sati kad smo uzivo.ne znam,mozda nosim lose iskustvo braka pa sam takva.sve vrijeme sam ga molila samo da ne laze,sve moze sa mnom ali iskreno.pozivi su nestali poruke se prorijedile,ponekad se vidimo,bude lijepo.navodno ima jako puno posla i ne moze tako cesto vise da pise.kad sam bila kod njega pokazao mi je te svoje pogone,firmu i vjerujem da ima posla.ali kod mene je nekako deviza za sta se ima volje ima i nacina sve ostalo je izgovor.juce pitam ima li sanse da se vrati nekadasnje vrijeme kada smo se vise druzili.kaze ima kada se ja unormalim.pod normalnim podrazumjeva da ga ne mucim sa beskrajnim pisanjem.kaze nece da me zove jer ja bi stalno pricala i ljutim se kad kaze da mora da prekine.I jeste to istina,ja bi da je stalno na liniji.to mi ga dodje kao pokazivanje njegove ljubavi.ne ynam kako da se borim protiv toga,ne znam da vjerujem i da li uopste treba da vjerujem.sve me to izjeda,gubim snagu,spavam da prekratim vrijeme izmedju njegovih poruka.razmisljam ako je na pocetku sve bila sarena laza zasto zasto me je morao povrijediti lagati ako sam mu ispricala iskustvo predhodnog braka koliko sam propatila.kad predlozim da se razidjemo kaze da me voli i zeli.mnogo se mucim ne ynam kako da izadjem iz ovog zacaranog kruga.ptam se trebam li ostati u toj vezi ili izaci.pa onda kazem seni sta ces uraditi i ako upoznas nekoga opet ces ga otjerati svojim nepovjerenjem. molim vas pomozite mi sta da radim,osjecam strasan pritisak u glavi,pomislim to je to od toga se poludi.pozelim i da me nema,pa dosta mi je vise povredjivanja.ne znam mozda sam ja kriva za sve,mada mi se cini da sam fer.                                                                                                                           hvala...lp
 

*

Van mreže medenica

  • ****
  • 3 854
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 47
  • Pol: Muško
Odg: Psiholog online
« Odgovor #613 poslato: 09:19:51, 19.Maj.2018. »
Budite s muškarcem koji vas nikad neće nazvati ludom, čak i ako ste došli kući plačući zbog nečeg beznačajnog što se dogodilo na poslu.
Čak i kad ne razumije zašto ste uzrujani. On ne treba razumjeti. Sve što treba znati je da ste povrijeđeni i da želi biti taj koji će vas oraspoložiti.
On želi biti taj koji će učiniti da se osjećate ponovno dobro – da osjećate kako ste i više nego dobro.
Budite s muškarcem koji će vam pomoći riješiti vaše probleme umjesto da stoji sa strane, gledajući kako patite. Budite s muškarcem koji će vas podsjetiti da je u redu zatražiti pomoć. Koji će vas podsjetiti da niste sami i da se uvijek možete osloniti na njega.

Budite s muškarcem koji nikad neće biti dovoljno glup da vas optužuje što ste ponekad  tako emocionalni. Budite s muškarcem koji uvažava činjenicu da izražavate svoje osjećaje umjesto da skrivate sve što je unutra.

Budite s muškarcem koji cijeni vašu spremnost da budete otvoreni s njim  i zna da je jedini razlog što mu govorite istinu taj što vam je u potpunosti ugodno s njim.

Budite s muškarcem koji odgovara na SMS-ove, čak i ako ste poludjeli zbog nečeg smiješnog. Budite s muškarcem koji je spreman raditi na problemima koje imate s njim umjesto da se ponaša kao da problemi ne postoje.

Budite s muškarcem koji ulaže trud  u vaš odnos, jer mu je uistinu stalo do vas. Jer on želi da vaš odnos traje.

Budite s muškarcem  koji nikad neće učiniti da se osjećate loše jer patite od anksioznosti ili depresije. Budite s muškarcem koji nikada neće učiniti da se osjećate kao psihopata. Kao luda žena. Kao loša žena.

Budite s muškarcem koji razumije da, iako ste odgovorni za svoje postupke, nemate uvijek potpunu kontrolu nad svojim emocijama. Ponekad, vaš strah vas preuzima i čini vam se da se uznemiravate radi stvari za koje bi željeli da vas ne smetaju.

Budite s muškarcem koji je spreman pokazati sve svoje emocije. Budite s muškarcem koji će vam dopustiti da ga vidite kako plače, nakon što je izgubio voljenu osobu ili nakon što je pogledao romantičnu komediju s vama.

Budite s muškarcem koji ne misli da je manje muževan ako dijeli  male komadiće svoje duše s vama. Budite s muškarcem koji zapravo želi da ga znate, njega pravog, sve njegove “nedostatke” i sve slabosti.

Budite s muškarcem koji nema nikakav limit za njegovu ljubav prema vama. Budite s muškarcem koji misli da ste lijepi, čak i kada se grčite od plača.

Budite s muškarcem koji će učiniti sve da vam otjera suze s lica, jer vi ste ljubav njegovog života.

Jer ste sve što je ikada želio i još više od toga – toliko mnogo više.
 

*

Van mreže pg crna gora

  • **
    Urednički tim
  • 538
  • Zahvaljeno: 11 puta
  • 11
  • Pol: Žensko
Odg: Psiholog online
« Odgovor #614 poslato: 19:56:44, 26.Sep.2018. »
Ne mogu više da se zaljubim. Da li je to problem. Tj nemam u glavi kakav bi me tip odusevio

Imam problem. Moram da menjam posao. Javlja se strah da necu uspeti na drugom mjestu i da necu naci bolji posao od ovoga
« Najnovija izmena:: 18:28:31, 20.Jan.2019. Miloš Mi. »
 

*

Van mreže pg crna gora

  • **
    Urednički tim
  • 538
  • Zahvaljeno: 11 puta
  • 11
  • Pol: Žensko
Odg: Psiholog online
« Odgovor #615 poslato: 00:35:19, 27.Apr.2020. »
Želim da zaboravim prošlost. Ljudi su zaboravili mene. Da krenem naprijed. Steknem nova prijateljstva. Kako?
 


*

Van mreže Tageryxq

  • *
  • 53
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Psiholog online
« Odgovor #616 poslato: 17:26:54, 16.Maj.2020. »
Imam problem, sad ne znam dal'je veliki ili mali. Ali uglavnom nekada se nadjem u glupim situacijama, i kada se ,,kao izblamiram", mnogi kazu da se nisam izblamirala ali ja kazem da jesam. I konstantno razmisljam o glupim situacijama u kojim sam se nasla. Kako to uopste izbaciti iz glave? Ako se konstangno misli o tome? ::)
 


Stranice: « 1 ... 60 61 62

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
66 Odgovora
21895 Pregleda
Najnovije: 15:22:33, 11.Jul.2016.
elena86
0 Odgovora
1346 Pregleda
Najnovije: 09:05:12, 24.Maj.2009.
Šmišonja
91 Odgovora
100944 Pregleda
Najnovije: 18:17:05, 08.Sep.2013.
elena86