Sexolog online !!

• Odgovora: 66
Stranice: « 1 ... 5 6 7

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • Zahvaljeno: 39 puta
  • 185
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Sexolog online !!
« Odgovor #60 poslato: 18:04:44, 11.Jan.2014. »
Obavezno otvoren razgovor  (mah:mah)
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže dijana0000

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
« Odgovor #61 poslato: 22:40:06, 19.Feb.2014. »
Imam 21 godinu, u braku sam godinu ipo. Sa muzem mi je stvarno lepo dok imamo odnose i volim ga puno ali nikako ne mogu da dozivim orgazam. Pricali smo o tome, pokusavali sve i opet nista :( Sta da radim, savet neki? Ne zelim da zbog toga moj suprug misli da mi nije lepo sa njim. :)

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
« Odgovor #62 poslato: 18:09:33, 20.Feb.2014. »
kako ja mom momku da objasnim zasto mogu da svrsim samo masturbacijom i kada me oralno zadovolava i  ne mogu  drugacije da dozivim orgazam

Pokušaj povezati, odnosno se malo dirati i sama sebe stimulirati za vrijeme sexa, možda ti uspije.
 ;D
Vrijeme koje nismo proveli u ljubavi, izgubljeno je vrijeme.

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
« Odgovor #63 poslato: 18:15:13, 20.Feb.2014. »
Imam 21 godinu, u braku sam godinu ipo. Sa muzem mi je stvarno lepo dok imamo odnose i volim ga puno ali nikako ne mogu da dozivim orgazam. Pricali smo o tome, pokusavali sve i opet nista :( Sta da radim, savet neki? Ne zelim da zbog toga moj suprug misli da mi nije lepo sa njim. :)

Pokušajte sa dužom predigrom, da te više zapali, uzbudi. Inaće ženama treba duže da bi doživjele potpunu sreću. Malo opiši vaš odnos pa će ti možda neka od djevojaka takođe da ti neki prijedlog, odnosno savjet iz svog iskustva.
Napiši malo više o svemu. (mah:mah)
Vrijeme koje nismo proveli u ljubavi, izgubljeno je vrijeme.

*

Van mreže mali betmen

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #64 poslato: 00:35:33, 11.Jul.2016. »
Proslog meseca sam dobila menstruaciju 26tog i prestalo mi je 28mog a 04.07. Smo moj decko i ja spavali, meni je bio prvi put, ali spavali smo bez zastite. Pa smo opet 05.07. spavali, i pravili smo pauzu jedan dan, a spavali smo opet 07.07. e sad ja sam dobila menstruaciju opet 10.07. ne znam zasto? Mnogo sam se uplasila nismo koristili kondom ni jednom, ali smo pazili i uvek ga je izvadio i svrsio i posle toga kad je svrsio smo prestali... A, strah me je da odem kod lekara, mozda ce da pozovu moji roditelji, a ja imam tek 17 godina. Sta da radim, stvarno se plasimo i decko i ja?

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • Zahvaljeno: 39 puta
  • 185
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #65 poslato: 11:36:13, 11.Jul.2016. »
Proslog meseca sam dobila menstruaciju 26tog i prestalo mi je 28mog a 04.07. Smo moj decko i ja spavali, meni je bio prvi put, ali spavali smo bez zastite. Pa smo opet 05.07. spavali, i pravili smo pauzu jedan dan, a spavali smo opet 07.07. e sad ja sam dobila menstruaciju opet 10.07. ne znam zasto? Mnogo sam se uplasila nismo koristili kondom ni jednom, ali smo pazili i uvek ga je izvadio i svrsio i posle toga kad je svrsio smo prestali... A, strah me je da odem kod lekara, mozda ce da pozovu moji roditelji, a ja imam tek 17 godina. Sta da radim, stvarno se plasimo i decko i ja?
Nemoj da se plašiš možda je samo neki poremećaj ciklusa  ;)

Javiće se neka forumašica pa će bolje da objasni  (mah:mah)
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže elena86

• 4 387
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
« Odgovor #66 poslato: 15:22:33, 11.Jul.2016. »
Mislim da nemas razloga za brigu,pogotovo ako je menstruacija normalna. To moze da se desi i zbog toga jer ti je bio prvi put,a i ne mora biti to razlog. Mozda je jednostavno i neki blagi poremecaj,cim kazed da si imala 26 a 28 prestala.
U svakom slucaju najbezbolnija varijanta ti je da kupis test i proveris,nije skup nekih 200-300 din.i sledeci put pamet u glavu i koristite zastitu  :flowers:
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca

Stranice: « 1 ... 5 6 7

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000