Psiholog online

  • Odgovora: 616
Stranice: « 1 ... 58 59 60 61 62 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže havit

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Psiholog online
« Odgovor #590 poslato: 15:53:51, 01.Jul.2016. »
Ljudi saznao sam da imam socijalnu anksioznost, šta mi vi preporučujete šta da radim dali treba da idem kod psihologa ili psihijatra,da li je ova moja bolest toliko opasna, da mi propuručite neke aktivnosti kod kuće šta da radim, imam 18 godina, a to sam primetio od 15 godine.
 


*

Van mreže filozof

  • ***
  • 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
  • Pol: Muško
Odg: Psiholog online
« Odgovor #591 poslato: 11:07:51, 07.Jul.2016. »
Smrko1 i havit, savet obojici. Idite kod psihologa, porazgovarajte i saslusajte njihov savet. Sigurno ce vam biti bolje nakon toga.
Nada je san budnih.
Aristotel
 

*

Van mreže Presrećna

  • **
  • 100
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Psiholog online
« Odgovor #592 poslato: 20:20:20, 07.Jul.2016. »
Havit kod psiholga pod hitno! Imas i one prirodne tablete i antidepresive kao i cajeve pa probaj i nesto od toga.
 

*

Van mreže Dado46

  • *
  • 2
  • 0
  • Pol: Muško
  • usamljen i nesrecan u braku
Odg: Psiholog online
« Odgovor #593 poslato: 11:18:23, 05.Okt.2016. »
Imam 48 godina i dugo sam u braku.  Prije godinu dana sam naisao na viber poruke i slike svoje zene koje su neprimjerene i upucene drugom muskarcu. Tvrdi da su bile namjenjene meni,a greskom otisle njemu. Ne mogu da prihvatim to, Lose se osjecam
 

*

Van mreže medenica

  • ****
  • 3 854
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 47
  • Pol: Muško
Odg: Psiholog online
« Odgovor #594 poslato: 18:11:45, 05.Okt.2016. »
Verujem da se grozno osecas.  Ipak su godine prosle za vama pa deca i sav socijalni zivot  koji vas okruzuje.
Znam lako je reci iz mog ugla treba da sednete i razgovarate Zasto je to uradila,  osim ako to nije vas fetis i do sada to nije radila. Pitanje Zasto?  donosi mnogo odgovora na koje moramo biti spremni da salusamo.  Svaka cinjenica sa bilo koje strane boli ali problem necemo resiti ako cutimo.
Nije lako zapoceti razgovor i otvoriti Pandorinu kutiju i posle nema nazad.  Znaci treba se spremati za to,  da bih se trezveno i odgovorno donela prava odluka sa obe strane,  zajednicki i u miru.  Uvek postoje sluzbe koje to mogu da urede ali ako mozete sami nema potrebe. 
Razgovarajte ponovo.  Nije lako znam ali ovako patis.  Udaljavate se.  Tesko je nekom dati savet jer nismo svi isti i ne vidimo isto jer su nam percepcije shvatanja drugacije ali bez razgovora nece se problem resiti. 
Znam povredjen si ali nemoj se predavati i prepustiti negativnim mislima. Ti nisi kriv niti si uradio nesto neprimereno zato glavu gore.  Nikad nije kasno za promene ili razgovor.  Uvek ima resenje ali uvek.  Najvaznije je pobediti strah i doneti odluku. Ponavljam znam da ti nije lako niti svejedno ali to vas oboje ceka.
Nadam se da ce se jos neko javiti i dati odgovor na tvoje pitanje iz drugog ugla.
 

*

Van mreže nevenica

  • ***
  • 1 862
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 39
  • Pol: Žensko
Odg: Psiholog online
« Odgovor #595 poslato: 21:57:06, 06.Okt.2016. »

medenici svaka cast za pametne i predivne savete   (e*e)
Pristojna žena je ona dama koja zna šta ne sme znati, iako zna...
 


*

Van mreže Milena_

  • *
  • 10
  • 2
  • Pol: Žensko
  • Sve opraštam ali dobro pamtim.
Odg: Psiholog online
« Odgovor #596 poslato: 10:51:05, 27.Dec.2016. »
Mnogo sam razmišljala da li da pošaljem poruku ali pošto nemam kome da se obratim, pišem svoj problem i nadam se da ćete mi pomoći. Imam 18 godina pre godinu dana sam stupila u neželjeni odnos sa bivšim dečkom, bilo je pravo mučenje, što bi se reklo "ispustila sam dušu" koliko sam vrištala i sada se bojim da ponovo stupim u odnos jer je stvarno bilo bolno i doduše izgleda da sam još uvek nevina. Ne znam šta da radim, prvo sam otišla kod ginekologa da vidim da li je nešto do mene ali nisam joj dozvolila ni da me pipne jer sam bila uplašena i stegnuta, a da odem kod psihologa nisam htela jer ne znam kakva bi im bila reakcija. Sada sam stupila u vezu sa jednim dečkom i rekla mu svoj problem, pokušali smo da stupimo u odnos ali se ja stegnem i u glavi mi je kako će da me boli i svašta ponešto zato molim za pomoć  :( ::)
 

*

Van mreže Bojan-

  • ***
  • 1 824
  • 58
  • Pol: Muško
Odg: Psiholog online
« Odgovor #597 poslato: 01:11:40, 28.Dec.2016. »
Pozdrav Milena i dobrodošla! Glava, što više razmišljaš to će strah da bude veći. Sama sebi stvoriš bol a da te niko nije ni pipnuo. To je razumljivo, mlada si. S druge strane "neželjeni" znači bolniji jer ne možeš da se opustiš. Što se tiče pregleda kod ginekologa mislim da si pogrešila i da si trebala da dopustiš da se obavi pregled. Nema igranja kada je zdravlje u pitanju. Moj dobar prijatelj je ginekolog, bio je načelnik u KC Srbije. Jednom prilikom smo pričali i rekao mi je da se ljudi više plaše od pregleda i da sam pregled nije bolan uopšte. Ipak mislim da je kod tebe u pitanju strah... (mah:mah)
 

*

Van mreže Milena_

  • *
  • 10
  • 2
  • Pol: Žensko
  • Sve opraštam ali dobro pamtim.
Odg: Psiholog online
« Odgovor #598 poslato: 09:26:11, 28.Dec.2016. »
Hvala na odgovoru, nadam se da ću uspeti uspeti da izbacim to iz glave  :-\  (mah:mah)
 

*

Van mreže Bojan-

  • ***
  • 1 824
  • 58
  • Pol: Muško
Odg: Psiholog online
« Odgovor #599 poslato: 23:56:16, 28.Dec.2016. »
Naravno da hoćeš, samo polako  :)  (mah:mah)
 


Stranice: « 1 ... 58 59 60 61 62 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
66 Odgovora
21896 Pregleda
Najnovije: 15:22:33, 11.Jul.2016.
elena86
0 Odgovora
1347 Pregleda
Najnovije: 09:05:12, 24.Maj.2009.
Šmišonja
91 Odgovora
100961 Pregleda
Najnovije: 18:17:05, 08.Sep.2013.
elena86