Anketa

Predbracni ugovor?

Da
Ne

Predbracni ugovor

  • Odgovora: 69
Stranice: « 1 2 3 4 5 6 7 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže sladjica

  • ***
  • 949
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Predbracni ugovor
« Odgovor #30 poslato: 15:10:31, 19.Jun.2010. »
Poverenje jeste bitno i meni jako u vezi a pogotovo u braku ali uvek postoji ali...
Moji roditelji su razvedeni a bili su braku 18 godina. Moja mama je ulagala u tatinu kuću i nakraju nije dobila ništa jer se na nju nije vodila kuća itd da ne davim i zbog toga tako mislim!!!!
 


*

Van mreže maraja

  • *****
    Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Predbracni ugovor
« Odgovor #31 poslato: 14:00:24, 01.Jul.2010. »
Ko nije imao takva iskustva lakse ce da stekne poverenje ali i ljudi se menjaju  (*o*)
 

*

Van mreže sladjica

  • ***
  • 949
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Predbracni ugovor
« Odgovor #32 poslato: 16:26:38, 01.Jul.2010. »
To se nikad ne zna... (rzm)
 

*

Van mreže Perla

  • ****
  • 3 806
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Predbracni ugovor
« Odgovor #33 poslato: 22:47:24, 14.Jan.2011. »
Sto da ne  ;) treba se osigurati svak na svoj nacin.

*

Van mreže maraja

  • *****
    Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Predbracni ugovor
« Odgovor #34 poslato: 17:34:28, 30.Jan.2011. »
Mene samo plasi to sto sastavljanje ugovora moze da unese sumnju u taj brak  (*o*)
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Predbracni ugovor
« Odgovor #35 poslato: 22:31:34, 30.Jan.2011. »
Mene samo plasi to sto sastavljanje ugovora moze da unese sumnju u taj brak  (*o*)
Ne, ne znaci nuzno da ce potpisivanje ugovora kod partnera izazvati osecaj ako brak ima "rok trajanja" :) Tako se samo regulisu imovinska pitanja, sto se kaze za nedaj Boze.
 


*

Van mreže bree

  • *
  • 4
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Predbracni ugovor
« Odgovor #36 poslato: 09:16:53, 14.Feb.2011. »
Mislim da osoba koja u brak unosi neku svoju privatnu imovinu treba zastiti....jer nikad se ne zna sta moze biti u buducnosti a u ostalom ako brak bude dobar i sretan ona nema veze na cijem je imenu nekretnina ili nesto drugo....
 

*

Van mreže maraja

  • *****
    Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Predbracni ugovor
« Odgovor #37 poslato: 14:31:20, 27.Feb.2011. »
A da li znate nekog u vasem okruzenju ko je sklapao predbracni ugovor? (mah:mah)
 

*

Van mreže narcisa zec

  • *****
    Počasni član
  • 4 384
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Predbracni ugovor
« Odgovor #38 poslato: 15:42:04, 27.Feb.2011. »
Svako ima pravo da u brak unese sta hoce, to je posebna imovina koja je nezavisna od one zajednicke. A sto se zajedn. Nepokr. Tice uwjek mogu traziti da njihova prawa na njoj budu upisana u katastar na ime oboja supruznika.
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta
 

*

Van mreže meda 78

  • ****
  • 2 566
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Predbracni ugovor
« Odgovor #39 poslato: 19:58:14, 27.Feb.2011. »
procitao sam od pocetka temu i da se ne nastavljam.....nek vam je bog u pomoci....predbracni ugovor.....ok ....a sto ne bi moglo......recimo   predbracni ugovor o sex-u.....o postovanju....o iskrenosti ....o vernosti....o razumevanju....o perspektivi...,za mene su to gluposti,ako su dve osobe zrele i znaju sta hoce...podvlacim znaju sta hoce sa svojim zivotom ,buducom porodicom,onda one stupaju u brak ....i oboje se trude da taj brak uspe.....tu su i usponi i padovi .....tesko je ...ali se i zato zove zivot...i zivi se jednom...i zrtve su obostrane....niko nista nece da odnese u grob....samo garsonjera od 2 kvadrata i ono sto nosite na sebi.....a nekretnine,novac,materijalna dobra to ce neko drugi da koristi...,a sta ostaje iza svega ,pustos.....deca sa traumama.....prekinuti odnosi izmedju ljudi,prijatelja,rodbine,..svako je gubitnik nemoj da se lazemo...nisam za ugovor jer sebe smatram zrelom osobom koja uz dijalog moze sve da resi ako ima skim....i trudimo se da se ugledamo na svoje roditelje....kako su oni sve prosli.....i opstali,a valjda su i oni imali problema ......nismo mi popili svu pamet ovog sveta...zivimo u teskim vremenima i to je ok ....ali mislim da trebamo i da se ponasamo u skladu sa tim,da mi iznenadimo buducnost a ne ona nas....valjda ima pameti jos u ovom narodu....ili svako gleda svoje dupe....pa sta i da se ocekuje onda nego propast,..i sto potrositi i to parce papira  bolje napravite avioncic... 8)
 


Stranice: « 1 2 3 4 5 6 7 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
0 Odgovora
1056 Pregleda
Najnovije: 18:58:47, 02.Maj.2011.
narcisa zec
0 Odgovora
932 Pregleda
Najnovije: 11:16:21, 09.Avg.2013.
Alicia