VI (sesta) kuca - sesto polje

• Odgovora: 38
Stranice: « 1 2 3 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: VI (sesta) kuca - sesto polje
« Odgovor #30 poslato: 12:20:27, 04.Maj.2012. »
Pravnik sam. Radim u Osnovnom sudu, ali bih voljela da putujem..., a ko ne bi :D

*

Van mreže Dada69

• *
  • 5
  • 0
« Odgovor #31 poslato: 23:59:23, 23.Jul.2012. »
Postovani,mozete mi pogledati natalnu kartu za posao,datum rodjenja 27.07.1969 u 11.45 h u Zitistu!Unapred hvala!

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #32 poslato: 20:52:04, 31.Avg.2012. »
Meni je i sesta kuca puna, 4 planete, tako da sam i tip djevice. Vrh u strijelcu. Tu su Ur u sag/vladar 9. u konjukciji sa Ju u sag/vladarem 6.Ja radim ono sto sam studirala. Tu su mi i Mo u cap vladar 1. u konjukciji sa Ne u sag vladarem 10.,pa cu se mozda popeti na vrh neke ljestvice,mada ova konjukcija Mo i Ne  je u kvadratu sa Ve0Ma u cetvrtoj,zna li ko sta to znaci?
« Najnovija izmena:: 20:54:21, 31.Avg.2012. bielenda »

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #33 poslato: 21:19:44, 31.Avg.2012. »
Vrh seste je u Ovnu,vladar Ma u Jarcu.Vladar 6. u 3. Od aspekata:Ma0Ur(vladar 4.),Ne(vladar 5.),Smc,120Ju(vladar 3.).Kao mala sam bila narocito dobrog zdravlja,kroz cijelo djetinjstvo,sjecam se da sam vrlo rijetko bila bolesna,a i kad sam bolesna,to nikad nije bilo nesto ozbiljno,vec upalni procesi i visoka temperatura,koja se jako tesko skidala.Danas mi imunitet uglavnom zavisi od toga kako se hranim i da li vjezbam.Cim napravim pauzu sa treninzima,ja se razbolim.Inace imam problem sa losom perifvernom cirkulacijom(dispozitor Ma,Sa0So),sa nervima (Ma0Ur)i osjetljivom kozom sklonom koznim bolestima (opet So0Sa).Kako i 6. kuca predstavlja neprijatelje,evidentno je da ja svoje mogu da potrazim cak medju clanovima sire porodice i komsiluku,(vladar 6. u 3.,vladar 12. u 3.).Inace sam po zanimanju medicinski tehnicar(Ma0Ne),a sto se faxa tice,odabrala sam psihologiju,i to najvrerovatnije sudsku (Ma120Ju).Trenutno radim kao medicinski tehnicar,sto se vidi iz sledeceg Ma(vladar6.,posao,radno mjesto)0Ne(vladar 5.,srednja skola,Ne-medicinska skola).
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #34 poslato: 22:23:56, 31.Avg.2012. »
Do posla sam dosla jako brzo, na dan kad sam dobila diplomu izasao je javni oglas za pripravnika u Osnovnom sudu,/brzo,Uran,sufiks novi, za oglas sam saznala od visoke drugarice sa faxa koja je iz drugog grada/prijatelj,Uran i naravno primili su me Ur0Ju, faks i sud su zgrada do zgrade.Jos uvijek radim u sudu,u medjuvremenu sam polozila pravosudni ispit i postala savjetnik. Simbolika je bas ispunjena.

*

Van mreže Zagorakis86

• *
  • 23
  • 0
  • Pol: Muško
« Odgovor #35 poslato: 21:47:44, 30.Nov.2012. »
Postovani mozete mi reci hocu dobiti ove godine posao i kada?Cekam posao u Mupu?  http://www.glasjajca.com/imagehosting/?v=astro23gw0.gif ovo mi natalna karta i sloarni tj godisnji horoskop http://www.glasjajca.com/imagehosting/?v=astro32gw0.gif

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #36 poslato: 23:56:32, 08.Dec.2012. »
Nema potrebe da postujete nekoliko puta zaredom sa istim pitanjem,ako clanovi zele da vam odgovore,dovoljno je da pitate samo jednom.Umjesto pasivnih pitanja,ukljucite se u astroloske diskusije iz domena koji vas zanima  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #37 poslato: 02:46:35, 17.Apr.2014. »
Vrh seste je u Ovnu,vladar Ma u Jarcu.Vladar 6. u 3. Od aspekata:Ma0Ur(vladar 4.),Ne(vladar 5.),Smc,120Ju(vladar 3.).Kao mala sam bila narocito dobrog zdravlja,kroz cijelo djetinjstvo,sjecam se da sam vrlo rijetko bila bolesna,a i kad sam bolesna,to nikad nije bilo nesto ozbiljno,vec upalni procesi i visoka temperatura,koja se jako tesko skidala.Danas mi imunitet uglavnom zavisi od toga kako se hranim i da li vjezbam.Cim napravim pauzu sa treninzima,ja se razbolim.Inace imam problem sa losom perifvernom cirkulacijom(dispozitor Ma,Sa0So),sa nervima (Ma0Ur)i osjetljivom kozom sklonom koznim bolestima (opet So0Sa).Kako i 6. kuca predstavlja neprijatelje,evidentno je da ja svoje mogu da potrazim cak medju clanovima sire porodice i komsiluku,(vladar 6. u 3.,vladar 12. u 3.).Inace sam po zanimanju medicinski tehnicar(Ma0Ne),a sto se faxa tice,odabrala sam psihologiju,i to najvrerovatnije sudsku (Ma120Ju).Trenutno radim kao medicinski tehnicar,sto se vidi iz sledeceg Ma(vladar6.,posao,radno mjesto)0Ne(vladar 5.,srednja skola,Ne-medicinska skola).

Imamo sličnu postavku. Ja kad sam bio mali, bio sam dosta bolešljiv, Ma vl 1. i 6. 90 Mo (posebno prve tri godine).. danas sam odlično i kao i ti zdravlje mi dosta zavisi od toga da li i koliko treniram.. Ma u Leo pa imam problema sa leđima, uglavnom isteglim mišić, i cirkulacija u nogama ponekad, jer je Ma Leo opozitan Aqu i moze doneti slične tegobe. Po zanimanju sam farmaceutski tehničar i to se može videti iz pokazatelja ka što su tvoji, a studiram medicinu Ma0 Ve iz 12 i sve 0 Mc, Mo vl 9. 90 Ve0 Ma.. kvadrat verovatno čini to da ću studije odužiti, a i upisao sam još jedan fakultet tako da je neizbežno.
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže Aco p

• *
  • 62
  • 0
« Odgovor #38 poslato: 12:50:23, 22.Apr.2014. »
http://www.dodaj.rs/f/1m/Ho/4LsZJ55S/astrow2gw01acophp5311224.gif
postovanje meni je sesta kuca u Raku bez planeta sta to znaci ,jeli lose sto nema planeta u kuci unapred hvala.

Stranice: « 1 2 3 4

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000