VI (sesta) kuca - sesto polje

  • Odgovora: 42
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže gemini-leo

  • **
  • 230
  • 0
  • Pol: Žensko
  • HAKUNA MATATA!
Odg: VI (sesta) kuca - sesto polje
« Odgovor #10 poslato: 10:20:29, 07.Feb.2010. »
Vladar šestog u petom polju horoskopa
najčešće govori o radnom mestu koje je vezano za decu, mesto za zabavu, ali može dati i sportiste i ljude kojima je posao vezan za sportske aktivnosti. Deca osobe mogu biti bolešljiva dok su mala, a planeta koja se nalazi u petom polju će ukazati prirodu problema. Posao koji osoba obavlja može biti kreativan i daje talenat za pevanje. Mogući problemi sa kičmom.

hm,da dodam,posao kojim se bavite je mozda i jedan od vasih talenata,moda je recimo isto lavovskog tipa

meni je vladar šestog u petom polju horoskopa... jos uvek nista ne radim (studiram spanski)... pomalo sam i sportista, pevusim, kreiram, a najvise od svega bih volela da mi posao bude vezan za umetnost  :) videcemo...



*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: VI (sesta) kuca - sesto polje
« Odgovor #11 poslato: 12:31:34, 07.Feb.2010. »
Vladar šestog u trećem polju horoskopa
može dati trgovačkog putnika, ili osobu koja trguje sa knjigama. Takodje u velikom broju slučajeva može govoriti o novinarskom poslu, iil profesiji koja je usko vezana za medije i komunikaciju. Ukoliko je u horoskopu naglašena planeta Merkur može doneti posao vezača.

Nadam se da cu se negde pronaci posto iskreno i nisam nesto zadovoljna onim sto sam do sada radila ;)
 

*

Van mreže posejdon

  • *
  • 81
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: VI (sesta) kuca - sesto polje
« Odgovor #12 poslato: 13:35:37, 07.Feb.2010. »
meni je vladar šestog u petom polju horoskopa... jos uvek nista ne radim (studiram spanski)... pomalo sam i sportista, pevusim, kreiram, a najvise od svega bih volela da mi posao bude vezan za umetnost  :) videcemo...


ja bih ti nesto vise dala na polju muzike zbog ovog marsa u ribama koji pravi aspekt prema kardinalnom znaku u jarcu u 5.-oj,vazdusni znaci daju vise zelje a manje ostvarivanja,em ti je sunce na vrhu 11,ostvarene zelje,planovi i nade uz pomoc visih ljudi a i venera je u 11-oj,pevusenje

*

Van mreže gemini-leo

  • **
  • 230
  • 0
  • Pol: Žensko
  • HAKUNA MATATA!
Odg: VI (sesta) kuca - sesto polje
« Odgovor #13 poslato: 16:54:11, 19.Feb.2010. »
ja bih ti nesto vise dala na polju muzike zbog ovog marsa u ribama koji pravi aspekt prema kardinalnom znaku u jarcu u 5.-oj,vazdusni znaci daju vise zelje a manje ostvarivanja,em ti je sunce na vrhu 11,ostvarene zelje,planovi i nade uz pomoc visih ljudi a i venera je u 11-oj,pevusenje

pa ne znam, volim muziku... :) sve u svemu, sebe ne vidim sa spanskim-prevodjenje, i to, ali ga volim...

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: VI (sesta) kuca - sesto polje
« Odgovor #14 poslato: 04:02:41, 05.Jul.2010. »
Vladar

Citat
Vladar šestog u jedanaestom polju horoskopa donosi rad u nekoj od socijalnih institucija ili saradnju sa prijateljem. Veoma često kolege sa posla postaju dobri prijatelji. Problemi sa slabom cirkulacijom, proširene vene na nogama. Invalidska penzija.


Suvladar

Citat
Vladar šestog u šestom polju horoskopa
govori o vrednim osobama koje mogu posedovati svoj lokal ili radionicu. Veterinarska služva, ljubav prema životinjama.


Saradnja sa prijateljem, vrlo moguce.  8)
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže revelation09

  • ***
  • 905
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: VI (sesta) kuca - sesto polje
« Odgovor #15 poslato: 11:05:03, 05.Sep.2010. »
Da li 6. polje moze da opisuje i radni ambijent, u smislu opisa same firme/institucije itd....i da li moze da se iz ovog polja vise zna o ljudima tj. saradnicima sa tog posla, poslodavcu i sl?


*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: VI (sesta) kuca - sesto polje
« Odgovor #16 poslato: 18:06:14, 06.Sep.2010. »
Radno okruženje, kolege da a poslodavac i nadredjeni je X. kuća.
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: VI (sesta) kuca - sesto polje
« Odgovor #17 poslato: 02:48:48, 11.Sep.2010. »
vladar 6. u 10. polju i izbor pade na medicinu, cini mi se da sam pogodio profesiju  :D  s tim da je to mars pa je to onda jos dublje hirurgija npr..
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže revelation09

  • ***
  • 905
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: VI (sesta) kuca - sesto polje
« Odgovor #18 poslato: 15:45:57, 11.Sep.2010. »
Moj vladar 6. saturn, otisao je u 3.polje u vagi....moje profesionalno opredeljenje je advokatura...valjda je sa u vagi dobar polozaj za bavljenje tim poslom, pa ni trece polje kao polje komunikacija nije los polozaj..
Mene najvise zanima poslovno pravo...jedino to ne znam da 'procitam ' u natalu, mada mi je jedna astrolog rekla da bi mi najvise odgovaralo to pravno-ekonomsko usmjerenje

*

Van mreže srna

  • **
  • 524
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: VI (sesta) kuca - sesto polje
« Odgovor #19 poslato: 17:20:14, 11.Sep.2010. »
Vladar šestog u devetom polju horoskopa
govori nam da će osoba najverovatnije raditi u inostranstvu ili kao asistent na univerzitetu. Uz propratne loše aspekte planeta u horoskopu može ukazati i na bolest osobe koja nastupa izvan domovine. Takodje može doneti posao profesora ili svetskog putnika, turističkog vodiča
.
 
Ovo je stvarno divno, čekaću da se obistini...
 


Stranice: « 1 2 3 4 5 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
70 Odgovora
45418 Pregleda
Najnovije: 13:26:34, 23.Jul.2015.
TF 2008
59 Odgovora
25186 Pregleda
Najnovije: 19:40:57, 02.Maj.2020.
TF 2008
33 Odgovora
35226 Pregleda
Najnovije: 17:26:23, 09.Sep.2014.
STASASTASA