V (peta) kuca - peto polje

• Odgovora: 144
Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 15 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: V (peta) kuca - peto polje
« Odgovor #20 poslato: 14:03:46, 05.Jul.2010. »
Vladar petog u osmom polju horoskopa
najčešće ukazuje na opasnosti koje prete deci, kako tokom trudnoće, tako i u daljem životu. Deca mogu biti nemirna, sklona avanturama i često ulaziti u opasnosti. Sekx igra veoma bitnu ulogu u životu osobe. Odnosi se i na svadje i konflikte u vezi ili braku zbog ljubomore.
ovo me plasi pravo, al je istinito, veci dio ovoga...
Da li isto vazi i za vladara osmog polja u petom? Jer kod mene je takva situacija!!!

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
« Odgovor #21 poslato: 14:29:16, 05.Jul.2010. »
Kod mene je vladar V kuce u I kuci, a Devica mi je na vrhu V kuce.  I? Sta bi to znacilo?  :-[

*

Van mreže sladjica

• 949
  • 1
« Odgovor #22 poslato: 18:03:12, 05.Jul.2010. »
Pokušaću sama mada mislim da ću više da lupim ali nema veze , moram nekako da naučim!!!
Prvi vladar 29 stepena Bika u 1 kući govori da kod mene nema laži i prevare na prvi pogled ali sam sklona brzom zabavljanju i malo više bi diskrecije u vezi, možda i malo da se to krije....

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #23 poslato: 12:41:56, 06.Jul.2010. »
Da li isto vazi i za vladara osmog polja u petom? Jer kod mene je takva situacija!!!
Ne, nije isto jer simbolika ima suprotan smer.
Krizne situacije i preobražaj su povezani sa decom i simbolikom pete kuće. Rodjenjem dece menja se i suština života. Zaljubljenost i zadovoljstvo su uslov za seks.

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
  • sve se može postići samo treba htjeti
« Odgovor #24 poslato: 23:25:04, 20.Sep.2010. »
Vladar petog u jedanaestom polju horoskopa
govori o pronalaženju ljubavi u krugu prijatelja, a po završetku ljubavi prijateljstvo se nastavlja. Dobra pozicija za decu.
Izvor

to najčešće tako i ide kod mene,prvo bude prijateljstvo a onda nešto više ;).....Stim da je meni 5 polje u škorpionu,a mars njegov vladalac mi je u blizancima u 12 polju smješten.U petom polju mi je saturn i uran,koji imaju aspekte - saturn opozicija s merkurom,te saturn kvadrat jupiter.A uran ima opoziciju sa suncem,sextil s mjesecom i sextil s jupiterom.
hmmm....puno toga,stim da bi izdvojila kompleks ljubavi koju mi daje saturn u 5 :(
Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #25 poslato: 14:02:09, 24.Sep.2010. »
Kod mene je vladar V kuce u I kuci, a Devica mi je na vrhu V kuce.  I? Sta bi to znacilo?  :-[
Imate na prvoj strani ali evo da dodam...

Malčice ste narcis i želite na neki način sebe da istaknete u prvi plan. Ne ukazuje na nešto loše već da svoje kvalitete, ljubav i način uživanja želite da izrazite u potpunosti. Dobri odnosi sa decom, dobici od dece...

*

Van mreže srna

• **
  • 524
  • 1
« Odgovor #26 poslato: 16:45:12, 28.Sep.2010. »
Vladar petog u devetom polju horoskopa
ovakva pozicija ukazaće da deca mogu biti dobri djaci i završiti visoke škole. Takodje govori o prijatnim turističkim putovanjima, ali i o mogućoj ljubavi u inostranstvu.

Ja bih još pored ovog dodala ljubav na fakultetu, kod mene se prava ljubav desila tek na faksu, vjerovatno jer je vladar V završio u IX polju....

*

Van mreže Amber

• *
  • 29
  • 0
« Odgovor #27 poslato: 00:19:33, 29.Okt.2010. »
Hmm meni je mars u petoj kuci ???
Sta to znaci ???
U sta ja spadam od ovih svih vladara i kuca ???

http://img828.imageshack.us/img828/9610/astrow2gw01dzenanafhp79.gif

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #28 poslato: 10:47:45, 01.Nov.2010. »
to najčešće tako i ide kod mene,prvo bude prijateljstvo a onda nešto više ;).....Stim da je meni 5 polje u škorpionu,a mars njegov vladalac mi je u blizancima u 12 polju smješten.U petom polju mi je saturn i uran,koji imaju aspekte - saturn opozicija s merkurom,te saturn kvadrat jupiter.A uran ima opoziciju sa suncem,sextil s mjesecom i sextil s jupiterom.
hmmm....puno toga,stim da bi izdvojila kompleks ljubavi koju mi daje saturn u 5 :(
Previse sebe opterecujes nekim sitnicama koje u lkjubavi vremenom dodju na svoje mesto.  :smesko:

*

Van mreže Amber

• *
  • 29
  • 0
« Odgovor #29 poslato: 02:16:58, 02.Nov.2010. »
Previse sebe opterecujes nekim sitnicama koje u lkjubavi vremenom dodju na svoje mesto.  :smesko:

vladar 3. i 8. kuce mozda????

Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 15 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000