V (peta) kuca - peto polje

• Odgovora: 144
Stranice: « 1 2 3 4 ... 15 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: V (peta) kuca - peto polje
« Odgovor #10 poslato: 22:42:39, 20.Nov.2009. »
Mozda mala nesigurnost....
Volis partnere (mladice) slicne sebi....

U pravu si,odugovlacim i sa udajom i sa decom jer nekako sam nesigurna da li cu ja to sve moci...prosto me strah da nesto ne pogresim.Strah me i da li cu moci da imam decu uopste...
Isto i kod mene, mislim za strah da li cu imati dece. A da li cu moci? Pa kad vidim ko sve moze, verujem da imam sve sto je potrebno..ljubavi pre svega, zrelosti i odgovornosti. A drugarice koje su u obavezama do guse, misle da treba da mi zavide... Jer se u natalu moze videti ako neki aspekt umanjuje sansu za decom? Jer to zavisi od znaka u kom je 5-polje?

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #11 poslato: 13:09:33, 24.Jan.2010. »
Vladar mog V polja je Uran,on bi mogao da donese mnogo kracih veza koja nemaju trajnost,zar ne?
Prvo moras da obratis paznju na astroloska tela u kuci a to su Mars i Merkur. Osoba da bi te osvojila prvenstveno mora da bude pricljiva i inteligentna. Cak osoba i ne mora da bude klasicno lepa. Nekad je dovoljno da ima muzevan glas i "dobru pricu" i imace velike sanse da te osvoji...  itd.

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #12 poslato: 17:38:54, 24.Jan.2010. »
A meni je vodolija na vrhu petog sa uranom i njegovim aspektima do sad donela samo krace veze, bez neke trajnosti, ozbiljnosti, ozbiljnijih emocija... :(

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
« Odgovor #13 poslato: 18:14:35, 24.Jan.2010. »
A meni je vodolija na vrhu petog sa uranom i njegovim aspektima do sad donela samo krace veze, bez neke trajnosti, ozbiljnosti, ozbiljnijih emocija... :(
ZA vrh 5-te kuce u Lavu, kazu da ko ima Ovna na Asc., i bez obzira sto je Sunce prirodni vladar te kuce, da retko imaju svoju decu? Razlog; previse zauzeti svojim stvarima..pa kako stoje stvari kod mene?  ::) Jer dobro ili lose sto su mi vladari Asc i 5-og u sekstilu, po pitanju dece?

*

Van mreže ruzica2

• *
  • 10
  • 0
« Odgovor #14 poslato: 08:43:09, 29.Apr.2010. »

Da, uran to donosi, ali možda bi trebalo da obratiš pažnju i na SA, kao drugog vladara vodolije, pa ti može doneti neku ozbiljnu vezu sa osobama starijim od tebe ili u kasnijim godinama?
Natalna karta
"kakve su vam misli, takav vam je život":) :) :)

*

Van mreže srna

• **
  • 524
  • 1
« Odgovor #15 poslato: 13:03:35, 29.Apr.2010. »
Da li se 1. dijete gleda kroz 5. polje ili kroz 3. polje? Kad pogledam natalnu svoje mame čini mi se da je tačnije gledati 3. polje za 1. dijete, a opet većina njih tvrdi da je bolje gledati 5. polje.

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #16 poslato: 17:16:51, 29.Apr.2010. »
Da, uran to donosi, ali možda bi trebalo da obratiš pažnju i na SA, kao drugog vladara vodolije, pa ti može doneti neku ozbiljnu vezu sa osobama starijim od tebe ili u kasnijim godinama?

Da i uran kao vladar pete tj. vodolija na vrhu pete ima dosta uticaja pa cak i u tom smislu da sam sklona naglom zaljubljivanju ali i naglom odljubljivanju.Jednom recju trenutno sam prilcno nestabilna u ljubavi (ali i aspekti opozicija vladara pete na ovu konjukciju u blizancima dodatno uticu na to)
Saturna kao drugog vladara pete ne znam da li uopste da uzimam kao bitnog, on mi je bitniji za prvi brak posto je u aspektu sa vladarem sedme

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #17 poslato: 11:08:58, 30.Apr.2010. »
ZA vrh 5-te kuce u Lavu, kazu da ko ima Ovna na Asc., i bez obzira sto je Sunce prirodni vladar te kuce, da retko imaju svoju decu? Razlog; previse zauzeti svojim stvarima..pa kako stoje stvari kod mene?  ::) Jer dobro ili lose sto su mi vladari Asc i 5-og u sekstilu, po pitanju dece?
Nema to neke velike veze jedino nije najsretnije što je Sunce u konjukciji sa Mesecom jer se ta konjukcija smatra i mekim i tvrdim aspektom...

Da li se 1. dijete gleda kroz 5. polje ili kroz 3. polje? Kad pogledam natalnu svoje mame čini mi se da je tačnije gledati 3. polje za 1. dijete, a opet većina njih tvrdi da je bolje gledati 5. polje.
V. kuća i njeni elementi.

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #18 poslato: 22:40:31, 18.Jun.2010. »
Vladar petog u osmom polju horoskopa
najčešće ukazuje na opasnosti koje prete deci, kako tokom trudnoće, tako i u daljem životu. Deca mogu biti nemirna, sklona avanturama i često ulaziti u opasnosti. Sekx igra veoma bitnu ulogu u životu osobe. Odnosi se i na svadje i konflikte u vezi ili braku zbog ljubomore.
ovo me plasi pravo, al je istinito, veci dio ovoga...

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #19 poslato: 03:58:33, 05.Jul.2010. »
Vladar
Citat
Vladar petog u petom polju horoskopa
najčešće govori o uspešnoj i zadovoljnoj deci. Inače osoba tokom života teži ljubavnim avanturama, i životu bez obaveza, punom zabave.

suvladar
Citat
Vladar petog u devetom polju horoskopa ovakva pozicija ukazaće da deca mogu biti dobri djaci i završiti visoke škole. Takodje govori o prijatnim turističkim putovanjima, ali i o mogućoj ljubavi u inostranstvu.

Dobro aspektirana djeca. ;D Uzorni djecaci. (e*e)
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

Stranice: « 1 2 3 4 ... 15 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000