IV (cetvrta) kuca - cetvrto polje

  • Odgovora: 43
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: IV (cetvrta) kuca - cetvrto polje
« Odgovor #20 poslato: 23:14:57, 09.Jan.2011. »
I to bi moglo biti neko inostranstvo?Nigde mi srce nije na mestu.
 


*

Van mreže ZzZz

  • *
  • 81
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: IV (cetvrta) kuca - cetvrto polje
« Odgovor #21 poslato: 23:39:27, 17.Avg.2011. »
Kako vam se cini moje 4p  ;D
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: IV (cetvrta) kuca - cetvrto polje
« Odgovor #22 poslato: 12:21:19, 20.Avg.2011. »
Kako vam se cini moje 4p  ;D
Nista ne valja.  :D  Salim se naravno!

Koliko vidim vama je sve skoncentrisano u tu 4 kucu. Mnogo se oslanjate na svoj dom i porodicu.
Da biste delali pita se cetvrta kuca, da biste uspeli pita se cetvrta kuca, da biste cak i prihvatili neku drugu ideologiju ili zadrzali staru opet se pita cetvrto polje... 
Da li mozda mozete da proniknete sta je dovelo do toga da toliko budete povezani sa domom, tradicijom, porodicom itd?
 

*

Van mreže ZzZz

  • *
  • 81
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: IV (cetvrta) kuca - cetvrto polje
« Odgovor #23 poslato: 15:03:52, 20.Avg.2011. »
Boga mi, sve manje se pita 4 kuca  slonce

Moji su u fazonu pazi na ovo, pazi na ono...sta ce reci ko i sl.(a mene za to bas briga..u tom pogledu smo nebo i zemlja), pa sam na taj nacin vaspitavana. Uvek su mislili, misle i sad  ;D da oni najbolje znaju sta valja za mene a sta ne...i tu poslednje nekolike godine dolazi do prepirki  ;D Ali nikad nisu bili strogi, mlatili me i sl. (na jednom astro  forumu napade me zena kako me moji maltretiraju i psihicki i fizicki.....i pocela ona mene da uverava  (*o*) )

I odlucila sam..od sada, prvenstveno,  slusam samo sebe i verujem samo sebi jer sam shvatila da tako najbolje prolazim  ;D
« Najnovija izmena:: 15:06:05, 20.Avg.2011. ZzZz »
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: IV (cetvrta) kuca - cetvrto polje
« Odgovor #24 poslato: 17:21:07, 29.Avg.2011. »
Boga mi, sve manje se pita 4 kuca  slonce
Mozda direktno ne, ali indirektno svakako.  :roll:

Citat
Ali nikad nisu bili strogi, mlatili me i sl. (na jednom astro  forumu napade me zena kako me moji maltretiraju i psihicki i fizicki.....i pocela ona mene da uverava  (*o*) )
Ta zena nema veze sa astrologijom i tome slicno...
Tvrdi aspekti i malefici ne moraju uvek da donose vidljive manifestacije svog delovanja.
Znaci ne mora da bude vidljivih stvari, ali neki skriveni ili podsvesni uticaj postoji...
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: IV (cetvrta) kuca - cetvrto polje
« Odgovor #25 poslato: 13:42:49, 07.Maj.2012. »
Imam Mars i Veneru u konjukciji u djevici u četvrtoj kući i skoro sve moje ljubavi su živjele u blizini mog kvarta, čak i u istoj ulici ( neke i dalje srijećem u prolazu :) ),a zgrada u kojoj živim je vojna, vjerovatno zbog ovog Marsa, ali u porodici niko nije vojno lice, deda se bavio kovanjem gvožđa, što možda simboliše moj Merkur u škorpiji u petoj kući sekstil Mars u djevici u četvrtoj kući.
Može li ova pozicija Marsa i Venere u četvortoj kući dati zajednički rad sa partnerom u državnoj službi ili nekoj uslužnoj djelatnosti ???
 


*

Van mreže Griffon

  • *
  • 20
  • 0
Odg: IV (cetvrta) kuca - cetvrto polje
« Odgovor #26 poslato: 16:41:09, 28.Maj.2012. »
Meni  je 4. u Strelcu i Jupiter je u 9. Otac mi je stranog porekla, postoji mogucnost da odem za inostranstvo, ali se meni ne mili, jer mi je tamo tetka, a ja ne zelim otici tamo bez diplome da bih radila isto sto iona i nju trepiti, dovoljno mi je psihickih problema napravila za ono vreme kad je bila ovde. Ali mi roditelji nisu visoko obrazovani. Niko nije visoko obrazovan. Bilo je sa oceve strane i majcine strane ali indirektnom linijom da su upisali fakultete, neki i zavrsili. Pnp sto mene nervira jeste NE, UR i SA u 4. polju ali u Jarcu. Plus mi je SA vladar 5. polja, NE vladar 7. polja a UR vladar 6. polja. Veselo  :-\ I sve tri medjusobom prave konjukciju, ne znam sada sve napamet... veselo poprilicno  ::) :-\ NE gledam kao da ima veze sa tim da uvek, gde god da odem da zivim, pored neke reke sam. UR mi pravi haos sa masinama, strujama, kablovima, sve crkava, udara struja, kvari se... SA me cini jaaaakom osobom, jos kad se doda MOu Ovnu, pa MA u Biku, pa onda kvadarti ME sa MA i JU u 9. Mala fuj osoba. A u samoj kuci mi je haos, ili poludis, ili se ubijes, ili zadavis nekoga ili odes u ... sto dalje odatle. Mislim da ce kuca u kojoj zivimo ostati pusta (plus narodno verovanje- drzanje jela/jelke u dvoristu i ako prerastu kuce, svi mladi ce otici i ostace pusta kuca, a stvarno ide ka tome).

Negde sam nasla da NE oznacava i mnogo sanjivu osobu, koja sanjari, pravi planove ali ih ne ostvarauje, da UR daje veliku humanost, ali SA daje sve to uz veeeeeeeliki napor, veliku zrtvu, da pravi osobu teskom, zatvorenom, da joj postavlja mnogo toga loseg da prezivi/prozivi i puno borbe.

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: IV (cetvrta) kuca - cetvrto polje
« Odgovor #27 poslato: 09:20:37, 29.Maj.2012. »
Četvrta kuća mi je u djevici, tu su Mars i Venera i u mojoj kući se stalno nešto priča, analizira i raspravlja ( djevica ) i svi smo poprilično glasni ( Mars ), stan nam je lijepo sređen ( Venera ) i čist, a nalazi se u samom centru grada ( opet djevica ). Moj tata - Sunce u škorpiji u petoj kući je bio u mladosti zdrav, ali se u jednom periodu razbolio, vjerovatno zato što Sunce dispozicijom ide u Mars u djevici ( bolest ), ali je sada dobro, jer brine o svom fizičkom zdravlju, vježba i pazi na ishranu.
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: IV (cetvrta) kuca - cetvrto polje
« Odgovor #28 poslato: 08:56:23, 08.Jun.2012. »
Meni je vladar 4. u 5. kući tj. Merkur i uopšte mi se ne sviđa tumačenje, djeca osjetljive psihe, teško do ozbiljne veze, užas! :(
Možda popravi situaciju to što Merkur u škorpiji pravi sekstil sa Marsom u djevici i konjukciju sa Suncem.
Četvrta kuća opisuje i gdje će nam biti grob, pa kako je vladar Me0So u 5. kući to može biti u blizini nekog sportskog centra, hotela ili srednje škole ( morbidno, ali pretpostavljam gdje je to u mom gradu  ;D ). Venera u 4. kući daje lijepo grobno mjesto, lijep kraj života uz unučiće, ali Mars u 4. kući će donijeti svađe, možda se pretvorim u nadžakbabu  :789:
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: IV (cetvrta) kuca - cetvrto polje
« Odgovor #29 poslato: 11:50:09, 08.Jun.2012. »
Uran(i Saturn?) vladar 4. kuce.Uran kao vladar u 3. kuci,a Sa kao suvladar u 4.Tu imam So0Sa.Sam polozaj So u 4. kuci govori o tome koliko mi je bitna porodica.Buduci da je Vodolija na vrhu 4. kuce,nisam narocito vezana za njih.Dosta sam samostalna oduvijek,pa mi dodje na sito zivjela ja sa njima ili u drugom gradu,ja cu ih jednako voljeti.U mojoj porodici ne vladaju narocito prisni odnosi(opet Vodolija).Moja 4. kuca predstavlja i mog oca,vise nego majku.Horoskopska Riba/Vodolija,sa kojom se ne slazem najbolje.Tu se moze vidjeti i to koliko mi je nedostajao u toku odrastanja,bez obzira na to sto zivi sa mnom,toliko je hladan i bezobziran,da se njegovo prisustvo vrlo slabo osjeca.Tu se vidi i moj djed(njegov otac) koji je patoloski lazov,manipulator i covjek sa hiljadu lica.Ostavio ga je kad je bio mali,tako da on jako dobro zna sta znaci kad ti nedostaje oceva silueta u zivotu,zbog cega i jeste takav.Ne mislim da me ne voli,samo on je Mo u Jarcu  :roll: Mnogo je hladniji prema meni nego prema bratu(kao i majka uostalom),ali oboje vise vjeruju u moje sposobnosti nego u bratove.Uvijek su trazili vise od mene,cak i onda kad mislim da ne mogu bolje.Zato danas jesam ovakva,nikad zadovolja sta god uradim,previse samokriticna i zahtijevna.Obrnuto tome,zelim da ja oformim porodicu u koju cu uloziti svu svoju "zakocenu" njeznost,svoje utociste i oazu u koju mogu da se sklonim kad se osjecam samo i nezasticeno.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 


Stranice: « 1 2 3 4 5 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
70 Odgovora
45420 Pregleda
Najnovije: 13:26:34, 23.Jul.2015.
TF 2008
29 Odgovora
35928 Pregleda
Najnovije: 13:13:20, 07.Jan.2024.
Zrikla28
1 Odgovora
7168 Pregleda
Najnovije: 16:04:37, 25.Maj.2012.
Ch