IV (cetvrta) kuca - cetvrto polje

• Odgovora: 43
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže srna

• **
  • 524
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: IV (cetvrta) kuca - cetvrto polje
« Odgovor #10 poslato: 23:26:43, 21.Feb.2010. »
Citat
Vladar četvrtog u dvanestom polju horoskopa
može ukazati na gubitak imovine usled prevare, usamljenički život, pa čak i odlazak u necivilizovane kraje kako bi se pronašao duševni mir. Ukazuje na bolest jednog od roditelja, ali i na opasnost koja osobi preti od vode. Nepovoljno za privatan biznis.
Izvor
Negdje sam procitala ljepse tumacenje, ovo mi se uopste ne svidja.
« Najnovija izmena:: 11:54:32, 22.Feb.2010. * Charobnjak * »

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #11 poslato: 03:55:02, 05.Jul.2010. »
Citat
Vladar četvrtog u četvrtom polju horoskopa,
ukazuje na dobar porodični život, kao i na vezanost osobe za dom i domovinu. Osoba može očekivati veliki uspeh i prosperitet u mestu u kom se rodila, i najverovatnije će posedovati sopstvenu nekretninu. U aflikaciji vladar donosi probleme sa domom u kom se živi i osoba verovatno neće nikad imati svoj krov nad glavom.

Zvuci lijepo. ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Amber

• *
  • 29
  • 0
« Odgovor #12 poslato: 23:21:42, 28.Okt.2010. »
Mene od svih ovih kuca i polja narocito zanima ova 4 kuca :) meni je vodolija u 4 kuci sta trebam gledati sad ovdje ako mi ko moze reci bila bi mu puno zahvalna  (*o*)

http://img818.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img818/9896/daisy24.png&via=mupload

Evo mene jos jednom Znaci Vodolija mi je u 4. kuci a vladar je uran  suvladar Saturn ( sad ovo malo suvladar ne znam gledam li u natalnoj i kako to ide mislim sta se cita ???) A uran mi je u 2. kuci znaci ja sam ovo
Vladar četvrtog u drugom polju horoskopa
ukazuje na finansijsku podršku jednog od roditelja, novac koji dolazi od trgovine nekretninama, ili antikvitetima, a često govori i o preosperitetu u mestu u kom je osoba rodjena. Osoba može očekivati i uspeh radom u držvanim institucijama. U slučaju aflikacije vladara gubitci dolaze preko doma u kom osoba živi, kao i u mestu odakle potiće

Evo mene jos jednom Znaci Vodolija mi je u 4. kuci a vladar je uran  suvladar Saturn ( sad ovo malo suvladar ne znam gledam li u natalnoj i kako to ide mislim sta se cita ???) A uran mi je u 2. kuci znaci ja sam ovo
Vladar četvrtog u drugom polju horoskopa
ukazuje na finansijsku podršku jednog od roditelja, novac koji dolazi od trgovine nekretninama, ili antikvitetima, a često govori i o preosperitetu u mestu u kom je osoba rodjena. Osoba može očekivati i uspeh radom u držvanim institucijama. U slučaju aflikacije vladara gubitci dolaze preko doma u kom osoba živi, kao i u mestu odakle potiće

Iako po svemu ovome bi prije spala u Vladar cetvrtof u 1. polju ali....
« Najnovija izmena:: 21:08:41, 02.Nov.2010. Nale 83 »

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #13 poslato: 08:44:37, 08.Nov.2010. »
Iako po svemu ovome bi prije spala u Vladar cetvrtof u 1. polju ali....
Pa polako...   Vladar cetvrte u drugoj ali u drugom delu druge kuce...   znaci to ce tek poceti sa uticajem kako bude prolazilo vreme i vecinom pozitivno delovanje.

*

Van mreže Amber

• *
  • 29
  • 0
« Odgovor #14 poslato: 22:27:36, 08.Nov.2010. »
Pa polako...   Vladar cetvrte u drugoj ali u drugom delu druge kuce...   znaci to ce tek poceti sa uticajem kako bude prolazilo vreme i vecinom pozitivno delovanje.

Da li bi ja mogla ovdje na forumu malo vise pronaci o tome nesto jer me taj dio vezan za porodicu bas zanima ??? E nadam se samo da ce biti pozitivno djelovanje jer mi je visee dosadilo sve....hvala Vam :)

*

Van mreže Amber

• *
  • 29
  • 0
« Odgovor #15 poslato: 01:12:16, 15.Nov.2010. »
Mozda sam i dosadna al ne znam vise gdje kuda koga da pitam ??? Stvarno mi je lose stanje u kuci mojih roditelja svasta se desava samo ruzne stvari ...a evo distignule su vrhunac....ja vise jednostavno nemam snage volje svi smo zivi mrtvaci....moze li ko pomoci na osnovu moje natalne karte reci mi nesto o tome izvuci nesto jel iz te 4. kuce ili bilo koje samo da mi kaze u cemu je problem u toj kuci jer godinama samo se svadjamo,placemo,sikiramo, duzni smo svima,nestasica,bolest..... da li ce se sve ovo zavrsiti da li ce doci period srece smijeha ....

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #16 poslato: 21:57:52, 09.Jan.2011. »
A šta bi govorio moj Ne u Strelcu po pitanju mog doma?

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
« Odgovor #17 poslato: 22:27:27, 09.Jan.2011. »
A šta bi govorio moj Ne u Strelcu po pitanju mog doma?
Pokusacu ja da odgovorim na ovo pitanje  :-[
NE u Strelcu u IV polju moze da govori o peimorskoj genezi, o domu kraj mora/vode ili da ti je otac (buduci da je IV polje, polje oca) imao neke veze sa morem.
Kuca u blizini crkve? Kuca u kojoj se vodi racuna o praznicnim obredima. Ovo bi mogla da bude i kuca koja je obrasla puzavicom poput brsljena, simsir ili ziva ograda...nesto sto je isprepletano se nalazi u blizini kuce. Dom pun cajeva. NE u IV polju je slika cveca koje se uzgaja u domu ili mozda se neko bavi slikarstvom?
Eto, to su samo neke od mogucnosti koje su mi pale na pamet. Naravno treba pogledati i aspekte, dispozitore...

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #18 poslato: 22:36:14, 09.Jan.2011. »
Nale,očarana sam...Tata mi je radio u mornarici.Slikao je divno,njegove slike su nam na zidovima.Kuća mog detinjstva se nalazi u neposrednoj blizini verskog objekta.A taj teži aspekt sa JU iz XII(dispozitor Strelca),jel to da ja nemam mira nigde,da moram da naučim da je mir i spokoj u meni a ne u kući.Inače,ta kuća mog detinjstva(mamino nasleđe) je mesto gde od kada su svi umrli,i ona je prazna,ja jako loše spavam.A imam i divne komšije koje ne bih nikome poželela :(

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
« Odgovor #19 poslato: 23:11:16, 09.Jan.2011. »
Ima nade za mene kao astrologa! ;)
Jedna od simbolika NE u IV polju je i kuca koja ostaje pusta - kazes da je kuca tvog detinjstva sada prazne, pa eto.
Mislim da aspekti IV polja ukazuju i na to koliko puta cemo se seliti, ali nisam sigurna. Moram to da proverim.

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000