III (treca) kuca - trece polje

• Odgovora: 25
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže zveki

• *
  • 19
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: III (treca) kuca - trece polje
« Odgovor #10 poslato: 16:37:18, 03.Jan.2011. »
cak mozda mozemo pricati o tome koji automobil smo skloni da odaberemo...npr...ako nam 3. kuca pocinje u ribama kao sto je moj slucaj...odabracu mali auto...ako pocije u vodoliji, taj neko ce birati moderan auto...u skorpiji, polovan...itd.
ispravite me ako gresim:)
saturn u  3. kuci ako je lose aspektovan ukazuje i na teskoce u saobracaju, opasnost od kamiona...

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #11 poslato: 15:24:19, 08.Jan.2011. »
Treca kuca govori o nasem stavu prema automobilima ali ima tu jos nekoliko stvarcica koje moraju da se uzmu u obzir. Vidi link(mah:mah)

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #12 poslato: 10:46:53, 08.Jun.2012. »
Treća kuća mi je u lavu, vladar pošao u 5. kuću - Sunce u konjukciji sa Saturnom i Merkurom, volim da dramatizujem kad pričam, volim da vaspitavam djecu, slušaju me i vole, jer umijem da se spustim na njihov nivo. Čudno je, ali obožavam da se vozim gradskim autobusom ( Merkur ), više nego taksijem, mada koristim oba prevozna sredstva, nijesam još položila vozački ispit, volim kraća putovanja, sviđa mi se moje ime, volim da imam dobru komunikaciju sa voljenom osobom, ako toga nema, džaba sve, nemam rođenu braću i sestre, vjerovatno se to ogleda kroz konjukciju Sunca sa Saturnom itd.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #13 poslato: 11:26:23, 08.Jun.2012. »
Au ovo za putovanja je 100% tacno.Ne treba ni razlog,ni planirano vrijeme ni nista,bitno je samo da se putuje.Ogromna ljubav prema putovanjima.Uzasno se tesko zadrzavam na jednom mjestu,uvijek moram da zujim.Sto se tice komunikacije,moj ukljesteni stelijum mi ne da mira.Vrlo cesto budem pogresno interpretirana,pa zato dosta pazim sta govorim,da mi jezik ne skine glavu(sto je itekako moguce,jer je vladar 12. u 3.  ;D). Inace sam "jaka na jeziku",dobro baratam rijecima.Razumijem se u sve sto imam volje da naucim,i tako je cijelog zivota.Ako mi nesto ne ide,znaci da nisam htjela da naucim.Radoznala sam i strasno volim da ucim(Ne u trecoj,pa ucim samo ono sto me interesuje  :D) Ideja uvijek imam,tako da mi nije dosadno.Svemu imam neki svoj cudan pristup,u ciju produktivnost drugi ne vjeruju dok ne vide dok me ne vide na djelu  ;D
A sto se okolnosti smrti tice,to bi kod mene mogla biti saobracajka Ma0Ur(generalno imam problem u saobracaju,Ne u 3.,Me0Ne),vjerovatno zbog smanjane vidljivosti-magla,kvarova na automobilu (Me0Ne) i leda Me u Jarcu,na putu za neki grad (Vrh trece u Strijelcu) koji u svom nazivu ima rijec "Novi"(Ur u trecoj).Udarac bi bas trebao biti jak zbog ovog Ma0Ur u Jarcu.Steta,a imam dosta dobrih aspekata za dug zivot  :roll:

Inace,vladar 3. u 11.,imam brata,ali mladjeg.Sa rodbinom odnosi vise-manje ok.
« Najnovija izmena:: 11:33:23, 08.Jun.2012. Ouroboros »
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #14 poslato: 11:50:09, 08.Jun.2012. »
saobracaj je nesto gde me bije maler,pa bilo da vozim ili se vozim,radije idem pesice ako je moguce...imam auto ali ga nesto i ne volim,smeta mi to,mozda vremenom popusti ovaj sa u 3...a misli su mi teze od olova,bas umem da se namracim i prenosim to na sagovornika
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #15 poslato: 19:41:46, 31.Avg.2012. »
Moj vladar 3. u 5. je So i govori da volim pricati najvise o ljubavi,dramim/lav,So je u sco,pa volim duboko uci u srz problema i istraziti do kraja.So0Sa,pa znam biti tezak sagovornik,Sa je vladar 7.,pa ce mi muz biti osoba koja mnogo prica ili putuje.So0Me,pa sam spremna i da se nasalim,Me60Ma,pa ja govorim glasno i jasno.Me je vladar 4.,pa se u mojoj kuci non stop prica,ne zaklapamo,ali i 12.,mada ja nemam tajne.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #16 poslato: 19:53:21, 31.Avg.2012. »
Kod mene 3. puna,a uklijestena  ;D Blago meni  :roll:
Vladar 3. je Ju u 11.,u Djevici. Onda Ju120Ma,Ur,Ne i Hir.Pricam jasno i direktno,imam neke svoje,filozofske stavove.A 120Hiron,pa razgovorom i savjetima sam u stanju da pomognem ljudima.
Jos da docekam da se otkljucaju ove silne planete,gdje ce mi biti kraj  ;D
I da,neko mi je nedavno rekao da sam totalno tip Blizanaca  :roll: u zivotu se nisam bolje nasmijala.A onda razmislim malo bolje,pa ej meni je citav stelijum u Blizanackoj kuci,nije ni cudo sto me tako vidi  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #17 poslato: 20:05:52, 31.Avg.2012. »
Da,ali ti si jareci Merkur,znaci ozbilnji intelektualac,odgovorni leprsavko.Puno i opsirno pricas/strijelac,pomazes svoj pricom/11.kuca,mnogo analiziras/djevica,dobra komunikacija sa voljenom osobom/Ne vl.5120Ju.
QQ,ja sam onda lav,puna 5.kuca,uzas,neeecu!

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #18 poslato: 20:12:19, 31.Avg.2012. »
Da,ali ti si jareci Merkur,znaci ozbilnji intelektualac,odgovorni leprsavko.Puno i opsirno pricas/strijelac,pomazes svoj pricom/11.kuca,mnogo analiziras/djevica,dobra komunikacija sa voljenom osobom/Ne vl.5120Ju.
QQ,ja sam onda lav,puna 5.kuca,uzas,neeecu!

Jos je vladar trece retro Ju u Djevici,tako da sam istovremeno i komunikativna i povucena u sebe.Znam gdje mi je granica,sta treba da kazem,a sta ne.Vise analiziram nego sto govorim  :) A kod mene se sve veze nekako najvise zasnivaju najvise na dobroj komunikaciji,pa onda na svemu drugome  ;D
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #19 poslato: 20:23:50, 31.Avg.2012. »
Takodje mi je u vezi najvaznija komunikacija i druzenje,meni su inace vladari 11. i 5. u konjukciji/Ve0Ma u djevici u 4.
Jos samo da nam se otkljucaju ukljestene kuce,tebi 3.,meni 5.Tebi ce je sigurno otkljucati tranzit Plutona u jarcu,a meni tranzit Saturna u skorpiji.

Stranice: « 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000