Biblija o homoseksualcima

• Odgovora: 26
Stranice: « 1 2 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Biblija o homoseksualcima
« Odgovor #20 poslato: 13:48:11, 20.Jun.2009. »
neprijatno mi je i zgroozim se jer mi se desilo da sam bila zaljubljena u momka za kojeg se kasnije ispostavilo da je peder (*o*)
strasno i sramno deluje kad vidis da neko nije zainteresovan da voli onako kako je priroda to uredila :(
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže Maestro

• 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
« Odgovor #21 poslato: 14:04:55, 20.Jun.2009. »
Ovde nije rec samo o tome sta neko verovanje ili religija nalaze vec i ono sto predstavlja drustveno dobro. Drustveno dobro nije samo produzetak vrste nego mnogo mnogo jos drugih stvari koje homoseksualci narusavaju.
Iako ne moze da ima porod nema potrebe da izlazi iz okvira drustva.

Ako je posledica neceg treba resavati problem-leciti, strah ili traumu a ne treba produbiti problem.

Nikada to necu odobriti i prihvatiti za normalno. To nije napredovanje nego nazadovanje drustva i vrednosnog sistema.

*

Van mreže decko u usponu

• 687
  • 1
« Odgovor #22 poslato: 15:14:19, 20.Jun.2009. »
ova dorijana je musko, neki organ u gay organizaciji ili nesto trece  ;D

Citat
Definitivno ne vidim argument u frazi "smeta drustvu". Tu bi se kako ja to citam, pod "drustvo" svrstali svi oni koji misle da to ne treba tako da bude, sto automatski sve druge izopstava iz drustva. To nije nesto sa cim se ja mogu sloziti.

kukala ti majka pa ti ne bi ni postojala da pustas gasove ovde po forumu da ti je roditelj homo (bas bi se lepo osecala kad bi tvoje dete neko edukovao na gay paradama? )
terasa ti nije ravna - malo socioloske literature i mozemo da nastavimo sa diskusijom
ne samo oni koji misle da tako treba da bude nego svi jer su i ti pederasi deo drustva

Citat
Produzenje vrste-ne mislim da je svako na ovom svetu rodjen da bude roditelj, jako malo dobrih roditelja sam videla, a videla sam previse dece koje su roditelji zlostavljali, zapostavljali ili samo jednostavno ostavili.

maestro ti je odgovorio za ovo

Citat
na kraju krajeva, planeta je prenaseljena, tako da to nije dovoljno dobar argument.
ovu beskonacnu glupost necu ni da komentarisem

Citat
Priroda je takodje uredila da odredjeni ljudi nisu fizioloski predodredjeni da mogu da imaju potomstvo. Da li to znaci da bi dve sterilne zene, ili dva sterilna muskarca bila prihvatljiva gay opcija?

nema razloga jer su los primer drustvu, deci.............

Citat
Bilo bi jako lepo kada bi to moglo tako. Uzmes dete, pritisnes dugme, izbrises sve ruzne uspomene, traume i dobijes novo, zdravo dete koje kaze - Da, u pravu si.
znaci treba da dignes ruke i nek je*e ko kog stigne?
drustvo je duzno od tebe do svih institucija da utice i resava njegov problem na sve moguce nacine

Citat
Drustveni napredak u koorelaciji sa seksualnom orjentacijom zvuci kao zaista fascinantna kombinacija, ali sam malo skepticna do kakvih bi rezultata dosli.

dobar si filozof ali nazalost jos uvek ima ljudi koji postuju i veruju u covekove vrednosti i napredak drustva
nemoj ove mladje koji citaju da trujes i ubedjujes da je tako nesto ispravno nego idi prijavi se da budes vodja gay orgija!!!!!

*

Van mreže decko u usponu

• 687
  • 1
« Odgovor #23 poslato: 15:53:40, 20.Jun.2009. »
koliko si citala i koliko znas toliko si i napisala

svest i podsvest
postoji problem u podsvesti koji ga navodi da se tako ponasa a mogu biti razni problemi

nije nasao mir nego je isao laksim putem da se ne suoci sa problemima, traumama i resava ih
to je kukavicluk jer nije hteo da se bori kao i narkoman koji ne zeli da se svom silom bori za izlecenje

bitno je biti srecan i zadovoljan u skladu sa zakonom, moralom i prirodom a ne samo u skladu sa traumom ;)

ako bi se drustvo trudilo resili bi podsvesni problem i oni bi mnogo vise voleli osobu suprotnog pola nego njima nece niko da se bavi  (*o*)

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #24 poslato: 16:41:47, 20.Jun.2009. »
Decko u usponu, da li jedna tema gde ucestvujes moze da bude bez podizanja temperature, netrpeljivosti i haosa?
Vise necu da te opominjem jer je za tebe jedino resenje udaljavanje sa foruma dok ti se glava ne ohladi. I ja zastupam misljenje da gej parade, javno promovisanje nije ok i da ne treba vaspitavati decu u tom pravcu ali nisam uzeo da bilo koga vredjam zbog toga.

*

Van mreže Nightmaster

• **
  • 437
  • 3
« Odgovor #25 poslato: 17:04:52, 20.Jun.2009. »

Bolje nemoj da gledas logiku nego gledaj ti da uhvatis nesto zensko  ;D

Str8 sam, tako da nemaj brige,.. :)

Ali svejedno ne volim kad ljudi preteruju u nekim stvarima...
Biti gay nije ok, ali nije pominjano u Bibliji, tako da zakljucujem da drugi izvlace stvari iz konteksta....

It's better to burn out, than to fade away...

« Odgovor #26 poslato: 14:56:29, 01.Mar.2010. »
Svi fasisti/homofobi (koji se, vidi cuda, pozivaju na religiju) smatraju da je homoseksualnost bolest. E tu dolazi do kontradikcije... bog ne kaznjava bolesne ljude. Sto biste ih vi kaznili? odnosno, ko ste vi da bi ih kaznili.. (ne obracam se nikom direktno, ovo je samo konstatacija)
A ukoliko se smatra iskusenjem, onda svaka osoba ima jednak potencijal da dodje do tog iskusenja... Sto dolazi do Frojdove teze-'svi ljudi su biseksualni'  i ona mi se  cini nekako prihvatljivom. i covek se posle sam odluci sta mu se vise svidja. Jer su ljudi seksualna bica... Zaljubljujemo se u licnost, a ne u pol. Jednostavno, seksualni smo...pa ko voli nek izvoli.. navescu banalno poredjenje. neko voli kolace, neko sladolede, a neko oboje :)

Stranice: « 1 2 3

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000