Doktor love - ljubavni saveti

  • Odgovora: 362
Stranice: « 1 ... 34 35 36 37 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže maraja

  • *****
    Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Doktor love - ljubavni saveti
« Odgovor #350 poslato: 22:05:34, 16.Avg.2015. »
@Edina, ako ste prijatelji na fejsu mozes tako, mozda je lakse :smesko:
 


*

Van mreže slobomiha

  • *
  • 3
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Doktor love - ljubavni saveti
« Odgovor #351 poslato: 13:15:11, 19.Okt.2015. »
11 godina smo bili zajedno. Jedno vreme smo se malo idaljili ali pre mesec dana pre raskida smo se bas zblizili. Zbog nekih nesuglasica sa njenom majkom morao sam da odem. Raskinuo i posao. Ona me nije trazila nije zvala. Nakon nedelju dana me je molila da se vratim i vratio sam se sada smo zajedno.
Ptoblem je sledeci za tih nedelju dana sto me nije trazila nasao sam poruke i razgovore  izmedju nje i njene bivse ljubavi. Kako mu govori da ga voli i da nema pojma koliko joj nedostaje. E sad posto je on ozenjen nisu mogli ofmah da se vide a i nisu se uopste videli jer se pomirila samnom. Sada mi nije jasno kako je ona mogla tih nedelju dana da mu govori kako ga voli i zeli dogovarali sex i nakon nedelju dana se opet meni vratila i kune se da mene voli.
Dali ga ona i dalje voli a da je samnom samo iz sigurnosti jer joj jasno stavio do znanja da nemoze jos godinu dve da ostavi zenu zbog austrijskih papira. Dali je to promenilo nije zelela da bude ljubavnica ili me ipak voli. Pomozi te molim vas zbunjen sam
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Doktor love - ljubavni saveti
« Odgovor #352 poslato: 13:57:38, 19.Okt.2015. »
11 godina smo bili zajedno. Jedno vreme smo se malo idaljili ali pre mesec dana pre raskida smo se bas zblizili. Zbog nekih nesuglasica sa njenom majkom morao sam da odem. Raskinuo i posao. Ona me nije trazila nije zvala. Nakon nedelju dana me je molila da se vratim i vratio sam se sada smo zajedno.
Ptoblem je sledeci za tih nedelju dana sto me nije trazila nasao sam poruke i razgovore  izmedju nje i njene bivse ljubavi. Kako mu govori da ga voli i da nema pojma koliko joj nedostaje. E sad posto je on ozenjen nisu mogli ofmah da se vide a i nisu se uopste videli jer se pomirila samnom. Sada mi nije jasno kako je ona mogla tih nedelju dana da mu govori kako ga voli i zeli dogovarali sex i nakon nedelju dana se opet meni vratila i kune se da mene voli.
Dali ga ona i dalje voli a da je samnom samo iz sigurnosti jer joj jasno stavio do znanja da nemoze jos godinu dve da ostavi zenu zbog austrijskih papira. Dali je to promenilo nije zelela da bude ljubavnica ili me ipak voli. Pomozi te molim vas zbunjen sam
Da li su se oni videli ili samo dopisivali i culi? Drugo, da li ona zna da si ti sve to video?
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže slobomiha

  • *
  • 3
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Doktor love - ljubavni saveti
« Odgovor #353 poslato: 13:08:46, 20.Okt.2015. »
Dan kada smo se pomirili na stolu je bio njen zelefon. Stigla je poruka . Kada sam video od koga je tada sam video i ostale poruke. Pitao sam je sta je to ona mi je rekla da je samo htela da se cuje. Poceo sam da mu pisem ali mi nije odgovarao. Posle sam shvatio da mu je poslala sa drugog telefona da mi nepise.
Nakon dva dana odlucuje kao da mi otvori dusu. Njen odgovor na sve je bio sledeci:
Bila sam povredjena sto si me ostavio pa sam htela samo da pricam sa njim jer sam mislila da osecam nesto prema njemu. U toku razgovora sam shvatila da ne osecam nista prema njemu nego da volim tebe. Posto sam videla da on aplaudira da ima samo sex samnom nastavila sam da mu pisem da bih ga navukla i zajebala. To su njene reci
Kune se u sve da voli mene a ne njega.
Neznam dali su se videli. Ona kaze da nisu jer on zivi 500 km od nas u becu. E sad dali ga ona i dalje voli pa se setila mene jer joj je on jasno stavio do znanja da nemoze da napusti zenu jos godinu dve zbog papira ili sto je hteo samo sex sa njom. Decko nije nista kriv jer ga je ona kontaktirala.
Nezelim da zivim sa nekim ako me ne voli jer mi nije jasno taj decko je bio sa njom pre 14 godina. Varao je maltretirao. Ja nikad nisam digao ruku na nju nikad je varao. Prosli smo mnogo lisih trenutaka bez novca dok se nismo uzvukli i dosli u nemacku. Prosla je tei operacije sve sam rasprodao da bih nju spasio i ona je na kraju zvala njega. Jednostavno sam zbunjen dali me voli ili ne. Moje misljenje je da sam rezervni plan. Posto nije mogla sa njim bolje da bude samnom jer ima sigurnost . Ali bez ljubavi ja to ne zelim. Molim vas pomozite mi da shvatim
 

*

Van mreže slobomiha

  • *
  • 3
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Doktor love - ljubavni saveti
« Odgovor #354 poslato: 13:48:26, 20.Okt.2015. »
Da napomenem da se sada zaista mnogo bolje ponasa samnom. Rekla je da je pogresila i da ne zeli dame izgubi. Svako vece mi priredjuje neko romanticno iznenadjenje. E sad dali je to samo da ja vise nesumnam u nju ili istinito u sta zaista neverujem. Nemojte da me shvatite pogresno ali zbunjen sam ne zelim da budem jos godinu dve sa njom dok se ta njena prva ljubav ne sredi a onda meni cao
 

*

Van mreže anonymus

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Doktor love - ljubavni saveti
« Odgovor #355 poslato: 05:23:53, 05.Nov.2017. »

ja sam sada srednja skola i imam drugraricu koju znam od rodjenja i zdleo bi je smuvati ali ona je zaludjena za nekim bendom i nije nizasta drugo nije zainteresovana moze pomoc? (rzm)
 


*

Van mreže JoleJole

  • *
  • 42
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 5
  • Pol: Muško
  • Otvori mi draga ljulja mi se sve :)
Odg: Doktor love - ljubavni saveti
« Odgovor #356 poslato: 23:32:34, 15.Nov.2017. »
ja sam sada srednja skola i imam drugraricu koju znam od rodjenja i zdleo bi je smuvati ali ona je zaludjena za nekim bendom i nije nizasta drugo nije zainteresovana moze pomoc? (rzm)

Kojim bendom možda ćemo lakše pomoći?  ;D A vidi, sigurno je zanimaju još mnogo stvari samo ih ti trebaš naći tj naći zajednički interes kroz nekakvo dopisivanje i razgovor. Kada ga nađeš, nemoj čekati predugo i upasti u friendzonu, nego postani konkretan. Samo moje mišljenje.
Otvori mi draga ljulja mi se sve :)
 

*

Van mreže limmma

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Doktor love - ljubavni saveti
« Odgovor #357 poslato: 14:15:43, 03.Dec.2017. »
Smuvala sam se sa zauzetim deckom. Zaljubljena sam u njega a znam da ovo nigde ne vodi. Potreban mi je savet,sta da radim?
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Doktor love - ljubavni saveti
« Odgovor #358 poslato: 16:41:14, 24.Dec.2017. »
Smuvala sam se sa zauzetim deckom. Zaljubljena sam u njega a znam da ovo nigde ne vodi. Potreban mi je savet,sta da radim?
Najbolje je da mu otvoreno kazes ono sto mislis da vidis kako ce da reaguje  (mah:mah)
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže pg crna gora

  • **
    Urednički tim
  • 538
  • Zahvaljeno: 11 puta
  • 11
  • Pol: Žensko
Odg: Doktor love - ljubavni saveti
« Odgovor #359 poslato: 12:31:23, 24.Apr.2020. »
Posle koliko vremena muškarci prestaju da vole svoju dragu?
 


Stranice: « 1 ... 34 35 36 37 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
42 Odgovora
12589 Pregleda
Najnovije: 19:44:27, 05.Maj.2012.
Maestro
0 Odgovora
921 Pregleda
Najnovije: 15:42:49, 23.Okt.2013.
pallmall
5 Odgovora
1582 Pregleda
Najnovije: 11:54:53, 09.Jan.2015.
Miloš Mi.