Kako postati doktor love

• Odgovora: 42
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže faith

• **
  • 416
  • 21
  • Pol: Žensko
Odg: Kako postati doktor love
« Odgovor #10 poslato: 01:15:04, 03.Maj.2012. »
Volim ja njih, nije to problem. Ali niste mi odgovorili na pitanje. Da li razumete zene? Prilicno je jednostavno pitanje.

Globalizujesh, nije svaka zena ista isto kao shto nije ni svaki mushkarac. Neku cesh super razumjeti dok ce ti neka ostat dozivotna enigma. :)

*

Van mreže Spartanac

• *
  • 21
  • 0
  • Pol: Muško
« Odgovor #11 poslato: 17:27:30, 03.Maj.2012. »
I nemoj da slušaš takvog profesora, ali samo ako si čvrsto ubedjen u to.
Da li bi ti dao (npr) 200 evra za spremanje matematike, a da ti profesor kaze da razumevanje materije nije bitno?
Cvrsto sam ubedjen da nebi dao.
Momcima ne treba savet "budi ono sto jesi" i naici ce. To je najgori savet u istoriji covecanstva, a vi ga ovde delite sakom i kapom. Momku koji pravi greske treba PROMENA, a ne da i dalje bude gubitnik kao sto jeste! Cak mu dajete inspiraciju da gresi jer ima vas kao podrsku.
« Najnovija izmena:: 17:43:17, 03.Maj.2012. Spartanac »

*

Van mreže Spartanac

• *
  • 21
  • 0
« Odgovor #12 poslato: 17:35:05, 03.Maj.2012. »
Globalizujesh, nije svaka zena ista isto kao shto nije ni svaki mushkarac. Neku cesh super razumjeti dok ce ti neka ostat dozivotna enigma. :)
Nije svaka zena ista, ALI znam da svaka klinicki normalna zena trazi isto (svesno ili nesvesno).

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
« Odgovor #13 poslato: 17:58:25, 03.Maj.2012. »
Nemoj da se trudiš da ih razumeš...   trudi se da ih zavoliš takve kakve jesu!  :D

Najbolji savjet ikad. Vrijedi i obrnuto. ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže mila91

• 1 555
  • 11
« Odgovor #14 poslato: 18:05:42, 03.Maj.2012. »
Citat
Momcima ne treba savet "budi ono sto jesi" i naici ce. To je najgori savet u istoriji covecanstva, a vi ga ovde delite sakom i kapom. Momku koji pravi greske treba PROMENA, a ne da i dalje bude gubitnik kao sto jeste! Cak mu dajete inspiraciju da gresi jer ima vas kao podrsku.

moram da ti kažem, ne slažem se sa tobom  :roll: , ako si raspoložen pročitaj šta Hese kaže na tu temu

Ja sam dva puta u životu imao ljubav, mislim onu pravu, i oba puta sam pouzdano znao da je to zauvek i da može prestati samo smrću, i oba puta je tome došao kraj, a ja nisam umro. Imao sam i jednog prijatelja, i ne bih mogao ni pomisliti da se nas dvojica za života možemo razići, ali ipak smo se već odavno razišli.

Svaki čovek ima svoju dušu, i on je ne može stopiti ni sa čijom drugom. Dve osobe se mogu posećivati, mogu razgovarati i biti jedna drugoj bliske. Ali njihove duše su kao cvetovi, ukorenjene svaka na svom mestu, i nijedna ne može preći ka drugoj, jer bi se inače morala rastati od svog korena, a to joj nije moguće. Cvetovi šalju svoj miris i svoje semenje, jer bi voleli da se približe jedni drugima, ali cvet ne može ništa da učini da bi neka semenka došla na svoje mesto. To čini vetar, a on dolazi i odlazi kako mu je volja.

Herman Hese

*

Van mreže Spartanac

• *
  • 21
  • 0
« Odgovor #15 poslato: 18:07:00, 03.Maj.2012. »
Najbolji savjet ikad. Vrijedi i obrnuto. ;D
Rece devojka koja siri clanak kako zvocanje pozitivno utice na muskarce.

*

Van mreže Spartanac

• *
  • 21
  • 0
« Odgovor #16 poslato: 18:19:08, 03.Maj.2012. »
moram da ti kažem, ne slažem se sa tobom  :roll: , ako si raspoložen pročitaj šta Hese kaže na tu temu

Ja sam dva puta u životu imao ljubav, mislim onu pravu, i oba puta sam pouzdano znao da je to zauvek i da može prestati samo smrću, i oba puta je tome došao kraj, a ja nisam umro. Imao sam i jednog prijatelja, i ne bih mogao ni pomisliti da se nas dvojica za života možemo razići, ali ipak smo se već odavno razišli.

Svaki čovek ima svoju dušu, i on je ne može stopiti ni sa čijom drugom. Dve osobe se mogu posećivati, mogu razgovarati i biti jedna drugoj bliske. Ali njihove duše su kao cvetovi, ukorenjene svaka na svom mestu, i nijedna ne može preći ka drugoj, jer bi se inače morala rastati od svog korena, a to joj nije moguće. Cvetovi šalju svoj miris i svoje semenje, jer bi voleli da se približe jedni drugima, ali cvet ne može ništa da učini da bi neka semenka došla na svoje mesto. To čini vetar, a on dolazi i odlazi kako mu je volja.

Herman Hese

To sto je poznati on filozof Hesse to ne znaci da je on razumeo zene i da je bio ekspert u musko-zenskim odnosima. Sam njegov zivot dokazuje to. 2 puta je covek bio odbacivan od strane zene. Cak je i jednog (jedinog) prijatelja izgubio. Zasto bi bilo ko slusao sta covek koji je 2 puta odbacivan ima da kaze o musko-zenksim odnosima? Zasto ne bi slusali muskarca koga zene NIKAD nisu ostavljale? Nastavak je samo njegova hipoteza (koja nema veze sa istinom).

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #17 poslato: 18:23:46, 03.Maj.2012. »
Spartanac, bez dupliranja poruka, bez omalovažavanja da ne bismo sve to sankcionisali.

Da li bi ti dao (npr) 200 evra za spremanje matematike, a da ti profesor kaze da razumevanje materije nije bitno?
Cvrsto sam ubedjen da nebi dao.
Prvo, ne znam o kome pričaš.
Drugo, odakle ti znaš da "on" greši?

Nije svaka zena ista, ALI znam da svaka klinicki normalna zena trazi isto (svesno ili nesvesno).
Čim si napisao da znaš jasno mi je koliko tek imaš da učiš na planu žena i ljubavnih odnosa.

*

Van mreže filozof

• 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
« Odgovor #18 poslato: 18:44:12, 03.Maj.2012. »
Da li se nekad razmisljao da otvoris akademiju u koju bi skolovao sve one koji ne znaju sa zenama?
Nada je san budnih.
Aristotel

*

Van mreže Spartanac

• *
  • 21
  • 0
« Odgovor #19 poslato: 19:03:07, 03.Maj.2012. »
Spartanac, bez dupliranja poruka, bez omalovažavanja da ne bismo sve to sankcionisali.
Prvo, ne znam o kome pričaš.
Drugo, odakle ti znaš da "on" greši?
Čim si napisao da znaš jasno mi je koliko tek imaš da učiš na planu žena i ljubavnih odnosa.

O "ljubavnim doktorima" ovde, u koje spadas i ti.
Sam je dokazao da je gresio.

Odakle ti znas koliko ja znam? Mislis da posto sam prvi koji ukazuje da gresite da nemam pojma? Ja pisem o tebi na osnovu (losih) saveta koje dajes, a ti apsolutno nemas pojma ko sam i koliko znam i to sto pises je apsolutna predrasuda. Mislis da je nemoguce da muskarac bude uspesan i da razume zene?

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000