Kako postati doktor love

• Odgovora: 42
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže filozof

• 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
  • Pol: Muško
Odg: Kako postati doktor love
« Odgovor #30 poslato: 15:10:03, 04.Maj.2012. »
Sto? Hoces da upises?
Rado bih upisao takvu akademiju jer vidim da si jako pametan. Prosto si me iznenadio inteligencijom i znanjem koje posedujes o zenama. Da li bi besplatno skolovao ljude ili bi naplacivao skolarinu za takvu akademiju?
Imam sve reci hvale jer si nam se pridruzio na forumu da nam preneses malo znanja i iskustva. Svi smo zaprepasceni jer nismo ni znali koliko nismo upoznati kako treba da se ponasamo sa zenama. Hvala ti beskrajno jer si nam otvorio oci.  :157:
Nada je san budnih.
Aristotel

*

Van mreže Spartanac

• *
  • 21
  • 0
« Odgovor #31 poslato: 15:47:04, 04.Maj.2012. »
Ne znam zasto mislis da moje misljenje nije objektivno  (*o*)
Ne mislim. Pogresno si me protumacila.
Rado bih upisao takvu akademiju jer vidim da si jako pametan. Prosto si me iznenadio inteligencijom i znanjem koje posedujes o zenama. Da li bi besplatno skolovao ljude ili bi naplacivao skolarinu za takvu akademiju?
Imam sve reci hvale jer si nam se pridruzio na forumu da nam preneses malo znanja i iskustva. Svi smo zaprepasceni jer nismo ni znali koliko nismo upoznati kako treba da se ponasamo sa zenama. Hvala ti beskrajno jer si nam otvorio oci.  :157:

Devojke obozavaju negativni sarkazam i zatvoren um filozofe. Imas svetlu buducnost.

*

Van mreže faith

• **
  • 416
  • 21
  • Pol: Žensko
« Odgovor #32 poslato: 18:41:20, 04.Maj.2012. »
Zbog zena su se nekad vodili ratovi pa shto ne bi i ova diskusija :)

Kada nekome dajesh savjet, ne radish to iz ikakve zle namjere vec stvarno imash zelju da pomognesh, obichno je tvoj savjet upravo ono shto bi i ti uradio u toj situaciji. Niko ovdje nije garantovao 100% da ako uradite tako kako vam se savjetuje da ce vam se ljubavni zivot nenormalno promijeniti. Niti treba da garantuje.
 Najbolji moguci savjet jeste da budete ono shto jeste, ljudi se generalno jako teshko mijenjaju ako se uopshte i mijenjaju samo se s vremena na vrijeme prilagodjavaju svojoj sredini. Po meni,a vjerujem da nisam jedina, je najveca satisfakcija da me neko voli zbog onog shto jesam i zbog onog shto nikad necu biti. Svaka maska je kratkog daha.

*

Van mreže mila91

• 1 555
  • 11
« Odgovor #33 poslato: 18:59:55, 04.Maj.2012. »
Citat
Zbog zena su se nekad vodili ratovi pa shto ne bi i ova diskusija

iskreno, da me neko više od jedanputa primora na ovakvu diskusiju  ??? , pobegla bih daleko, daleko, daleko......taman  :) neka to bude i savet za muški rod, pod pretpostavkom da sam ja žena, a ne Pinokio  (*o*)

Citat
Vidis, neke devojke imaju takav stav da je ljubav zavoleti nesavrseno i pokusati da se napravi savrseno (zvocanjem). Blago njihovim momcima .
Ne postoje savrsenosti, ali zelim da devojka kvalitetnog momka bude kvalitetna, odnosno da njene pozitivne osobine daleko premasuju negativne.
Greska je sto niciji savet nije diskriminisan. Postoje tu dobri saveti ali stvar je u tome da ljubavni doktor ima odgovornost da daje 100 % tacne savete(ne 56% npr) koji su detaljni (ne uopsteni) tako da bi osoba koja trazi savet zna tacno sta da radi. Sta ako se ti nadjes u tom pogresnom savetu i zelis da ga ispratis. Radi se o tvom zivotu a to nije zezanje i smajlici.

molim te pročitaj još jedanput šta si napisao....

*

Van mreže Maestro

• 3 386
  • 27
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
« Odgovor #34 poslato: 22:56:17, 04.Maj.2012. »
@Spartanac, koliko imas godina i da li i ti imas neki ljubavni problem da ti pomognemo?  ;)

*

Van mreže Spartanac

• *
  • 21
  • 0
« Odgovor #35 poslato: 11:26:17, 05.Maj.2012. »
Zbog zena su se nekad vodili ratovi pa shto ne bi i ova diskusija :)

Kada nekome dajesh savjet, ne radish to iz ikakve zle namjere vec stvarno imash zelju da pomognesh, obichno je tvoj savjet upravo ono shto bi i ti uradio u toj situaciji. Niko ovdje nije garantovao 100% da ako uradite tako kako vam se savjetuje da ce vam se ljubavni zivot nenormalno promijeniti. Niti treba da garantuje.
 Najbolji moguci savjet jeste da budete ono shto jeste, ljudi se generalno jako teshko mijenjaju ako se uopshte i mijenjaju samo se s vremena na vrijeme prilagodjavaju svojoj sredini. Po meni,a vjerujem da nisam jedina, je najveca satisfakcija da me neko voli zbog onog shto jesam i zbog onog shto nikad necu biti. Svaka maska je kratkog daha.
Ponekad ucinis nekom zlo iz najbolje namere (ima dosta primera). Valjda ako neko trazi savet ocekuje da ce se nesto promeniti na bolje, a sam savetodavac TREBA da garantuje. Zasto bi ja uplacivao zivotno osiguranje ako mi osiguravajuca kuca kaze unapred da ce mozda da mi vrati pare mozda ne?
Kazes da je najbolji savet da budete ono sto jeste? Zasto onda toliko kritikujete muskarce na nekim temema, a primer je ova tema http://mojforum.net/index.php/topic,8002.0.html? Hoces reci da ovim momcima ne treba poboljsanje u ponasanju sa zenama? A mogu ti reci da su vecina takvi.
I treba da ti bude satisfakcija da te voli zbog onoga sto jesi, ali ne zbog toga sto nikad neces biti. Ko prica o masci? Pricam samopoboljsanju a ne o glumi.
iskreno, da me neko više od jedanputa primora na ovakvu diskusiju  ??? , pobegla bih daleko, daleko, daleko......taman  :) neka to bude i savet za muški rod, pod pretpostavkom da sam ja žena, a ne Pinokio  (*o*)

molim te pročitaj još jedanput šta si napisao....

Ne znam samo ko te primorava da diskutujes. Koliko se ja secam nista te cak nisam ni pitao.
@Spartanac, koliko imas godina i da li i ti imas neki ljubavni problem da ti pomognemo?  ;)

Dovoljno Maestro. Nemam, hvala na pitanju. Ali imam par pitanja za tebe. Lets play:
Ko je emotivniji, a ko emotivno jaci pol?
Zasto dobri momci najgore prolaze u musko-zenskim odnosima?
Da li (normalne) devojke vise vole otvorenu knjigu ili misteriju u pocetku veze? Zasto?
Koja bi osobina zene trebalo da bude nama prva na spisku?
Da li je tacno da ono sto devojke kazu da zele i ono na sta emotivno pozitivno reaguju isto?
Da li postoji jezik zena?
Da li postoje dupli standardi?
Koji je glavni razlog porazavajuce statistike sa mog posta?
Zasto si privlacniji kad imas devojku?
Da li devojke (zene) testiraju?

Solidan ljubavni doktor bi trebao da odgovori bar na pola ovih pitanja.

« Najnovija izmena:: 11:58:23, 05.Maj.2012. Spartanac »

*

Van mreže Maestro

• 3 386
  • 27
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
« Odgovor #36 poslato: 13:37:17, 05.Maj.2012. »
Citat
Valjda ako neko trazi savet ocekuje da ce se nesto promeniti na bolje, a sam savetodavac TREBA da garantuje. Zasto bi ja uplacivao zivotno osiguranje ako mi osiguravajuca kuca kaze unapred da ce mozda da mi vrati pare mozda ne?
Ti tamo gde si uplatio trazi savet, nemoj na forumu  ;)

Citat
Ko je emotivniji, a ko emotivno jaci pol?
Ta podela ne postoji

Citat
Zasto dobri momci najgore prolaze u musko-zenskim odnosima?
Nije tacno da svi dobri momci ne prolaze dobro. Zavisi kako su se postavili prema devojkama

Citat
Da li (normalne) devojke vise vole otvorenu knjigu ili misteriju u pocetku veze? Zasto?
Najvise vole kad ih u kompletu osvojis spontano bez otvaranja ili stvaranja misterije

Citat
Koja bi osobina zene trebalo da bude nama prva na spisku?
Stvar licnog izbora

Citat
Da li je tacno da ono sto devojke kazu da zele i ono na sta emotivno pozitivno reaguju isto?
Zavisi o kojoj osobi pricamo

Citat
Da li postoji jezik zena?
Da

Citat
Da li postoje dupli standardi?
Zavisi od osobe

Citat
Koji je glavni razlog porazavajuce statistike sa mog posta?
Cvarci i kavurma

Citat
Zasto si privlacniji kad imas devojku?
Zavisi

Citat
Da li devojke (zene) testiraju?
Da

*

Van mreže Spartanac

• *
  • 21
  • 0
« Odgovor #37 poslato: 14:10:08, 05.Maj.2012. »

1) Netacno. Podela itekako postoji. Istina je da su muskarci emotivniji, a zene emotivno jaci pol. ( o 1% izuzecima ne pricam)
2)Postavili su se kao dobrica, stoga ne razjasnjen odgovor i samim tim netacan.
Devojke interpretiraju dobre momke kao slabe. Suvise su nesigurni sa suprotnim polom, previse zele da udovolje, komplimenti i pokloni su preskupi i prerano dati. Ne umeju da kazu NE, i uvec cekajk na njenu odluku. Lose devojke iskoriscavaju ovakve momke, a dobrima nije privlacan. Zasto? Zato sto su anti-izazov i nikad ne znaju da li im se svidja na osnovu svoje licnosti ili samo zato sto mu obraca paznju.
3) Netacno
Misterija podize zainteresovanost devojke (normalne), dok ga otvorena knjiga spusta (dosada je jedan od razloga)
4)Lojalnost treba da bude apsolutni prioritet od osobina koju devojka treba da ima. Kad dodamo na to i iskrenost i verodostojnost dobijamo integritet. Stoga nejasan i ujedno netacan odgovor.
5)U vecini slucajeva ce se devojka truditi da da politicki tacan odgovor, koji je u vecini slucajeva polu-istina. Cak ima primera i na ovom forumu. Vecina nece reci da bi volela da nekog juri da bi ga uhvatila. Nijedna ovde nije rekla da je uzbudljivo kad je momak misterija i kad ona obavlja detektivski zadatak da sazna sto vise o njemu. Nijedna nije rekla da se pali na IZAZOV.  Humor i izazov druze. Netacan odgovor.
6)Tacno
7)za veliku vecinu postoje dupli standardu i tu je nas pol u krizi. Hvala feministkinjama sto su pocele nepotreban hladni rat protiv muskaraca. Naravno ja sam protiv duplih standarda. Ok, tacan odgovor
8) Pranje mozga je tacan odgovor za porazavajucu statistiku. Sve je manje pravih muskaraca i sve je vise pogresnih informacija u medijima i vrhunskog vaspitanja.
9)Ne zavisi. Ne pricam o tome da one znaju da si zauzet pa si privlacniji. Tvoja pojava je privlacnija. Vidis one imaju 6 culo. Kad imas devojku ti si znatno opusteniji i nezagoreo i zracis auru samodovoljnosti (ukrao sam pridev od clanice foruma, i veoma mi se svideo) i samim tim si privlacniji.
10) Tacno

3.5 od 10 sledi <50%
« Najnovija izmena:: 14:46:34, 05.Maj.2012. Spartanac »

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
« Odgovor #38 poslato: 15:08:59, 05.Maj.2012. »
Tebi je Spartanac, ocito, jako dosadno cim provodis tolika analiziranja.

Sto se tice teme, kako postati dokrot love...
Vjerujem da svaka osoba, u vecini slucajeva, kad vec pita za ljubavni savjet vec zna odg. samo je potrebno da to jos neko potvrdi. ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Spartanac

• *
  • 21
  • 0
« Odgovor #39 poslato: 16:25:23, 05.Maj.2012. »
Tebi je Spartanac, ocito, jako dosadno cim provodis tolika analiziranja.

Sto se tice teme, kako postati dokrot love...
Vjerujem da svaka osoba, u vecini slucajeva, kad vec pita za ljubavni savjet vec zna odg. samo je potrebno da to jos neko potvrdi. ;D
Po cemu mislis da mi je dosadno? Sta ako mi je to zabavno? :) Sta ako mi je to posao?
U neku ruku si u pravu. Muskarci imaju stomak kao andjela cuvara, samo sto ga ne slusaju ili ga ego izracionalizuje.

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000