Kako postati doktor love

• Odgovora: 42
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Spartanac

• *
  • 21
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Kako postati doktor love
« Odgovor #20 poslato: 19:05:29, 03.Maj.2012. »
Da li se nekad razmisljao da otvoris akademiju u koju bi skolovao sve one koji ne znaju sa zenama?
Sto? Hoces da upises?

*

Van mreže johnson

• *
  • 77
  • 1
« Odgovor #21 poslato: 19:52:35, 03.Maj.2012. »
Sto? Hoces da upises?

bacanje para :D nisu sve zene iste,svaka fura svoj fazon...mozda su slicne al svaka razmislja drugacije :)

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
« Odgovor #22 poslato: 19:59:31, 03.Maj.2012. »
Rece devojka koja siri clanak kako zvocanje pozitivno utice na muskarce.

Izvini, koliko imas godina? :)
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže mila91

• 1 555
  • 11
« Odgovor #23 poslato: 20:25:18, 03.Maj.2012. »
Citat
To sto je poznati on filozof Hesse to ne znaci da je on razumeo zene i da je bio ekspert u musko-zenskim odnosima. Sam njegov zivot dokazuje to. 2 puta je covek bio odbacivan od strane zene. Cak je i jednog (jedinog) prijatelja izgubio. Zasto bi bilo ko slusao sta covek koji je 2 puta odbacivan ima da kaze o musko-zenksim odnosima? Zasto ne bi slusali muskarca koga zene NIKAD nisu ostavljale? Nastavak je samo njegova hipoteza (koja nema veze sa istinom).

poštujem to što se ne slažemo
htela sam da ti kažem da od svoje prirode i od sebe nikada ne treba ići, ...onaj ko to traži od tebe, ne voli te....i ako počne da te voli to što nisi ti, tebi će biti ružno i izgubićeš se u gomili laži i glumatanja
u svakom slučaju, ti, ja, svi imamo pravo izbora...kako god uradiš dobro je
uzgred, sve žene nikako ne privlače iste stvari.....svi smo mi različiti ljudi i prava je sreća što je tako, zamisli kako bi bilo dosadno da svi mislimo isto i da svi volimo isto.......moj predlog, opusti se  (mah:mah)

*

Van mreže Maestro

• 3 386
  • 27
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
« Odgovor #24 poslato: 21:52:00, 03.Maj.2012. »
Preci cu na stvar.
Da bi davali savete muskarcima na ljubavnom planu, apsolutno je potrebno potpuno razumevanje devojaka (zena), sto ukljucuje i razumevanje njihove dvosmislene recenice ili reci. Pitajte sebe da li vas je zbunila neka devojka. Da li vas je neka ostavila a radili ste sve "kako treba"? Kakva je vasa istorija? Da li ste vi sve ostavili ili je pola pola ili su one ostavljale vas?

Zasto bi iko slusao profesora matematike koji tvrdi da ne razume matematiku?
Zasto bismo samo jednog clana tolerisali ako za sve clanove vazi pravilnik foruma podjednako?

Ujedno odgovor na sva tvoja pitanja. Zivi i pusti druge da zive.  ;)

*

Van mreže Spartanac

• *
  • 21
  • 0
« Odgovor #25 poslato: 00:05:25, 04.Maj.2012. »
Zasto bismo samo jednog clana tolerisali ako za sve clanove vazi pravilnik foruma podjednako?

Ujedno odgovor na sva tvoja pitanja. Zivi i pusti druge da zive.  ;)
Koji sam deo pravilnika prekrsio? Onaj ko mi ne odgovori na pitanje "Da li razumes zene?" smatram da ne razume. (isto kao na fakultetu na usmenom). To sto sam prosuo istinu nekom u lice ne znaci da vredjam na verskoj nacionalnoj i drugim osnovama. To sto ste se vi nasli uvredjenim samo dokazuje da sam u pravu. Da nije tako, lepo bi mi rekli da razumete zene i da pitam sta imam da pitam. Apsolutno nikog ne zelim da uvredim.

Po meni onaj koji daje savete ima VELIKU odgovornost jer postoju mogucnost da nekom menja zivot (ili ga ne menja, sto je mozda jos gore). Vi tu odgovornost olako shvatate jer je ljubavni zivot bilo kog coveka velika stvar (po meni najveca investicija). Ne mislim ja da treba da se menja licnost u sustini vec ponasanje sa zenama. U psihologiji se to naziva Behavior modification odnosno prilagodjavanje ponasanja situaciji. Primer: neces se isto ponasati kad ti najbolji drug dodje na kafu i kad ti Angela Merkel dodje na kafu iako si isti covek. Vecina muskaraca ne ume da se ponasa kako treba sa suprotnim polom iako su neki stvarno kvalitetni momci.

Zene razumeju muskarce, dok velika vecina muskaraca ne razumeju zene.
Zasto je tako? Iz 2 razloga. Prvi je ego muskarca. Mnogo je lakse prihvatiti cinjenicu da ne razumemo, negoli studirati godinama izbor koji zena (devojka) pravi za dugorocnu vezu, studirati uspesne muskarce, i jos puno toga sto zahteva puno puno vremena. Moje misljenje je bazirano na dugogodisnjem studiranju, logici, i realnosti. Ego je taj koji kaze: niko meni nece pricati o zenama, bicu svoj i volece me zbog mene. Statistika kaze prijatelju da ces imati 20 % sanse da se razvedes i 90% sanse da ces imati nesrecan brak (ako mislis da budes u onih 10% treba ti sreca da nadjes pravu i ZNATI DA JE ZADRZIS).
Drugi razlog je opran mozak od medija (filmovi, muzika internet itd.) i od odgovora pripadnica zenskog pola kakvog muskarca zele. Npr. reci ce da zele dobrog momka gde izgled nije toliko bitan. Muskarci (vecina) ovo gutaju bez ikakvog razmisljanja i kad im pruze to, dobiju "nogu".
Naravno da ne postoji prirucnik za ljubav, ali postoji smernica kako prepoznati zenu koja: nije zainteresovana, je sponzorusa, "trazi da se uvali", tvrdoglava, mrzi ceo muski pol, ima previse "demona" iz predhodnih veza itd. Takodje nema prirucnika za nalazenje prave ali postoje smernice da, kad imas dovoljno srece da nadjes pravu-kako da je ZADRZIS (a ne da je postepeno odbijas dok posle 3 god (npr) ne kaze "treba mi prostora" ili tako nesto).
Isitna glasi da zene nisu komplikovanije od muskaraca, ali su potpuno drugacije. Kako drugacije? To je vec druga tema.
« Najnovija izmena:: 00:17:13, 04.Maj.2012. Spartanac »

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #26 poslato: 01:11:39, 04.Maj.2012. »
Nadam se da ovaj sad moj odgovor neće biti uzalud.

O "ljubavnim doktorima" ovde, u koje spadas i ti.
Šta te konkretno muči u vezi mene?

Sam je dokazao da je gresio.
Ko?

Odakle ti znas koliko ja znam? Mislis da posto sam prvi koji ukazuje da gresite da nemam pojma? Ja pisem o tebi na osnovu (losih) saveta koje dajes, a ti apsolutno nemas pojma ko sam i koliko znam i to sto pises je apsolutna predrasuda.
Sam si napisao da znaš šta svaka normalna žena traži.
Koji su to loši saveti, kome sam ih napisao i kada?

Da li je tebi neko branio da pišeš u temi i savetuješ ljude? Nije.
Da li ti je neko branio da otvoriš posebnu temu u kojoj ćeš savetovati ljude? Nije.
Da li ti je neko branio da imaš svoj sopstveni forum ili sajt na kome možeš da savetuješ. Nije.

Citat
Mislis da je nemoguce da muskarac bude uspesan i da razume zene?
Gde sam to napisao?

Koji sam deo pravilnika prekrsio? Onaj ko mi ne odgovori na pitanje "Da li razumes zene?" smatram da ne razume. (isto kao na fakultetu na usmenom). To sto sam prosuo istinu nekom u lice ne znaci da vredjam na verskoj nacionalnoj i drugim osnovama. To sto ste se vi nasli uvredjenim samo dokazuje da sam u pravu. Da nije tako, lepo bi mi rekli da razumete zene i da pitam sta imam da pitam. Apsolutno nikog ne zelim da uvredim.
Niko nije obavezan da ti odgovori na svako pitanje.

*

Van mreže narcisa zec

Počasni član
  • 4 385
  • 34
« Odgovor #27 poslato: 12:34:17, 04.Maj.2012. »
"Nemoj da se trudiš da ih razumeš...   trudi se da ih zavoliš takve kakve jesu!"
To je tvoj najbolji odgovor? Sta ako nema integriteta? Sta ako je tvdoglava? Sta ako je sebicna?
Jel tvoj savet da se trudim da je volim takvu kakva jeste?  (e*e)

Da li zene koje nemaju integriteta, koje su tvrdoglave koje su sebične ... zaslužuju razumijevanje? Pitanaje za Spartanca.
Mislim da je ljepota razumijevanja oba pola i musko zenskih odnosa upravo u prihvatanju nesavrsenosti i razlika kod ljudi. A kad uspijes nekog "zavoljeti", prihvatiti u njegovoj nesavrsenosti onda je to ljubav, a ljubav i razumijevanje su u najtješnjoj vezi, bar ja tako mislim.

Kao sto vidis u temi doktor love ničiji savjet nije bio diskriminisan, pa ako vec smatras da razumijes zene (u sta ne zelim da sumnjam), mozes i ti savjetovati ali dopusti drugima da i oni razumiju na svoj način. (mah:mah)

Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta

*

Van mreže Spartanac

• *
  • 21
  • 0
« Odgovor #28 poslato: 13:25:17, 04.Maj.2012. »
"Nemoj da se trudiš da ih razumeš...   trudi se da ih zavoliš takve kakve jesu!"
Da li zene koje nemaju integriteta, koje su tvrdoglave koje su sebične ... zaslužuju razumijevanje? Pitanaje za Spartanca.
Mislim da je ljepota razumijevanja oba pola i musko zenskih odnosa upravo u prihvatanju nesavrsenosti i razlika kod ljudi. A kad uspijes nekog "zavoljeti", prihvatiti u njegovoj nesavrsenosti onda je to ljubav, a ljubav i razumijevanje su u najtješnjoj vezi, bar ja tako mislim.

Kao sto vidis u temi doktor love ničiji savjet nije bio diskriminisan, pa ako vec smatras da razumijes zene (u sta ne zelim da sumnjam), mozes i ti savjetovati ali dopusti drugima da i oni razumiju na svoj način. (mah:mah)
Lepota razumevanja je sto pre prepoznati pogresnu i ne gubiti vreme, ali i prepoznati pravu (i to ne na osnovu svoje zaljubljenosti) i znati da je zadrzis.
Vidis, neke devojke imaju takav stav da je ljubav zavoleti nesavrseno i pokusati da se napravi savrseno (zvocanjem). Blago njihovim momcima :).
Ne postoje savrsenosti, ali zelim da devojka kvalitetnog momka bude kvalitetna, odnosno da njene pozitivne osobine daleko premasuju negativne.
Greska je sto niciji savet nije diskriminisan. Postoje tu dobri saveti ali stvar je u tome da ljubavni doktor ima odgovornost da daje 100 % tacne savete(ne 56% npr) koji su detaljni (ne uopsteni) tako da bi osoba koja trazi savet zna tacno sta da radi. Sta ako se ti nadjes u tom pogresnom savetu i zelis da ga ispratis. Radi se o tvom zivotu a to nije zezanje i smajlici.
Zelim da sumnjas u moje razumevanje i mozda ces imati prilike da oformis misljenje na osnovu objektivnog razmisljanja. Razumi i ti da muskarcima treba trening i da vecina nema pojma kako se ponasati sa devojkama i kako biti dzentlmen.
Pozdrav
« Najnovija izmena:: 13:31:16, 04.Maj.2012. Spartanac »

*

Van mreže narcisa zec

Počasni član
  • 4 385
  • 34
« Odgovor #29 poslato: 14:31:48, 04.Maj.2012. »
Ne znam zasto mislis da moje misljenje nije objektivno  (*o*)
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000