Geomantija

  • Odgovora: 37
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Geomantija
« Odgovor #10 poslato: 12:16:43, 15.Maj.2014. »
Nema na cemu plutonac  :) ,drago mi je da sam pogodila i ti zadovoljan  ;D.Znaci tako bi nekako i trebalo da se razvijaju stvari, a sto se tice studija da stoji ti bas uspjeh u visokim skolama ,uspon, velika sreca,navala energije na tom polju  i deseta kuca karijere ti je u istoj pozitivnoj figuri pa zakljucujem da ce ti biti neki uspjeh kroz ta polja  a vidim i u ljubavi bi trebalo da ti bude sada lijepo :) , imas tu jako pozitivnu figuru cije je inace dejstvo jako u petoj kuci i daje srecu, harmoniju... Hvala ti  ;D , ma ja nema sta ne izucavam svasta me zanima od astrologije pa do geomantije :D geomantija ima slicnosti sa astrologije sistem i znacenje kuca... Sretno sa kupovinom stana  :)


*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Geomantija
« Odgovor #11 poslato: 12:25:27, 15.Maj.2014. »
pa vidim, jer po pravilu moj natal ukazuje uspeh na fakulteu i inostranstvu, karijera bi takođe trebalo da bude u bliskoj vezi sa obrazovanjem ili inostranstvom kod mene, a to se pojavilo i preko geomantije, tako da, ja se baš nadam da će biti nešto od toga, a i za taj stan, baš bi mi značila jedna renta  ;D
došlo je mojih 5 minuta  (bp)
hvala još jednom!
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Geomantija
« Odgovor #12 poslato: 13:00:12, 15.Maj.2014. »
Pa da to ti je sve u simbolici devete kuce i u geomantiji- inostranstvo- fakultet i realizacija planova :) a i u desetoj kuci karijere  ista pozitivna figura  pa sam tako uvezala  :) ajde neka je sa srecom, preporucila bih ti i solarni horoskop sebi da uradis super je to stvarcica nevjerovatno kako pokazuje desavanja tokom godine hehe  ma nistaaa (mah:mah) (mah:mah)
« Najnovija izmena:: 13:02:37, 15.Maj.2014. tinkerbell »
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Geomantija
« Odgovor #13 poslato: 13:10:20, 15.Maj.2014. »
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Geomantija
« Odgovor #14 poslato: 13:13:21, 15.Maj.2014. »
Plutonac kad sam unijela link i otvorila se stranica, slika se ne vidi pise da je istekao  link ... posalji mi u inbox svjez link solara ili sliku pa da virnem  ;D

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Geomantija
« Odgovor #15 poslato: 13:48:18, 15.Maj.2014. »
Hoce li mi uspjeti ljubavna veza sa M?
78,6,5,9,89,45,23,12,85,66,11,24,32,56,99,15
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 


*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Geomantija
« Odgovor #16 poslato: 18:42:24, 15.Maj.2014. »
Alicia, tvoj stav prema postavljenom pitanju je u znaku  jako pozitivne figure , najpovoljnija figura u  gledanju, pokazuje tvoj optimizam.  Ova pozicija  daje sansu i predskazuje uspjeh jer je figura velike srece,u kuci komunikacije,raspolozenja,govori o svakodnevnom zivotu i odnosima  nasla se negativnija, izazovnija figura koja oznacava neka ogranicenja ili neke gubitke,oznacava ili tesku situaciju ili suocavanje s nekim.. uglavnom tu su neki problemi trenutno jer je figura ogranicenja ili ogranicenih okolnosti.

U kuci doma- stoji najpozitivnija figura koja donosi veliku srecu, dobru atmosferu, cini covjeka prijemcivim za pozitivne uticaje,neki dobitak, dobre okolnosti,savladane prepreke ukoliko ih je bilo..dobri rezultati sve u svemu

U kuci ljubavi nasla ti se figura sastanka, figura sporazumevanja, druzenja, kontakata, susretanja, zajednickih interesa, koja zavrsava u pozitivnom pravcu,. Ova figura oznacava I vjeridbu :). Dobra je figura za udruzivanje , kontakte… opisuje nekog  vrlo atraktivnog, lijepa faca,inteligentan pricljiv tip, srednja viisina,atraktivne oci- puno prijatelja… ovo ili si ti ili on …

U kuci svakodnevnice,posla imas tesku figuru, izazovnu- slika borbe,ali isto tako moze znaciti I   obnovu i izgradnju,silovita osjecanja, ogorcenost,upozorenje na oprez recimo na poslu ili zdravlje..

U kuci partnerstva figura govori  o naporu koji je potreban da se ucini da bi se nasao pravi put. Prema se ovoj figuri on se nesto  necka -  neodlučnost ili njegovo putovanje,  figura postepenosti,ali prisutan osjecaj usporenosti, odlaganja,element samoce prisutan…promjene neke, kretanje…

Kuca inostranstva , visokih skola, realizacije planova u muskoj je figuri, mladic pun energije,slika nezavisnosti, oduševljenja..moze oznacavati nekog muskarca iz inostranstva ili ima veze s inostranstvom-cestim putovanjima ili je na fakultetu, obrazovan tip, oznacava  veliku energiju I pocetak novog razdoblja partnerstva…
U kuci osjecanja njegovih nasla se lijepa figura, koja ukazuje na cista,lijepa osjecanja,stabilna prije svega..voli tih miran razvoj stvari...

imam jedno pitanje da niste u nekoj nezvanicnoj vezi ili tajnoj jer su uvezane kuca ljubavi I ono sto je skriveno od pogleda ?Kuca  se odnosi na sve ono sto je skriveno od pogleda, sto je u mraku, sto ne može da se ispolji  - imas tu figuru sastanak, udruzivanje itd..

Svjedok proslosti govori o nekom nezadovoljstvu iz proslosti, neka borba, neuspjeh, problem .. Utisci iz proslosti kao da nisu lijepi  i brines se o tome kako ce se sve okoncati..
dok svjedok buducnosti govori isto o borbi,definitivno izazovna figura … sudija teme se nasla u neutralnoj figuri  ona govori o nekoj stabilnosti,ukazuje da ishod zavisi I od drugih ljudi, oznacava otvorenost, drustvenost…moze oznacavati I dupli izbor ali i jake emocije.. sudija teme govori o desavanjima za mjesec dana..
medjutim posto je figura neutralna pomiritelj teme je izuzetno povoljan, figura najvece srece se tu nasla… tako da  bi dalo ipak odnosu srecu, harmoniju…


Eto javi kako ti se cini :)





*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Geomantija
« Odgovor #17 poslato: 19:24:59, 15.Maj.2014. »
opisuje nekog  vrlo atraktivnog, lijepa faca,inteligentan pricljiv tip, srednja viisina,atraktivne oci- puno prijatelja… ovo ili si ti ili on …
moze oznacavati nekog muskarca iz inostranstva ili ima veze s inostranstvom-cestim putovanjima ili je na fakultetu, obrazovan tip, oznacava  veliku energiju I pocetak novog razdoblja partnerstva…

opisala si me (e*e)
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Geomantija
« Odgovor #18 poslato: 19:28:39, 15.Maj.2014. »
Cekaj plutonac jeste vi zajedno ili nisam dobro razumjela :)?  Ako sam opisala tebe plutonac onda si ti alicin momak :)

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Geomantija
« Odgovor #19 poslato: 20:32:38, 15.Maj.2014. »
 yeah
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 


Stranice: « 1 2 3 4 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000