Geomantija

• Odgovora: 37
Stranice: « 1 2 3 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže tinkerbell

• **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Geomantija
« Odgovor #30 poslato: 15:17:57, 01.Jun.2014. »
Djevice sad tek vidjeh ponovila si broj 21 , a ne smiju se ponavljati brojevi isti, ispisi opet brojeve :) :flowers:

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #31 poslato: 16:22:38, 01.Jun.2014. »
Izvini, evo brojeva 4, 8, 22, 48, 101, 28, 14, 53, 50, 109, 29, 10, 43, 20, 3, 21, hvala  :flowers:

*

Van mreže tinkerbell

• **
  • 299
  • 15
« Odgovor #32 poslato: 20:25:17, 01.Jun.2014. »
Djevice- tvoja karta je manje vise ispala u vecini pozitivnim figurama... ti si mi prema ovom pitanju postavljena, malo nejasn, kao da si u fazi mnogobrojnih promjena, mislim da ima doze knfuzije vezan za ovo pitanje...zbunjenosti

sudija teme govori o dobitku- nagradjenom trudu i uspjehu, imaces neko uvecanja dobara ali svjedok blize buducnosti se nasao u negativnoj figuri - kao neka obeshrabrenost ili neka pasivnst koja ce nastupiti- nepovjerenje... ali sudija teme ipak govori o uspjehu - dobitku plus izvela sam ti pvmiritelja teme- ispada isto dobitak -tako da ja prema ovome zakljucujem da bi trebao biti pozitivan odgovor :) ..

dalje kuca realizacije plana nasla se u figuri novog pocetka, izazova, uspjeha , sporo ali pozitivno mijenjanje situacije mada vidim negativna ti je figura u kuci vrijednosti ,materijalni aspekti - ne bas u pozitivnoj figuri vec onako kao da si ogranicena , sputana tu ali pazi ista je figura i u kuci inostranstva trenutno -ili si sprecena da putujes zbog finiansija trenutno,neka blokada trenutno ti je u te dve kuce, ogranicene okolnosti... ali to ce biti prvlaznog karaktera da znas..

kuca koju isto uzimam kao p0kazatlej ishoda pokazuje mi figuru ostvarenja i uspjeha plana ... dalje posto ti je u kuci posla, svakodnevnice-zdravlja najpozitivnija moguca figura - slika stabilnosti,intelektualna i duhovna snaga  u kuci karijere ipak ti je izazovnija figura- govori da svaka zurba i pozurivanje moze voditi ka neuspjehu i da treba prepustiti toku, mada ako radis ili neko nestabiln0 stanje, tu mi je slika pune energije ili si ovo ti djevojka puna energije i snage i spremna za borbu.. odusevljena akcijom, zelis nezavisnost...

Ne znam jesi udata ili imas momka-nemas ali stoji ti u kuici partnera figura najvece moguce srece- neki fin, stabilan partner,a i kuca ljubavi ti je u figuri dobitka tako da ne znam ali cini mi se da bi trebala da budes i na tvm polju na dobitku-pozitivna snaga u kuci ljubavi, rekla bih da imas neku vezu ili ces uskoro biti :)  u kuci komunikacije i ok0line, imas figuru sastanaka, razgvvora, prijatnih vijesti..interesantnih razgovora..

svjedok proslosti govori o slici borbe , neka nelagodnost djeluje mi kao da je bilo neko nezadovoljstvo u proslosti... sve u svemu djeluje mi pozitivan ishod ima nekih prepreka ili ce ih biti ali procice, javi eto koliko sam pogodila :D sretnoo   :)

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #33 poslato: 22:18:05, 01.Jun.2014. »
Citat
Djevice- tvoja karta je manje vise ispala u vecini pozitivnim figurama... ti si mi prema ovom pitanju postavljena, malo nejasn, kao da si u fazi mnogobrojnih promjena, mislim da ima doze knfuzije vezan za ovo pitanje...zbunjenosti

sudija teme govori o dobitku- nagradjenom trudu i uspjehu, imaces neko uvecanja dobara ali svjedok blize buducnosti se nasao u negativnoj figuri - kao neka obeshrabrenost ili neka pasivnst koja ce nastupiti- nepovjerenje... ali sudija teme ipak govori o uspjehu - dobitku plus izvela sam ti pvmiritelja teme- ispada isto dobitak -tako da ja prema ovome zakljucujem da bi trebao biti pozitivan odgovor :) ..

dalje kuca realizacije plana nasla se u figuri novog pocetka, izazova, uspjeha , sporo ali pozitivno mijenjanje situacije mada vidim negativna ti je figura u kuci vrijednosti ,materijalni aspekti - ne bas u pozitivnoj figuri vec onako kao da si ogranicena , sputana tu ali pazi ista je figura i u kuci inostranstva trenutno -ili si sprecena da putujes zbog finiansija trenutno,neka blokada trenutno ti je u te dve kuce, ogranicene okolnosti... ali to ce biti prvlaznog karaktera da znas..

kuca koju isto uzimam kao p0kazatlej ishoda pokazuje mi figuru ostvarenja i uspjeha plana ... dalje posto ti je u kuci posla, svakodnevnice-zdravlja najpozitivnija moguca figura - slika stabilnosti,intelektualna i duhovna snaga  u kuci karijere ipak ti je izazovnija figura- govori da svaka zurba i pozurivanje moze voditi ka neuspjehu i da treba prepustiti toku, mada ako radis ili neko nestabiln0 stanje, tu mi je slika pune energije ili si ovo ti djevojka puna energije i snage i spremna za borbu.. odusevljena akcijom, zelis nezavisnost...

Ne znam jesi udata ili imas momka-nemas ali stoji ti u kuici partnera figura najvece moguce srece- neki fin, stabilan partner,a i kuca ljubavi ti je u figuri dobitka tako da ne znam ali cini mi se da bi trebala da budes i na tvm polju na dobitku-pozitivna snaga u kuci ljubavi, rekla bih da imas neku vezu ili ces uskoro biti :)  u kuci komunikacije i ok0line, imas figuru sastanaka, razgvvora, prijatnih vijesti..interesantnih razgovora..

svjedok proslosti govori o slici borbe , neka nelagodnost djeluje mi kao da je bilo neko nezadovoljstvo u proslosti... sve u svemu djeluje mi pozitivan ishod ima nekih prepreka ili ce ih biti ali procice, javi eto koliko sam pogodila :D sretnoo   :)
Sve je tačno (e*e)  posebno boldovano, imala sam razočarenje pa sam sad nepovjerljiva možda više nego što bi trebalo, hvala ti što si odvojila vremena  :flowers:  (mah:mah)

*

Van mreže tinkerbell

• **
  • 299
  • 15
« Odgovor #34 poslato: 22:45:10, 01.Jun.2014. »

Nema na cemu :) danas sam ti to uzela uraditi nisam stigla ranije, sretno da uspijes otici tu gdje si zamislila :), trebalo bi da ispadne sve ok :) :flowers:

*

Van mreže magic05

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #35 poslato: 10:07:26, 10.Jul.2014. »
Cao ako mozes i meni pogledati
Dali on nesto osjeca prema meni?

1,2,1,1,2,2,2,1,1,2,2,1,2,2,2,2

*

Van mreže sara1

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #36 poslato: 10:29:56, 06.Avg.2014. »
Pozdrav!

Možeš li meni pogledati jedno pitanje  ;D

Dali ću ući  u brak sa S?

6,3,5,15,25,16,26,12,35,33,24,34,53,54,52,62
Hvala  :)

*

Van mreže DeMi

• *
  • 3
  • 0
« Odgovor #37 poslato: 10:08:24, 23.Avg.2017. »
Caos nova sam i vidim da niko dugo nije pisao pa da pokusam da ozivim temu ima li ko da mi odgovori?postavila bih 3 pitanja( ako moze 3)  (mah:mah), hvala....na drugim forumima sam isto pisala ali od odgovora nista za sad interesuje me da li moram staviti iste brojeve na pitanja koja sam vec pitala na drugim forumima ili da pisem nove brojeve ?Hvala

Stranice: « 1 2 3 4

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000