Geomantija

  • Odgovora: 37
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Geomantija
« Odgovor #20 poslato: 00:18:29, 16.Maj.2014. »
Hvalaaaaa :flowers:

Apsolutno sve je tacno. Opisala si ga u bobu, ima mnogo veze sa inostranstvom, stalno putuje, to je ono sto je i najveci problem. Jedino da mu se strpam u kofer. ;D Tacno je i da je nezvanicna veza, kao i tajna. Kod mene su veze uvijek tajne, ne volim da pricam o svom privatnom zivotu dok nije bas ozb. .
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 


*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Geomantija
« Odgovor #21 poslato: 11:53:54, 16.Maj.2014. »
Nema na cemu :), aha sad mi je jasno zasto su te figure ispale,dobar vam je pomiritelj veze najpozitivnija figura :) .. Sve najbolje zelim  :flowers:

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Geomantija
« Odgovor #22 poslato: 12:02:58, 16.Maj.2014. »
Kako si naucila geomantiju? Neka knjiga? Ovo je izvrsno, nisam se mogla nacuditi koliko je tacno sve.
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Geomantija
« Odgovor #23 poslato: 12:43:13, 16.Maj.2014. »
Draga Alicia sama sam ucila geomantiju, uz pomoc interneta pa nakon nekog vremena poslozilo se sve mada imam jos za uciti :).

Pa znas kako, ima dosta slicnosti sa astrologijom pa onaj ko se razumije u astrologiju lakse i ovo nauci , imas 12 kuca i svaka ima svoje znacenje - samo sto ovdje imamo figure recimo  via, carcer, tristitia, fortuna major, puer, puella itd itd... a inace kad postavis jedno pitanje, to pitanje mozes ponoviti opet za mjesec dana

I onda se gleda znacenje figura po kucama, gdje koja pada, pa se gleda cijela karta i uvezuje se tu jos svasta, ja kad sam se prvi put susrela sa geomantijom  iznenadila sam se kako tacno moze da pogodi-opise pa sam odluicila da naucim , tako sam i astrologiju sve sama ucila mada za astrologiju ima vise literature :).
« Najnovija izmena:: 13:22:06, 16.Maj.2014. tinkerbell »
 

*

Van mreže elena86

  • ****
  • 4 388
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
Odg: Geomantija
« Odgovor #24 poslato: 14:19:41, 16.Maj.2014. »
Ja sam celo jedno vece buljila u onaj tekst da bih uspela da ukapiram sta se radi sa brojevima i kako se odredjuju tacke,i uspela sam  ;D ,sada cu polako i ostalo kad nadjem malo vremena
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca
 

*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Geomantija
« Odgovor #25 poslato: 14:26:39, 16.Maj.2014. »
Super :) , prvo izvodis majke, kcerke pa od njih necake... i na kraju svjedoke i sudiju, sretnooo  :flowers:


*

Van mreže elena86

  • ****
  • 4 388
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
Odg: Geomantija
« Odgovor #26 poslato: 14:44:36, 16.Maj.2014. »
I to sam nekako ukapirala kako da izvedem majke,ovo ostalo jos nisam,a malo mi nije jasno ni sta se tu od svega ovog gleda kao odgovor,tumacenje na odredjeno pitanje
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca
 

*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Geomantija
« Odgovor #27 poslato: 14:55:20, 16.Maj.2014. »
Elena samo polako, tek si pocela da ucis  i meni je u pocetku sve nejasno bilo ali s vremenom se poslozi sve kako treba... uci jedno po jedno.. prvo nauci kuce pa onda kako da napravis figure pa se posveti izucavanju svake figure..

Sudija je konacan odgovor, ali i svjedok buducnosti utice na odgovor ako je sta nejasno izvodi se pomiritelj, kazu da se i cetvrta kuca posmatra i za ishod .. mada ne gleda se samo sudija, gledas koliko ima pozitivnih-negativnih figura, koliko su jake odredjene figure u kuci, da li ima veza izmedju odredjenih kuca i sl..

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Geomantija
« Odgovor #28 poslato: 22:04:54, 30.Maj.2014. »
I ja bih da postavim pitanje  :-[  (mah:mah)

Hoću li otići da radim u inostranstvo?
2, 5, 6, 28, 21, 56, 43, 78, 44, 31, 90, 22, 21, 101, 62, 23
 

*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Geomantija
« Odgovor #29 poslato: 11:31:23, 31.Maj.2014. »
Moze, cim stignem pogledam pa ti napisem odgovor  (mah:mah)


Stranice: « 1 2 3 4 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000