Koja planeta vam je u kući braka?

• Odgovora: 25
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Pol: Žensko
  • Love,Peace,Freedom
Odg: Koja planeta vam je u kući braka?
« Odgovor #10 poslato: 20:56:02, 29.Nov.2013. »
hvala ti, ja tebi takodje, to sam ti vec rekao  ;D kazu da je 6. stepen bika cest kod nezenja ili ljudi koji bas kasno ulaze u brak, a meni je tu Dc, mislim da cu ja biti skolski primer simbolike tog stepena

:D Ti to najbolje znas, ali imas predispozicije koji pokazuju da vise volis nekonvencionalne veze, vise nego one klasicne papirologije  :) ( VE0MA ). Astrologija ne poznaje brak onako kako ga mi znamo, vec smatra brakom zivljenje ispod istog krov neko duze vreme, vise od 3-4 godine... Tako da, mozes biti u neku vanbracnu, nekonvencionalnu zajednicu, ko zna  ;)

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #11 poslato: 21:17:14, 29.Nov.2013. »
to je vise moj fazon.. a trenutno jos uvek zivim sam, tako da nisam u braku ni po astrologiji ni po nasim pravilima, slobodan sam covek  ;D
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #12 poslato: 22:32:57, 29.Nov.2013. »
Meni su blizanci na vrhu sedme, na petom stepenu a nemam ni jednu planetu u sedmoj kući.. Merkur sekstil Ur, Sa, i opozicija Ju.

*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Love,Peace,Freedom
« Odgovor #13 poslato: 02:37:45, 30.Nov.2013. »
Meni su blizanci na vrhu sedme, na petom stepenu a nemam ni jednu planetu u sedmoj kući.. Merkur sekstil Ur, Sa, i opozicija Ju.

DC u Blizanci na 5* Lava obicno daje teznju kon partnera sa veseli karakter, da ne kazem detski  :) Volis ljude sa smisao za humor ( a ko ne voli  ;) ), mislim da vise volis mlagje nego straije partnere... Stepen Lava daje nadmene, hod uspravni, visoko dignuta glava, siroke grudi..... Egocentricne, misle da oni najbolje znaju, ali pravi drugari, neustrasivi u svakom pogledu... kad voli, potpuno se predaje.... Dalje, vl. 7me, ME je otiso u 10tu kucu, u Vagi na 20* Skorpije. Poznanstvo na posao, preko posao, u agenciju za trazenje posao, preko kolege na posao... Slicno kao kod Plutonca.... Tvoj partner bi se mozda zanimavao sa komunikacijama, sa pravom, bio bi jako obrazovan, recit, odlicno barata recima, bogat vokabular, ostar, pomalo ugusen glas, moc za zavegjivanje ljude govorom... moze biti advokat, sudija, pravnik i sl.... kako je u Vagi, moze biti i neki umetnik, ko zna, neki pevac, mozda slikar i sl... ako mu to ne bude primarna profesija, onda bi mu definitivno bila hobi, zanimanje za neku umetnust, mozda svirace neki instrument, gitaru ( ME - dobar, spretan sa rukama ) itd..... Stepen Skorpije daje pomalo misticne ljude, skrivaju svoja osecanja, ali kad zavole, vole silno i izuzetno su posveteni partnera i pomalo posesivni i ljubomorni...> Kombinacija Skorpija sa Vaga daje izuzetno lep fizikus, tako da tvoj ce partner biti izuzetne lepote i harizme, volece ga zene..... Dalje imas, ME60UR - vrlo kreativan um, individualist, voli nauku, mozda i astrologiju, psihologiju ili elektroniku, racunarstvo, ako prevagne ovaj aspekt moze biti i informaticar po profesiju  :) .... sa druge strane moze da bude i dramatik, sklon nerviranju... Dalje imas, ME60SA - dobro pamti, visoka logika, izvrstan matematicar, veliki potencijali i koncentracija za najsloženije radnje, pa ako se ovim aspektima pridruže dobro položeni i aspektirani  Uran kao kod tebe, eto nam osobe koja čita tajne prirode poput dječje slikovnice. Partner je dobar i u izučavanju povijesti i savladavanju ogromnih količina informacija. Osoba voli društvo starijih mudrih ljudi. U ovim aspekturama intelekt s godinama ne pada nego samo raste. Klasičan arhetip „mudrog staroste“. Dalje, imas ME180JU -  velik teoretičar, ali loš praktikant. Putovanja su obilježena stalnim komplikacijama i odgađanjima. Novac izostaje, riječi ne naviru na usta ili u pero. Osoba je častohlepna, želi imati sve i odmah, zna blefirati, potencijale ima, ali ih teško usklađuje. Mnoge od ovih osobina dobre su za bavljenje politikom gdje je izvrdavanje istine površnost  i blefiranje poželjna osobina, naročito u našim krajevima i ovim vremenima... To bi bilo to od mene, Djevice, nadam se da si zadovoljna  (mah:mah)

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #14 poslato: 11:02:20, 30.Nov.2013. »
Prva si koja je posle analize ovo zaključila
Citat
Mnoge od ovih osobina dobre su za bavljenje politikom gdje je izvrdavanje istine površnost  i blefiranje poželjna osobina, naročito u našim krajevima i ovim vremenima
  (e*e) nije lijepo ali je istina..
svidja mi se kako tumačiš  (mah:mah)

sve ostalo slažem se, takodje taj stepen Me je stepen egz Sa pa opet ili pravo ili politika, bar kako karta kaže, hvala ti  :flowers:

*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Love,Peace,Freedom
« Odgovor #15 poslato: 11:23:08, 30.Nov.2013. »
Prva si koja je posle analize ovo zaključila   (e*e) nije lijepo ali je istina..
svidja mi se kako tumačiš  (mah:mah)

sve ostalo slažem se, takodje taj stepen Me je stepen egz Sa pa opet ili pravo ili politika, bar kako karta kaže, hvala ti  :flowers:

Hvala ti, drago mi je da sam pogodila  :)  (mah:mah)

*

Van mreže andjela pizelli

• *
  • 54
  • 0
« Odgovor #16 poslato: 21:34:37, 09.Apr.2014. »
Uran i ne plasite se samo ako vam je muz Vodolija brak moze da opstave ako ne 99 % razvod!!!!

*

Van mreže tinkerbell

• **
  • 299
  • 15
« Odgovor #17 poslato: 14:05:49, 25.Apr.2014. »
Kod mene  Ve i Mo u Lavu i prave 0 aspekt  a  DC mi pocinje u Raku.. trebao bi biti neki fin tip samo malo me taj Mjesec brine- negdje sam citala da je to i pokazatelj drugog braka ali opet valjda zavisi i od aspekata i znaka u kome su planete ...

vidim neko kaze da ima Urana, negdje sam procitala da Uran moze predstavljati i osobu druge vjere, koliko je to tacno?
« Najnovija izmena:: 14:08:06, 25.Apr.2014. tinkerbell »

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #18 poslato: 21:32:38, 25.Apr.2014. »
Ur će dati svakako neku neobičnost u vezi sa partnerom ili brakom, kao i da može biti iz kruga prijatelja i sl.. nekako mi je više Ne ili Sa druga vera, ali moguće da može i Ur..

kod tebe je vl. 7. 0 Ve, pa ga Ve najviše boji, još sve to u Le, umetnik neki, kreativna osoba, popularna možda.. vl. 7. u 7. kući pa je to stabilan brak, Le je fiksni znak pa stabilizuje dodatno.. brak iz ljubavi i velike emocije kod tebe, lepo  :)
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže tinkerbell

• **
  • 299
  • 15
« Odgovor #19 poslato: 22:08:28, 25.Apr.2014. »

Hm pa da , Ur je ipak pokazatelj neobicnog partnera, nesvakidasnjeg ili mozda tipa koji mnogo voli savremenu tehnologiju, racunare :) jer je sve to u simbolici Urana.... kad se nadje Sa u 7 k po mom misljenju daje ili dosta starijeg partnera ili tradicionalnog ili dosta konzervativnog... mozda tip koji voli starine itd... a Ne u 7 k kazu da daje zamagljenost iluzije u braku, prevare - partnera koji idealizuje brak...

Ako negdje grijesim slobodno me ispravite, bavim se astrologijom oko dve godine , stalno nesto citam i ucim znam da nikad ne moze biti dosta :D

E pa i ja se nadam nekom takvom tipu svidja mi se opis bracnog druga inace   ;D pa da jos kod mene recimo vladar pete u sedmoj- sto bi dodatno potvrdilo brak iz ljubavi... E sad Mo 0 Ve- lijep i osjecajan partner ... vidjecemo :D hehe hvala ti na komentarima  plutonac

Stranice: « 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000