Koja planeta vam je u kući braka?

• Odgovora: 25
Stranice: « 1 2 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 533
  • Zahvaljeno: 6 puta
  • 54
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Koja planeta vam je u kući braka?
« Odgovor #20 poslato: 15:01:27, 03.Maj.2014. »
Uran i ne plasite se samo ako vam je muz Vodolija brak moze da opstave ako ne 99 % razvod!!!!

Simbolika Urana u sedmoj kući je veća. Naglašena Vodolija u horoskopu partnera, naglašen Uran ili pak Uran na njegovom ascedentu itd.
Ostala simbolika se odnosi na čudan brak, brak koji je tradicionalan ali će vremenom zahtevati stalno neke promene i neke nove forme...  ili to može biti i suviše moderan brak koji odskače od drugih pa ga to čini posebnim...

*

Van mreže crazymina89

• *
  • 7
  • 1
  • Pol: Žensko
« Odgovor #21 poslato: 13:55:15, 23.Jun.2015. »
Moze li meni neko pomoci oko ove 7. kuce? Prazna je, pocinje vodolijom, zavrsava se ribama... tek sam pocela da izucavam malo astrologiju, pa se ne razumem toliko u aspekte. Kakav bi meni partner mogao da bude, i kada bi moglo da dodje do braka? Postavila sam slike svoje natalne u indexu natalnih, i na svom profilu  :flowers:

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 533
  • 54
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #22 poslato: 18:11:54, 16.Jul.2015. »
Moze li meni neko pomoci oko ove 7. kuce? Prazna je, pocinje vodolijom, zavrsava se ribama... tek sam pocela da izucavam malo astrologiju, pa se ne razumem toliko u aspekte. Kakav bi meni partner mogao da bude, i kada bi moglo da dodje do braka? Postavila sam slike svoje natalne u indexu natalnih, i na svom profilu  :flowers:

Vi nemate nijedno astrološko telo u sedmoj kući. Tu vam se jedino nalazi fortuna. Sedma kuća vam počinje u Ribama, a završava se u Ovnu. Znači za početak posmatrajte Neptun, njegov položaj, aspekte itd obzirom da je on vladar Riba.
   Precizniju izradu karte možete uz pomoć sajta www.astro.com ili astrološkog programa Kepler.

*

Van mreže Rachica_2.0

• *
  • 16
  • 1
« Odgovor #23 poslato: 22:17:34, 01.Avg.2016. »
Sunce, potkripljeno trigonom Plutona i trigonom Marsa. Od svoje snaznije polovice ocekujem stav, poduzetnost, hrabrost, postovanje, dosljednost i dostojanstvo. I da me obori sa nogu, naravno :D  :p

*

Van mreže Mirjana16011990

• *
  • 19
  • 3
« Odgovor #24 poslato: 02:45:47, 26.Mar.2018. »
Vrh sedmog polja mi je u jarcu a usamom polju su se nasli uran merkur i neptun. Posto bas nesto uran i neptun i ne tumacim ostaje taj merkur koji je u konjukciji sa saturnom i opoziciji sa jupiterom. e sad razne prognoze su bile za moj brak, naravno uzimajuci u obzir i ostale faktore u karti, ali na osnovu samog ovog merkura smatram da cu imati mladjeg partnera.

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 533
  • 54
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #25 poslato: 17:57:56, 29.Mar.2018. »
Vrh sedmog polja mi je u jarcu a usamom polju su se nasli uran merkur i neptun. Posto bas nesto uran i neptun i ne tumacim ostaje taj merkur koji je u konjukciji sa saturnom i opoziciji sa jupiterom. e sad razne prognoze su bile za moj brak, naravno uzimajuci u obzir i ostale faktore u karti, ali na osnovu samog ovog merkura smatram da cu imati mladjeg partnera.

Postavite vašu natalnu u potpis ili je dodajte u indeks natalnih.

Stranice: « 1 2 3

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000