Simbolika u natalu

  • Odgovora: 82
Stranice: 1 2 3 ... 9 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Simbolika u natalu
« poslato: 18:46:40, 09.Jun.2012. »
svaka cast,nemam primedbu :)

a kako se odredjuje boja glasa? kako ti to tumacis?

ispitujem te jer si precizna,pa sve dobro kapiram ;D


"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 


*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Simbolika u natalu
« Odgovor #1 poslato: 18:58:54, 09.Jun.2012. »
svaka cast,nemam primedbu

a kako se odredjuje boja glasa? kako ti to tumacis?

ispitujem te jer si precizna,pa sve dobro kapiram
Meni nije problem da odgovorim,ako mogu pomoci  ;)
Me je glas,teorijski,a ovako kad gledaju kakav je ko pjevac obavezno traze Ve aspekt Ne i Ve u Tau  ;D
Meni je to najlogicnije ovako,da gledas Me i djelomicno Ve,kao i trecu kucu.Znam da si na jednoj temi pominjao kakav ti je glas tako da ti to trenutno ne tumacim,to znamo,ali cisto cu pomenuti primjer  ;D Me u aspektu sa Pl,koji ti imas,daje pijesak u glasu,obicno ne cist i ne prodoran glas,vec malo nize intonacije,onako praskast,kao da pecka uho,osjecaj da vibrira.Jedan glumac kog volim ima takav glas,i odmah sam pomislila ili da ima Me u Sco ili da ima kontakt Me/Pl.Prodoran glas bi dao Me u Ari,visu intonaciju,grublji glas,slicno kao i Me0Ma,kod kojeg moe da bude i piskutav.Kod mene je Me u Cap,pa je glas krupniji,djeluje autoritativno,suho i strogo,ali zbog Me0Ne,mogu da mijenjam nacin govora,pa isto tako moze da djeluje krupnije,ali prilicno umiljato(to je i zbog Ve u trecoj kuci).

A ja se sad pitam,da li Mo u Vagi moze dati nestvarno svijetlo smedje oci,koje sam danas vidjela kod jednog momka? ;D Ima tako lijepu boju ociju,kao plisana figurica  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Simbolika u natalu
« Odgovor #2 poslato: 19:13:29, 09.Jun.2012. »
a druga kuca?
meni su sa i ne u trecoj,to verovatno dodaje hrapavost glasu,a imam i me180 ne,sa i dobro izmutiram glas kad hocu..kad zovem devojku npr,da se zbuni,mada mi je taj prasak u glasu specifican i ljudi uvek znaju da sam ja ;D


sto se tice tog decka,mislim da devica moze dati oci boje meda,meke,decije,fine sa lepim trepavicama ;D
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Simbolika u natalu
« Odgovor #3 poslato: 19:25:34, 09.Jun.2012. »
a druga kuca?
meni su sa i ne u trecoj,to verovatno dodaje hrapavost glasu,a imam i me180 ne,sa i dobro izmutiram glas kad hocu..kad zovem devojku npr,da se zbuni,mada mi je taj prasak u glasu specifican i ljudi uvek znaju da sam ja ;D


sto se tice tog decka,mislim da devica moze dati oci boje meda,meke,decije,fine sa lepim trepavicama ;D

Opet,po teoriji se gleda trca kuca,od kuca.Ali mislim da mozes slobodno tako da kombinujes.U astrologiji je tesko postaviti granicu i reci odredjeno to daje to i to.Obicno sve sto imamo nastaje kao mix razlicitih faktora iz natala,rijetki su tipicni predstavnici,kao sto si i ti rekao.Pijesak je tesko sakriti ,ja ga imam zbog Me60Pl ;D

Au toga sam se i bojala,oni su dosta proracunati  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Simbolika u natalu
« Odgovor #4 poslato: 19:52:30, 09.Jun.2012. »
proracunatiji od stelijuma u jarcu?
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Simbolika u natalu
« Odgovor #5 poslato: 01:02:38, 10.Jun.2012. »
proracunatiji od stelijuma u jarcu?

Zadavicu te  ;D

U teoriji sam najproracunatije bice koje hoda po zemlji  :P
a u praksi uzimamo to da je nasuprot Jarcu Rak.Onda dobijes odgovor zasto je moj Jarac sklon kompulzivnoj kontroli  :) U ostalom,vise mi odgovara kad druga strana nije strateg,jer ja jesam.Da i to dodam  :smehotres:
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 


*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Simbolika u natalu
« Odgovor #6 poslato: 03:10:19, 10.Jun.2012. »
meni kao raku je kompulsivna kontrola poslednje sto mi od nekog treba ;D
ja sam taj koji kontrolise...

zato i rekoh,sa mo u devici nisi potcinjena ne brini
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Simbolika u natalu
« Odgovor #7 poslato: 09:20:30, 10.Jun.2012. »
meni kao raku je kompulsivna kontrola poslednje sto mi od nekog treba ;D
ja sam taj koji kontrolise...

zato i rekoh,sa mo u devici nisi potcinjena ne brini

Poenta je da ja moj Jarac kontrolise ne da bi izmanipulisao,vec da bi sebe zastitio od eventualnih povreda,pa ljude  drzi na jednoj finoj distanci,i ovisno od toga koliko mu ulijvaju povjerenje,toliko im pusta da mu pridju.A ovaj Mo u Djevici zna da bude manipulativan,i ne svidja mi se kod njega sto nije sklon dubokoj emociji(ako ga aspekti ne prodube),a meni sa Mo u prvoj kuci i u Sco je to zadnje sto mi treba.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Simbolika u natalu
« Odgovor #8 poslato: 14:52:52, 10.Jun.2012. »
ako mu je uopste mo u devici...
medjutim,mozda su vam meseci u sekstilu,pa niko od vas ne pokaze tamniju stranu svog meseca...
ja nesto ne verujem da je jarac toliko osetljiv..tebi je cak i dispozitor tog mo u sco u jarcu,gde je egzaltiran...ako si osetljiva to je mozda zbog osecaja inferiornosti,koja je pretpostavljam neosnovana,a u dubini duse je imas..
;D
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Simbolika u natalu
« Odgovor #9 poslato: 18:17:04, 10.Jun.2012. »
ako mu je uopste mo u devici...
medjutim,mozda su vam meseci u sekstilu,pa niko od vas ne pokaze tamniju stranu svog meseca...
ja nesto ne verujem da je jarac toliko osetljiv..tebi je cak i dispozitor tog mo u sco u jarcu,gde je egzaltiran...ako si osetljiva to je mozda zbog osecaja inferiornosti,koja je pretpostavljam neosnovana,a u dubini duse je imas..
;D

Lol od cega smo napravili citavu famu,covijeka cesto srecem,mozda se ti uporedni aspekti nikad i ne obistine,sve i da ima Mo u Djevici  ;D
Mo u prvoj kuci,bez obzira na stelijum,daje hipersenzibilnost,makar kod mene.Taj Jarac kod mene je donekle i dobro dosao bas zbog toga,kod mene tu hipersenzibilnost niko ne vidi.A mislim da je povrsno Jarca gledati kao neosjetljivog,bas zato sto je nasuprot njega Rak,pa cini da Jarac izgleda ledeno,a u njemu obicno bude gomila emocija koje iz nekog razloga nece izraziti :)
« Najnovija izmena:: 18:20:10, 10.Jun.2012. Ouroboros »
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 


Stranice: 1 2 3 ... 9 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
19 Odgovora
11080 Pregleda
Najnovije: 18:31:15, 02.Nov.2009.
srna
8 Odgovora
7290 Pregleda
Najnovije: 03:33:33, 01.Dec.2014.
Ela91
2 Odgovora
1648 Pregleda
Najnovije: 15:36:06, 21.Sep.2018.
Astro_Maki