Andjeo cuvar u natalu

• Odgovora: 19
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Andjeo cuvar u natalu
« Odgovor #10 poslato: 16:32:27, 20.Okt.2009. »
Znači li to da ja uticaj benefika Jupitera u XII polju ne osećam jer je u Devici :( A ne bih rekla da je tako...

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #11 poslato: 16:51:19, 20.Okt.2009. »

Znači li to da ja uticaj benefika Jupitera u XII polju ne osećam jer je u Devici :( A ne bih rekla da je tako...

Pa s obzirom da je O° sa Asc' i da nema ni jedan loš [ptolomejev] aspekt i iako se nalazi u znaku svog izgona, ne gubi na svojoj benefičnosti ~ ti sama sebi si najbolji "čuvar" :)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #12 poslato: 16:55:03, 20.Okt.2009. »
Ako ja sama sebe najbolje čuvam... ;D ;D ;D

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #13 poslato: 09:25:27, 21.Okt.2009. »
Zašto da ne? Tebi je taj Jupiter skoro na stepenu egzaltacije Merkura i vladar je IV, a i su vladar je VI polja ~ samim tim kad si u nekom problemu ti jednostavno sedneš i racionalno razmisliš o njemu i retko kad tražiš ili savet ili pomoć ~ jel tako  ;)
Jer kad potražiš savet ili pomoć na kraju ispadne "previše babica ~ kilava beba" i problem ostane nerešen  (*o*)
... to je upravo taj Jupiter u znaku svog izgona ~ traži od tebe da sama brineš o sebi umesto da dobijaš nepraktične savete od okoline... jer Jupiter kao benefik u znaku koji mu "ne prija" upravo to i donosi ~ savete okoline koji imaju jako malo pomoći za tebe.
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #14 poslato: 10:29:09, 21.Okt.2009. »

Zašto da ne? Tebi je taj Jupiter skoro na stepenu egzaltacije Merkura i vladar je IV, a i su vladar je VI polja ~ samim tim kad si u nekom problemu ti jednostavno sedneš i racionalno razmisliš o njemu i retko kad tražiš ili savet ili pomoć ~ jel tako  ;)
Jer kad potražiš savet ili pomoć na kraju ispadne "previše babica ~ kilava beba" i problem ostane nerešen  (*o*)
... to je upravo taj Jupiter u znaku svog izgona ~ traži od tebe da sama brineš o sebi umesto da dobijaš nepraktične savete od okoline... jer Jupiter kao benefik u znaku koji mu "ne prija" upravo to i donosi ~ savete okoline koji imaju jako malo pomoći za tebe.

Ima istine u tome,retko kad tražim baš savet,više potvrdu da sam dobro postupila,i to najviše od mame i sestre.Nekad bi volela da se pouzdam i u nekog drugog,ne samo u sebe...Ali iskreno,znam i da imam puno sreće u mnogim situacijama u kojima drugi nemaju,kao da se neko pobrine da sve na kraju bude dobro...ja tako osećam taj Jupiter...bar tako mislim da stvari stoje :-[
Hvala puno na objašnjenju :-*

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #15 poslato: 10:32:22, 21.Okt.2009. »
To i jeste simbolika Jupitera u XII polju O° Asc ~ podsvesno "osećaš" kada šta treba da uradiš i kažeš ~ pa samim tim nesvesno izbegneš problem :)

*

Van mreže srna

• **
  • 524
  • 1
« Odgovor #16 poslato: 12:58:55, 28.Okt.2009. »
Jupiter koji ne pravi aspekte,, da li je dobar ili los?

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
« Odgovor #17 poslato: 16:51:42, 28.Okt.2009. »
Ok, hvala... Rekose mi da me cuva Sveta Petka, pa me zanima kako je predstavljena...     :)
Po cemu to znash?

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #18 poslato: 23:12:59, 31.Okt.2009. »
Jupiter koji ne pravi aspekte,, da li je dobar ili los?
Kada je aspektovan od benefika u dobrim tranzitnim aspektima daje dobro a kada je aspektovan od malefika u losim aspektima daje neko razocarenje. Treba videti, dostojanstvo Jupitera i kako je polozen njegov dispozitor. Za delovanje u predikcijama treba da vidis kako je Jupiter aspektovan u Solarnom povratku...

Preporucujem ti i temu neaspektovane planete => http://mojforum.net/index.php/topic,1028.0.html :mig:

*

Van mreže srna

• **
  • 524
  • 1
« Odgovor #19 poslato: 18:31:15, 02.Nov.2009. »
Hvala.

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000