Preparati za mrsavljenje

• Odgovora: 21
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Preparati za mrsavljenje
« poslato: 17:59:17, 07.Apr.2012. »
Postaju hit sve vise i vise   :D Zelena kafa, Herbalife, Bozen kapsule, Turboslank, tablete na bazi bromelina cini mi se ili tako nesto slicno itd...Zabole me glava  :D (konkretno mislim samo na pilule, tablete, praskove, ne cajeve kao npr zeleni caj i zeleni zmaj)
Ima li neko nekakvih iskustava sa njima, da li je neko nesto od preparata probao, sta mu je pomoglo tj da li je uopste pomoglo?Sta vam je odmoglo mozda (ili mozda bolje koga biste da mozete rado tuzili  :D ), ima li nekih preparata da niste bili zadovoljni ucinkom, da li je bilo nekih stetnih efekata po zdravlje (bio je i slucaj sa Zelenom kafom)?
Da li biste se mozda odlucili da ih kupite u slucaju da pozelite da skinete kg?Ili ne biste i zasto?

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
Odg: Preparati za mrsavljenje
« Odgovor #1 poslato: 18:03:09, 07.Apr.2012. »
Nema bolje dijete od "probusene kasike" i dodatne vjezbe. ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Sendy

• **
  • 122
  • 2
« Odgovor #2 poslato: 17:28:11, 08.Apr.2012. »
Iz mog iskustva i iskustva iz mog okruzenja,sve su to notorne gluposti.
Ao se u ishranu uvede vise povrca,nemasna mesa u manjim kolicinama i sve to bez przenja,pohovanja i sl. vec bareno uz fizicku aktivnost ( kod mene setnja 5-8km dnevno) zagarantovano skidanje kg i odrzavanje kilaze,sto je jako bitno.
Nauci da rane zapisujes na pesku,a srecu da urezujes u kamenu.

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
    • Facebook
« Odgovor #3 poslato: 22:17:28, 08.Apr.2012. »
Nisam nikada koristila i mnogo sam sumnjicava u vezi svih preparata. Ko zna koliko su stetni i na sta sve uticu. Ako mene pitate,mrsavljenje moze i na drugi nacin :D
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • 53
« Odgovor #4 poslato: 11:47:31, 09.Apr.2012. »
Slazem se sa svim prethodnim komentarima.Nikad ih nisam uzimala a ni neko od mojih poznanika tako da nemam info o svim prednostima i manama.Ali je svakako bolje izbegavati ih i traziti druge metode
Bilo bi lepo da ostali koji su nesto probali ili znaju iz prica drugih podele svoja ili tudja iskustva i ovde  (mah:mah)

*

Van mreže Duca

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 09:36:14, 12.Jun.2012. »
Godinama sam se mučila sa viškom kg., ne samo što su mi estetki smetali nego i zdravstveno.Probala sam odprilike 70% proizvoda za koje sam čula putem reklama, iz časopisa i od meni bliskih prijatelja, no rezultati su bili razočaravajući.Ipak nisam odustajala, uzela sam uput za centar za gojaznost i poremećaj metabolizma pri kliničkom centru Beograd, prvo što sam primetila ozbiljnost i ljubaznost celog tima koji je uključen u problem gojaznosti, to me je motivisalo da istrajem do kraja, da pokušam sa stručnim timom da dodjem do željenih rezultata.Nije bilo lako iz razloga što se kreće od endroklinologa i još nekih specijalističkih pregleda.prvo moje iznenadjenje je usledilo pri testu opterećenja šecera, gde je nalaz pokazao da mi je šećer visok i odmah su mi uključili lek.Usledio je odlazak kod nutricioniste gde mi je data dijeta.Uz redovne kontrole i pridržavanje odredjene dijete, za nekih tri meseca sam skinula 7 kg.Naravno bila sam zadovoljna pošto i to samo nagomilavanje prekomernih kg. nije se nagomilalo za mesec, dva ili tri, nego godinama.
Za vreme držanja odredjene dijete čula sam od jedne poznanice za dijetetski proizvod "Herbalife", ona ga je već tada koristila nekih godinu dana i sa njim uspela da skine 20 kg.Odlučila sam da uz dijetu ubacim i "Herbalife", rezultati su bili vidljivi već nakon prvog meseca korištenja "Herbalife", šećer mi je doveden u normalu, prestala sam da pijem lekove, edemi na nogama su mi totalno splasnuli, nisam više pila diuretik, skinula sam 17 kg, moje zdravstveno stanje se poboljšalo, fizički sam se osećala 90% bolje, a psihološki mislim da Vam ne moram ni reći, "To je bio moj uspeh, moj cilj"!Naravno, ostala sam verni konzument "Herbalife" i koristiću ga i dalje jer sam shvatila da bez zdrave ishrane nema uspeha!Biću srećna ako Vam moje iskustvo bar delimično vrati samopouzdanje, da ne odustajete olako od željenog cilja, i da svaki dan sebi kažete, "Ja to želim,...Ja to mogu,...Ja to hoću!"

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • Zahvaljeno: 39 puta
  • 185
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #6 poslato: 13:42:54, 13.Jun.2012. »
Samo sex Srbina spasava  ;D
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže mrva

• *
  • 15
  • 0
« Odgovor #7 poslato: 12:01:01, 29.Jun.2012. »
nekako nisam za te preparate, nikad nista nisam probala. mozda se jednog dana odlucim za neki. ide leto, volela bih da probam, ali se plasim. jel ima neko iskustvo sa nekim preparatom ciji je sastav prirodan?
nekad je pucao Gavrilo, danas pucaju principi

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
    • Facebook
« Odgovor #8 poslato: 11:33:53, 13.Jul.2012. »
Ja ne znam koliko moze biti prirodno  (*o*) 

Ako vec hoces prirodno zar nije najbolje da probas sa nekom dijetom?  (mah:mah)
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • 53
« Odgovor #9 poslato: 12:14:47, 13.Jul.2012. »
Duca, drago mi je zbog tebe i uspeha koji si ostvarila, posebnio zdravstvenog stanja.I lepo sto si podelila svoje iskustvo i ovde na forumu.

Stranice: 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000