Preparati za mrsavljenje

• Odgovora: 21
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • Zahvaljeno: 39 puta
  • 185
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Preparati za mrsavljenje
« Odgovor #10 poslato: 02:14:53, 25.Avg.2012. »
Ni dijeta nije prirodna  ;D  A da smanjite kolicinu obroka?  :789:
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
« Odgovor #11 poslato: 09:55:40, 25.Avg.2012. »
Pod dijetom se podrazumijeva svaki rezim ishrane,a ne samo oni extremni  ;)
Uz adekvatam rezim ishrane(sa naglaskom na proteine, i CH,gdje je saharoza potpuno izbacena),podijeljen u nekih 5 sitnijih obroka,da se pojaca metabolizam,sa sto vise integralnog,svjeze,termicki neobradjivane hrane,minimalno 2l tecnosti svakodnevno,antiksidanse kao sto je zeleni caj,paziti da ne bude obroka poslije 20h i ono najvaznije FIZICKU AKTIVNOST,nece da omane,ja garantujem.Nema sanse da moze sjediti i mrsaviti,ako i mozes,to nije ni privlacno ni zdravo,kad ti se koza opusti,onda bolje da je covjek debeo  ??? Ovako vjezbas ,pazis kako i sta i kada jedes i nece biti problema.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #12 poslato: 10:49:27, 25.Avg.2012. »
Koja je korist ekspresnog mrsanja, ako si poslije unistio organizam?

Vjerujem da je glavni problem kod ljudi sto zele rezultate odmah, pa se jos bune ako se kilogrami povrate poslije ekstremne dijete od 7-30 dana.
Sumnjam da su se i udebljali 20kg za 7-30 dana.

Zdrava i umjerena ishrana, najbolji je lijek.

Bas svi imaju dokaz da vide na Akademiji debelih, oni jedu kolicinski jos uvijek puno, ali zdravlje im se poboljsalo, a kg spadaju. ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Fifi

• **
  • 359
  • 6
« Odgovor #13 poslato: 14:19:19, 18.Jul.2013. »
Nepouzdano je to i ne verujem u to ...nije mi jasno ko može da veruje u to? lakomisleni svet verovatno  :-\ ako želiš da smršaš nikakvo prstenje za nožne palčine ti neće pomoći i nikakve tablete i čajevi ...jedino će pomoći fizička aktivnost  :olala:  ako kojim slučajem i pomogne nešto od ovog ...kilogrami će vrlo brzo da se vrate ako ne i u većoj meri nego što je i bilo pre korišćenja tih sredstva  slonce

*

Van mreže mrva

• *
  • 15
  • 0
« Odgovor #14 poslato: 10:54:16, 19.Jul.2013. »
nekako sam uvek bila protiv tih preparata za mrsavljenje a onda sam se usvinjila  (rzm) :povraca:
otisla sam u apoteku i trazila sam od apotekarke da mi da nesto po njenoj preporuci. dala mi je Diet plus. bilo mi je super, izbacivala sam vodu, apetit mi je bio smanjen, presla sam na hrono ishranu, stolica mi je bila redovna. prvo sam bila iznenadjena kako mi organizam reaguje a posle sam se i uplasila jer sam za mesec dana skinula 6 kg. sada je sve ok. kilogrami se ne vracaju jer odrzavam kilazu hrono ishranom. jedini problem mi je voda koja mi se skuplja. apotekarka mi je preporucila neki novi Mega fit, kaze da izbacuje vodu i da odrzava kilazu, da je sastav odlican, nista od hemije. videcemo
nekad je pucao Gavrilo, danas pucaju principi

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • Zahvaljeno: 39 puta
  • 185
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #15 poslato: 10:49:15, 11.Okt.2013. »
Ono sto mozete da izgubite su kilogrami, a ono sto dobijate je bolest. Da li su nasi preci znali za te preparate a nisu bili preterano debeli, ziveli su duze nego sada covek.
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #16 poslato: 16:37:49, 26.Nov.2013. »
Oni u principu deluju kao laksansi i diuretici...Da smanje apetit, povecanu zelju za hranom tesko da mogu.Mozda u komb sa supstancama koje ubrzavaju transport i oksidaciju masnih H+, iskoriscavanje energije iz njih i smanjenje depoa masti mogu dati rez ali bez manje hrane i fiz aktivnosti dzaba sve

*

Van mreže zaza

• **
  • 143
  • 2
« Odgovor #17 poslato: 14:40:16, 28.Nov.2014. »
dosta toga sam probala i nista nije urodilo plodom, sto neko rece probusena kasika je pravi recept

*

Van mreže maxi83

• *
  • 5
  • 0
« Odgovor #18 poslato: 08:21:56, 07.Okt.2015. »
Ja sam takodje svasta probala bezuspesno. Pre par meseci sam kupila caj u Bg Anina magija jela isto I skinula 6 kg za mesec ok 2-3 l tecnosti ostalo salo sa stomaka ;-)

« Odgovor #19 poslato: 02:25:33, 09.Okt.2015. »
E, to sam i ja primetila, lepo mi otišlo salce sa stomaka. Mada mislim da meni nije nikakva voda izašla, nisam nešto više išla u toalet. Sad sam"zarazila" i mamu, ona ga slatko pije, skroz je ukusan, jel da? Poseća me na vruće kolače one starinske mirišljave. Ja sam ti baš svašta probala ali ovaj me čaj skroz oduševio, pogotovu što nema dijete, nemogu bre da gladujem, a što volim testo i štrudle i slatkiše to me upropasti. Ja sam pila sa medom taj čaj. Rekla sam Ani, čim se porodim i kad prestanem da dojim kupujem 3 kutije odjednom! Sad sam 6mesec trudnoće a već imam veliki višak joooj.

Stranice: « 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000