Kako prepoznati prevaru?

• Odgovora: 22
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Kako prepoznati prevaru?
« poslato: 07:04:32, 31.Avg.2010. »
Kako prepoznati prevaru, da niste vidjeli, niti naculi?

Da li je moguce u toku odnosa, u toku price, promjene u ponasanju prepoznati? I sta konkretno...???

Vi koji ste varali, jel se isto ponasate prema partneru?  ;D
« Najnovija izmena:: 17:57:17, 31.Avg.2010. Perla »

Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
  • sve se može postići samo treba htjeti
Odg: Kako prepoznati prevaru?
« Odgovor #1 poslato: 09:46:32, 31.Avg.2010. »
ja nisam varala ali sam sčepala bivšeg u laži,slučajno,kroz razgovor nevezani-jednostavno moja je sreća što imam jako dobro pamćenje i onda pamtim stvari do u najsitnijih detalja,bili to događaji ili razgovori-a on je to zaboravio,pa mi htio prodat laž i ja ga uhvatila....a još u svemu tome,točno sam znala gestikulacije njegovog lica i govora kad laže ;)
Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #2 poslato: 18:03:23, 31.Avg.2010. »
Ma zavisi malena od osobe do osobe, ali kad neko pokusava da te slaze, oci poprime nijansu jednu sjaja, to se primjeti, detalji u gestikulaciji su ti jako bitni, npr. neki su puno pazljiviji kada te prevare, obasipaju te paznjom, neki pak su rezervisani i cutljivi, drugi pak smisljaju da ti prirede iznenadjenje, uglavnom prevaru prikrivaju paznjom.. mada ja nisam taj tip ja kad prevarim kao da sam kafu popila, automatski zaboravim i da se desila ;D  Samo kroz razgovor moze da ti zapadne detalj i da budes sigurna, prevaru ne treba zamazivati lazima, vec je treba presutiti, uostalom ako te prevario, odace se sam s vremenom, samo strpljenja ;)

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
« Odgovor #3 poslato: 00:11:57, 01.Sep.2010. »
Ma zavisi malena od osobe do osobe, ali kad neko pokusava da te slaze, oci poprime nijansu jednu sjaja, to se primjeti, detalji u gestikulaciji su ti jako bitni, npr. neki su puno pazljiviji kada te prevare, obasipaju te paznjom, neki pak su rezervisani i cutljivi, drugi pak smisljaju da ti prirede iznenadjenje, uglavnom prevaru prikrivaju paznjom.. mada ja nisam taj tip ja kad prevarim kao da sam kafu popila, automatski zaboravim i da se desila ;D  Samo kroz razgovor moze da ti zapadne detalj i da budes sigurna, prevaru ne treba zamazivati lazima, vec je treba presutiti, uostalom ako te prevario, odace se sam s vremenom, samo strpljenja ;)

pa znam,kažem da se bio odao ;).....pukim slučajem,al to je bilo davno,prije 4 godine...al to je bilo jedino iskustvo s prevarom u mom slučaju...hehehehhehe :D
Natalna karta

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #4 poslato: 00:30:30, 01.Sep.2010. »
Ja nisam imala iskustva, ali eto zamalo da ja budem necija prevara. :o Mogao mi je bar reci. :smehotres: Bila bih mozda pazljivija sa porukama. :P
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #5 poslato: 09:41:52, 01.Sep.2010. »
pa znam,kažem da se bio odao ;).....pukim slučajem,al to je bilo davno,prije 4 godine...al to je bilo jedino iskustvo s prevarom u mom slučaju...hehehehhehe :D
blago tebi, cuj jedino iskustvo, samo ja imam argelu majmuna za bivse..hahahaha  :smehotres:

ma sta te boli briga, trebao je reci koje su mu namjere i ako ima nekog ;) ne zamaraj se

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
« Odgovor #6 poslato: 11:11:27, 01.Sep.2010. »
blago tebi, cuj jedino iskustvo, samo ja imam argelu majmuna za bivse..hahahaha  :smehotres:

ma sta te boli briga, trebao je reci koje su mu namjere i ako ima nekog ;) ne zamaraj se

hehehhehe :)...ne zamaram se,nisam ni onda a kamoli sada...onda sam ga samo ostavila ;)
Natalna karta

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #7 poslato: 22:36:55, 01.Sep.2010. »
Logicno, to svakako ;) ne zamaram se ni ja, ali sam stalno sa nekim zenskarosima ;D tako mi grah pao  (*o*)

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #8 poslato: 22:46:55, 01.Sep.2010. »
Mislim da svaka žena može da nasluti prevaru,mislim da mi sve imamo intuiciju koja nam daje znake samo ne želimo da ih vidimo,a onda bude kao ono odjednom,a ništa nije odjednom.

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
« Odgovor #9 poslato: 00:07:51, 02.Sep.2010. »
Mislim da svaka žena može da nasluti prevaru,mislim da mi sve imamo intuiciju koja nam daje znake samo ne želimo da ih vidimo,a onda bude kao ono odjednom,a ništa nije odjednom.
Potpuno se slazem! Sve imam intuiciju samo ne obracamo uvek dovoljno paznje na "sitnice" i one male signale koji nas upozoravaju da nesto nije u redu.

Stranice: 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000