Mars u Vodoliji

• Odgovora: 6

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže AndjelaMercury

• *
  • 8
  • 0
  • Pol: Žensko
  • "I`ll take you to the seven seas of rhye"
Mars u Vodoliji
« poslato: 23:26:16, 04.Maj.2010. »
e ja sam mars u wodoliji ,ali me nema :D

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
Mars u Vodoliji
« Odgovor #1 poslato: 23:39:41, 04.Maj.2010. »
Mars u Vodoliji
Ume da da ekscentricne osobe koje usmeravaju energiju na reforme drustva,politic... Spremni su na rizik. Preduzimljivi su i nestrpljivi, nepredvidljivi. Lako prihvataju moderne stvari i progresivne ideje. Nezavisni su i originalni. Ponekad im, pak, nedostaje osecaj za meru. Ljubav prema slobodi je naglasena.
Kada je zdravlje u pitanju, najugrozeniji su im kardio-vaskularni sistem, glava i psiha.

*

Van mreže AndjelaMercury

• *
  • 8
  • 0
  • "I`ll take you to the seven seas of rhye"
Odg: Mars u Vodoliji
« Odgovor #2 poslato: 17:00:35, 11.Maj.2010. »
Mars u Vodoliji
Ume da da ekscentricne osobe koje usmeravaju energiju na reforme drustva,politic... Spremni su na rizik. Preduzimljivi su i nestrpljivi, nepredvidljivi. Lako prihvataju moderne stvari i progresivne ideje. Nezavisni su i originalni. Ponekad im, pak, nedostaje osecaj za meru. Ljubav prema slobodi je naglasena.
Kada je zdravlje u pitanju, najugrozeniji su im kardio-vaskularni sistem, glava i psiha.

hwalaaa :)))

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #3 poslato: 14:23:40, 20.Maj.2010. »
Mars u Vodoliji

Ove osobe su jaki individualci što pokazuju još od malih nogu, u porodici ili školi. Ove osobe rade i funkcionišu na neuobičajan način. Mogu napredovati u nekom potpuno novom ili stranom okruženju.
Muškarci sa ovakvom pozicijom vole uzbudjenja, nepredvidiv odnos, neobične veze pa čak mogu biti i eksperimentalni u izražavanju svoje seksualnosti.
Žene sa ovakvom postavkom privlače nekonvencionalni tipovi muškarca, čudaci ili stranci.
Oba pola će u muškom-ženskim odnosima doživeti nagle i neočekivane promene u vezi svojih stavova.

*

Van mreže ♥ Lutka♥

• **
  • 315
  • 0
  • el destino es así...
« Odgovor #4 poslato: 16:40:55, 20.Maj.2010. »
evo našla san na forum.hr detaljan opis marsa u vodoliji by S.C
pa za one koji nisu uključeni na taj forum

Dakle, ovaj Mars primarno se oslanja na svoj um (zrak) i svoje briljantne ideje (Vodenjak) koje zatim odlucno (fiksni znak) provodi u djelo (akcija - Mars). Jednako kao sto brzo misli, tako brzo i djeluje. Ponekad cak prebrzo, iznenadno, napadno i grubo. Iako je jednako zracni kao onaj u Vagi, ovaj nije ni malo fin, niti diplomata, niti obazriv, niti neodlucan. Ne, on je provokativan i prkosan. Ovaj Mars strasno je napet (naelektriziran), djeluje hrabro i nepokolebljivo, a iza njega uvijek ostaje znacajan trag.

Voli se smatrati genijalcem koji uvijek zna bolji nacin i bolji princip rada ili funkcioniranja koga/cega koji bi se trebao uvaziti. Vrlo je ponosan na svoj "out of the box" nacin razmisljanja koji neprestano hvali i istice te zahvaljujuci kojem smatra kako uvijek iznosi nova i vrlo originalna rjesenja, kojih se nitko jos do sada nije sjetio. To mu je u krvi. Uvijek izbaciti nesto novo, bolje, originalnije i po svih najsretnije rjesenje. Spasiti svijet svojom genijalnoscu.  Koliko ta njegova vibra zna oduseviti i ciniti ga zabavnim i pozeljnim drustvom, jednako toliko zna biti i iritantan i neomiljen.

Kako je brz na reakcijama ponekad zna na licu mjesta zaista ukazati na mane, pogreske i propuste zajedno s konkretnim idejama i rjesenjima koji ce doista popraviti stvar. No, s druge strane, katkad je u svojim namjerama i postupcima suvise grub i nasilan jer u takvom fiksnom znaku jedan Mars drzi do svojih ideja (ili ideala) toliko da je spreman i na zestoku (fizicku) borbu.

Ali tolerancija za misljenja i potrebe drugih mu nije jaca strana. Toliko zna biti zanesen svojim idejama, potrebama i planovima da zaboravlja kako i drugi imaju isto tako svoje ideje, misljenja pa cak i emocije  koji se nerjetko drasticno razlikuju od njegovih vlastitih (ili se ipak on drasticno razlikuje od vecine ). No, ovaj Marsonja razmislja ovako: svi oni koji se ne slazu s njime, odnosno ne vide situaciju na isti nacin, jednostavno su "u krivu", "kratkovidni", "ograniceni" ili "glupi" i na njih se uopce nije niti vrijedno osvrtati. Shvatit ce oni kada budu mogli, a do tada ih je najbolje ignorirati i mozda cak prisiliti da se pokore, za "dobrobit svih nas". 

Buduci je rijec o Marsu u Vodenjaku, znaku kojeg doista krasi "napredan intelekt", mozemo reci da su njegove akcije i djela promisljeni, mada rijetko shvaceni. Ali barem ce se uvijek za njegove postupke moci reci da su originalni.  Njemu nikada nece pasti na pamet da pokusa objasniti ili opravdati svoje postupke. Zbunjeni pogledi i komentari ga nimalo ne diraju niti mu imalo ruse vjeru u samoga sebe. Zapravo, samo ce zakolutati ocima isfrustriran "ljudskom ogranicenoscu" i uzdahnuti nad dosudjenom mu "vjecitom neshvacenoscu" te samouvjereno nastaviti dalje.

Opcenito ima vrlo visoke kriterije do kojih jako drzi te vrlo moderan, otvoren i liberalan pogled na svijet. Tradiciju bas i ne sljivi (nerjetko i prezire) osim ako nema zaista dobre i cvrste logike.

Voli biti neovisan....zapravo, ne podnosi zavisnost. On ima neku svoju svrhu, neki cilj koji, iako je za dobrobit vecine, moze biti postignut jedino ako ce raditi samostalno. Nije dobar suradnik niti podredjeni. U svemu sto radi potreban mu je veliki osjecaj slobode i slobodnih ruku, ali isto tako i jaki izazov i mnogo uzbudjenja kako bi se uopce pokrenuo. Voli eksperimentirati, voli uciniti uvijek nesto drugacije, do sada neisprobano, a genijalno. Sloboda, originalnost i uzbudjenje su imperativi. Ovaj Mars je uvijek u potrazi za nesvakidasnjim, neobicnim i cesto intelektualno zahtjevnim aktivnostima.

http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/ancy-1.gif al' nista me se ne tice i malo sta me pomera i dotice sem mozda nje <3

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #5 poslato: 16:25:59, 30.Avg.2012. »
Mars u vodoliji nema neki snazan seksualni poriv, ali je otvoren, ultramoderan i sklon eksperimentisanju. Nepredvidivi, privlaci ih novo i neistrazeno. Vole druzenja i intelektualne aktivnosti i tu se najvise trose. Nerijetko su humani.

*

Van mreže Ela91

• *
  • 34
  • 0
« Odgovor #6 poslato: 03:46:35, 01.Dec.2014. »
Za ženski deo moja topla preporuka frajeri sa marsom u vodoliji...
Ko nije, mora probati mars u vodoliji teško da će zažaliti...
Od jutra do sutra, mogu satima i satima, maštoviti su do bola, onako perverzni na pozitivan način i ne znaju za dosta, samo još i još..
Čak se gađaju u nekim segmentima sa marsom u ovnu a ne znam kako 
Ja sam moram priznati imala malo predrasude prema ovom marsu, generalno u stvari prema marsu u vazdušnim znacima, ali jako sam se prevarila  ;D

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000