Mars u Devici

• Odgovora: 30
Stranice: 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Mars u Devici
« poslato: 03:26:03, 24.Jan.2010. »
Da li Mars u Devici u kombinaciji sa 6-om kucom moze znaciti i estetsku hirurgiju, ili operaciju?

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Mars u Devici
« Odgovor #1 poslato: 11:37:44, 05.Maj.2010. »
Mars u devici
Marljive osobe, uvek spremne da realno gledaju na sve što se oko njih događa. Taj realističan pogled na svet je rezultat promišljenosti, metodičnosti i sposobnosti da se reaguje samo u onoj meri koliko je to neophodno. Energija je prisutna i ne nedostaje, ali se sa njom racionalno postupa. Tamo gde nije neophodno, osobu sa Marsom u Devici sigurno nećete pronaći. Ove osobe imaju sposobnost da kontrolišu svoje emocije, na primer da ih ostave po strani, ako je u pitanju karijera, neki važan posao ili stvar do koje im je stalo. Takođe i u privatnom životu ove osobe su u stanju da potpuno kontrolišu svoje emocije i seksualnost. Kao da ih uključuju i isključuju po potrebi. Dosta su nervozne i kritički nastrojene.

astroskop.com

*

Van mreže Feniks

• 983
  • 1
« Odgovor #2 poslato: 13:07:22, 05.Maj.2010. »
Mars u devici
 Energija je prisutna i ne nedostaje, ali se sa njom racionalno postupa.

astroskop.com
Hvala ti. Jer ocrnise me sa ovim polozajem. Verovatno da ga dopunjuje Uran iz 8 sa kojim je u kvadratu. Kontrolisanje emocija definitivno postoji, ali ne onda kad postoji izazov. To je jedino u cemu se pronalazim. I da, ono sto kazu da mi privlacimo takve momke, ili nas privlace takvi momci?
Mene sigurno ne mogu da privuku momci koji su sa osobinama Device. Ono gde se prevarim, posto je Mars na 3` pa je pod vladavinom Merkura u potpunosti, je taj mladalacki izgled, detinji, cist, neka gestikulacija ili pokret definitivno igra ulogu u tome sto me privuce. Samo onda kad se ispolji da da osoba prosto u meni gleda neki oslonac da mu treba zastita, ili da je dosta slabiji od mene, neku slabost na javnom mestu, ja vec bezim...
Eto to je neko zapazanja vezano jos za Mars kakvi me privlace..mozda jos opisuje i da bih volela da imam svoj posao ali i da on ima svoj.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #3 poslato: 10:56:40, 06.Maj.2010. »
Zato ja uvek kažem da se uzme sve u obzir (aspekti, vladarstvo, dostojanstvo itd)...
Posao radiš, možda si radila ili bi radila u simbolici Blizanca ili Raka?

Da li Mars u Devici u kombinaciji sa 6-om kucom moze znaciti i estetsku hirurgiju, ili operaciju?
Mars je nož ali je bitno i na koji deo tela ciljaš...
« Najnovija izmena:: 10:59:14, 06.Maj.2010. * Čarobnjak * »

*

Van mreže Feniks

• 983
  • 1
« Odgovor #4 poslato: 16:01:12, 06.Maj.2010. »
I da udvaranje momaka kod mene krene, i od toga da mi recimo neko nesto izadje u susret, recimo bratov ili rodjakov drug, preveze me, a niti sam trazila,jos sam recimo pristala da ne bih odbijanjem i tim postupkom rekla nesto pogresno...i onda krene! Znaci taj Mars u 6-oj gde se udvaraci srecu, a to je svakodnevica, a ja flert i upoznavanje ne dozivljavam tako monotono i bez neke ikakave romantike, makar malo, nesto neobicno, a ne znam kako to neko ne vidi, i zato nikad nisam ni bila sa nekim na tu foru..taksita me jednom jedan prevezao i nije mi naplatio, jer me je odvezao do decka a poznaje ga. Naravno bilo je ubedjivanja, jer ne volim nikome da sam duzna...na kraju taksita sebi dao za pravo da krene u akciju!!!  >:( recimo, samo jedan prim.  ;)

*

Van mreže DreamyGirl991

• *
  • 65
  • 1
  • * Viva la Vida *
« Odgovor #5 poslato: 16:36:37, 06.Jan.2011. »
Owo za emocije je skroz tacno,ja kao da mogu da ih uklj/isklj. po potrebi. . . Sa jedne strane je i zabawno :D
Welik je onaj čowek koji nije izgubio srce deteta. . . :)
Natalna karta

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #6 poslato: 18:47:10, 10.Jan.2011. »
Owo za emocije je skroz tacno,ja kao da mogu da ih uklj/isklj. po potrebi. . . Sa jedne strane je i zabawno :D
Tacno je samo zato jer ti je Mesec u trigonu sa Marsom (ukljucenje) i Mesec u Jarcu tj konjukcija Saturn (za iskljucenje)...

*

Van mreže DreamyGirl991

• *
  • 65
  • 1
  • * Viva la Vida *
« Odgovor #7 poslato: 18:41:17, 11.Jan.2011. »
Xe xe xe bas lepo objasnjeno :) A ja na owoj mojoj karti ne widim da li Mars ima i neke druge aspekte?   ::)
Natalna karta

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
« Odgovor #8 poslato: 20:10:47, 11.Jan.2011. »
Klikni na kartu, ukoliko je problem u velicini pa iz tog razloga ne vidis aspekte.
Tvoj MA ima trigon sa Mesecom, Saturnom i Neptunom.

*

Van mreže DreamyGirl991

• *
  • 65
  • 1
  • * Viva la Vida *
« Odgovor #9 poslato: 21:26:21, 11.Jan.2011. »
Aha,sad sam je zumirala,hwala :D A zar nije orbis za trigon Ma & Ne preweliki? :/
Natalna karta

Stranice: 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000