Mars u Devici

• Odgovora: 30
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Mars u Devici
« Odgovor #10 poslato: 23:23:21, 11.Jan.2011. »
(rzm) obicno se uzima orbis do 10*, a za svetla malo veci - do 12*.

*

Van mreže DreamyGirl991

• *
  • 65
  • 1
  • * Viva la Vida *
« Odgovor #11 poslato: 19:55:00, 12.Jan.2011. »
Ahaaa,ja sam mislila da je taj orb. za konjukcije samo :D Eto sad znam da Ma ima i taj trigon sa Ne,mada nema puno na Netu o tom aspektu  :P (mah:mah)
Welik je onaj čowek koji nije izgubio srce deteta. . . :)
Natalna karta

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #12 poslato: 13:25:46, 31.Jan.2011. »
DreamyGirl991, tu negde na forumu postoji tema samo u vezi orbisa pa mozes tamo da pogledas detaljnije. U sustini 9,5 je veliki orbis (plus separacija) i kad se radi astroloska analiza karte taj aspekt ne moze da bude u prvom planu...

*

Van mreže DreamyGirl991

• *
  • 65
  • 1
  • * Viva la Vida *
« Odgovor #13 poslato: 17:55:30, 31.Jan.2011. »
Da,da,widim da je orb. preweliki,ali kad pogledam na par foruma temu orbisi swuda pise drugacije,tako da mi pocetnici ne mozemo da razumemo najbolje koliki je orb. zaprawo dozwoljen u tumacenju. . . :D
Welik je onaj čowek koji nije izgubio srce deteta. . . :)
Natalna karta

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #14 poslato: 12:25:34, 04.Feb.2011. »
Vidi temu orbisi, verujem da ce ti biti jasnije!  :)

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #15 poslato: 15:09:08, 24.Apr.2012. »
Mislim da u cijeloj situaciji treba da je umiješana i 8. i 1. kuća da bi došlo do estetske operacije, ali svakako ako je u lošem aspektu sa nekom planetom iz šeste kuće ili vladarem šeste kuće, može da da neke bolesti.

Može li Mars u djevici u 4. kući da simbolizuje advokata? U konjukciji je sa Venerom, kvadrat Neptun, sekstil Merkur ???
« Najnovija izmena:: 16:44:20, 16.Maj.2012. Čarobnjak »

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #16 poslato: 13:10:17, 17.Avg.2012. »
Mars u devici
Marljive osobe, uvek spremne da realno gledaju na sve što se oko njih događa. Taj realističan pogled na svet je rezultat promišljenosti, metodičnosti i sposobnosti da se reaguje samo u onoj meri koliko je to neophodno. Energija je prisutna i ne nedostaje, ali se sa njom racionalno postupa. Tamo gde nije neophodno, osobu sa Marsom u Devici sigurno nećete pronaći. Ove osobe imaju sposobnost da kontrolišu svoje emocije, na primer da ih ostave po strani, ako je u pitanju karijera, neki važan posao ili stvar do koje im je stalo. Takođe i u privatnom životu ove osobe su u stanju da potpuno kontrolišu svoje emocije i seksualnost. Kao da ih uključuju i isključuju po potrebi. Dosta su nervozne i kritički nastrojene.

astroskop.com

Stede na energiji jako. Ovo da kontrolisu emocije i seksualnost je skroz tacno. Jednom sam pomislila da je ovaj moj gej  ;D  :-[  Jos ima i mesec u jracu, covek jednostavno ne zna na cemu je  ;D Hladan,hladan
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #17 poslato: 13:26:13, 17.Avg.2012. »
Odmjereni i proracunati.Ako aspekti ne govore drugacije,taj nece reagovati na prvu.On gleda sa strane i mjerka "3 puta mjeri,jednom sijece".Posto se Ma odnosi i na sexulanu energiju,ne mogu a da ne prokomentarisem,muskarci sa ovim Ma su sve samo ne "djevice" i cistunci haha.Pohotni znaju da budu jako  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #18 poslato: 13:32:51, 17.Avg.2012. »
Odmjereni i proracunati.Ako aspekti ne govore drugacije,taj nece reagovati na prvu.On gleda sa strane i mjerka "3 puta mjeri,jednom sijece".Posto se Ma odnosi i na sexulanu energiju,ne mogu a da ne prokomentarisem,muskarci sa ovim Ma su sve samo ne "djevice" i cistunci haha.Pohotni znaju da budu jako  ;D

hahahhaha  ;D Bas tako. Ja ne znam, ovaj ili nikad nije napaljen ili je gej. Mora biti da je gej......  ;D  :girlblush: Iskombinuj mu mesec u jarcu. Strasno. Ili dobro glumi  :)
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #19 poslato: 08:53:10, 28.Avg.2012. »

Da, a dodala bi da ovaj Mars voli da priča o seksu, da kritikuje partnera i upoređuje svoj partnere, daje im ocjene, vješti ljubavnici. Moguće su svađe na poslu, a najbolje da se energija usmjeri na rad u nekoj uslužnoj djelatnosti.

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000