Motivacija za ucenje

• Odgovora: 5

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Motivacija za ucenje
« poslato: 09:56:12, 13.Dec.2009. »
Sta vas motivise a sta demotivise za ucenje?   (mah:mah)

Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže jovana8

• *
  • 83
  • 0
Odg: Motivacija za ucenje
« Odgovor #1 poslato: 12:51:37, 27.Dec.2009. »
Najbolje je sebe da nagradite za neke rezultate jer cete onda da budete motivisaniji.Mozda treba izbegavati pesimizam kad je u pitanju ucenje jer ce vas to samo demotivisati (mah:mah)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #2 poslato: 15:01:45, 19.Apr.2010. »
E ovako...sto se tice motivacije-uvek kada ide dobro, kako treba i kako ja zelim to mi je uvek velika motivacija koja me podstice da jos vise ucim.Samo to i nista vise sto se tice motivacije.Mislim da je kod vecine nas to najveca motivacija.
A kad primetim da ne ide kako bih ja zelela, e tu sam u stanju da se toliko demotivisem da na kraju postajem pesimista dotle da mi dodje da napustim sve i da odustanem od vega.

*

Van mreže sunshine_Dijana

Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #3 poslato: 16:44:02, 02.Apr.2012. »
Takodje, motivise me kad dobijem dobru ocenu i kad me profesor pohvali. Isto kad krenem nesto da ucim i lako i brzo pamtim, mogu da ucim dugo bez prestanka. A kad mi je losa koncentracija i moram jednu recenicu da citam 10 puta, dodje mi sve da bacim!
~Sunshine~

*

Van mreže faith

• **
  • 416
  • 21
« Odgovor #4 poslato: 01:21:27, 13.Apr.2012. »
Pozitivan ishod prethodnog uchenja :) naredba: MORASH! (koju ponavljam jedno 100x u sebi)

Negativan ishod prethodnog uchenja :( uporedjivanje sa nekim bilo da je iznad ili ispod mene, kritikovanje od strane nekog i naredjivanje od strane nekog.

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #5 poslato: 09:29:26, 05.Maj.2014. »
mene više motivišu prepreke nego uspeh.. naravno da me uspeh i nosi, ali kad postignem cilj ne umem da se radujem, ostanem indiferentan, a kad nešto ne ide kako treba momentalno dobijam napad energije da to rešim, da postignem taj cilj.. a iznad svega motiviše me takmičarski duh, uvek se takmičim sa nekim i želim da budem ako ne najbolji, onda uz najbolje, mic po mic  ;D motiviše me i kad me prof isprovocira nekim komentarom, pa iz inata.. motiviše me mnogo toga  :D demotiviše me samo kad me materija ne privlači, to mi onda teško pada, ne uči mi se to i bude mi svejedno
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000