Sunce konjukcija Mesec

• Odgovora: 12
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
  • Pol: Žensko
Sunce konjukcija Mesec
« poslato: 16:11:26, 15.Jan.2009. »
Teska mladost,brige,mucnina u glavi,bol ociju.sunce signifikator=voli velike stvari ali ne prati.mesec signifikator-nesrece zbog mocnih,nagao,defekt vida a ako se ovde nalaze i zvezde nekretnice plejade,hijade,preasepe=slepoca.ako je ova konjukcija u 5 kuci=nesretna mladost,nestanak,u 8 kuci=opasnost smrti ako mesec nije separating(ako je u smeru kazaljke na satu iza sunca).ako je mesec iza sunca,odnosno padajuci,znacenje se jos vise pogorsava.potpuna konjukcija tj.tacno 0,00 stepeni odnosno pomracenje sunca u casu rodjenja, uvek je lose,zivot je u opasnosti i ako se nesto ne preduzme obicno kratak. za vreme takvog pomracenja je rodjena zadnja ruska carica, zatim joze derganec (otrovan od zene), potpisan becki pakt, a zadnji austrougarski car franjo josip imao je pomracenje 4 sata pre rodjenja.ko ne veruje,neka proveri.

autor-Dupor

"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Sunce konjukcija Mesec
« Odgovor #1 poslato: 02:01:09, 16.Jan.2009. »
Ne bih da budem izricit ali cini mi se da je Dupor malo preterao sa tumacenjem ovog aspekta.
Inace, tezina konjukcije Sunca i Meseca kod nultog orbisa definitivno se primeti...

*

Van mreže neptunia

• *
  • 44
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 13:07:56, 15.Feb.2009. »
I meni se čini da je pretjerao :)

Imam tu konjukciju i dosta godina iza sebe, doduše između sunca i mjeseca imam jupiter (stelij) pa možda to mijenja stvar, no svejedno je konjukcija. :)

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #3 poslato: 13:19:50, 15.Feb.2009. »
Bitan je i orbis...

*

Van mreže capri

• *
  • 99
  • 0
« Odgovor #4 poslato: 18:46:40, 13.Apr.2009. »
 Imam sunce konjukcija mjesec u 4 i to egzaktnu,ne nalazim neku " teškoću" ovog aspekta, a nemam ni tako malo godina da dosad ne bih proradio....samo sam duže nego većina mojih vršnjaka  vjerovala da je moj tata najjačii najpametniji a mama najbolja mama (*o*) Danas duugoo nakon odrastanja ostala sam u emotivnom pogledu izuzetno posvećena svojim roditeljima,bolje reći ponosim se njima veoma,zahvalna sam im ,a i bili su mi velika podrška u životu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #5 poslato: 21:30:29, 13.Apr.2009. »
Ako ti nije problem postavi natal da bi svi mogli da vidimo.

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
« Odgovor #6 poslato: 14:25:47, 15.Nov.2009. »
Imam sunce konjukcija mjesec u 4 i to egzaktnu,ne nalazim neku " teškoću" ovog aspekta, a nemam ni tako malo godina da dosad ne bih proradio....samo sam duže nego većina mojih vršnjaka  vjerovala da je moj tata najjačii najpametniji a mama najbolja mama (*o*) Danas duugoo nakon odrastanja ostala sam u emotivnom pogledu izuzetno posvećena svojim roditeljima,bolje reći ponosim se njima veoma,zahvalna sam im ,a i bili su mi velika podrška u životu.

Sama konjukcija Sunca i Meseca je u IV polju pa bih rekla da si zato okrenuta kuci i roditeljima,a moze biti i preterana briga za oca. Mozda ti je on bio autoritet u zivotu ili oslonac....

*

Van mreže capri

• *
  • 99
  • 0
« Odgovor #7 poslato: 14:45:27, 15.Nov.2009. »
 I autoritet i oslonac...sve .Možda je interesantno da izuzetno ličim na njega i likom i djelom.Kao da sam naslijedila i njegovu sudbinu....u životu vodimo identične borbe samo u različitim okolnostima i sa različizim ljudima.Pošto je meni i VE u blizini ove konjukcije(svega 3 stepena udaljena ) ja sam se i zaljubljivala u ljude koji po temperamenti i karakteru jako liče mom ocu

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #8 poslato: 15:11:04, 10.Dec.2009. »
I autoritet i oslonac...sve .Možda je interesantno da izuzetno ličim na njega i likom i djelom.Kao da sam naslijedila i njegovu sudbinu....u životu vodimo identične borbe samo u različitim okolnostima i sa različizim ljudima.Pošto je meni i VE u blizini ove konjukcije(svega 3 stepena udaljena ) ja sam se i zaljubljivala u ljude koji po temperamenti i karakteru jako liče mom ocu
To je i nekad simbolika ovog aspekta!  (mah:mah)
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
« Odgovor #9 poslato: 17:20:30, 10.Dec.2009. »
Onda konjukcija Sunca i Meseca u 7-mom polju definitivno donosi poteskoce vezane za brak ili ljubav. ???

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000