Sunce i Mesec u sinastriji

• Odgovora: 44
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Sunce i Mesec u sinastriji
« Odgovor #30 poslato: 13:23:00, 26.Avg.2012. »
Orbis
Meki i tvrdi aspekti

Uporedjujete svoje i njegove polozaje astroloskih tela.

*

Van mreže Melanija

• **
  • 117
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
« Odgovor #31 poslato: 16:55:26, 08.Sep.2012. »
Heh, ja imam u sinastriji nasoj moje So(20*Raka) 120 njegov Mo(17*Riba)...Ovo bi trebalo da je aplikacioni aspekt jer Mo ide u susret So, zar ne? Inace na njegovom Mo u Ribama je moj Ju, na 5* razlike(moj Ju na 22*Riba)...e sad ne znam koliko da ovo racunam kao konjukciju...
Do duse, imamo i teske aspekte Sa i Ve tako da So, Mo i Ju dobor dodju da izvuku stvar 8)

moja natalna karta http://i42.tinypic.com/jsis89.gif

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #32 poslato: 03:37:31, 10.Sep.2012. »
Melanija, Sunce i Mesec su vam u aplikaciji  :)

*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Love,Peace,Freedom
« Odgovor #33 poslato: 15:53:40, 20.Okt.2013. »
Njegovo Sunce je u 7mu kucu u Raka, na 14og stepena Bika i upada u moje 5to polje, koje je u Raku. Njegovo Sunce gradi sextile sa moj Mesec u Biku u 2gu kucu, na 9ti stepen Strelca. Moj Mesec upada u njegovu 4tu kucu, koja je u Bika. Isto i meseci su nam povezani sa trigonom ( njegov Mesec u Devici u 8oj kuci, na 8mi stepen Skorpije, upada u moja 7ma kuca u Devici ).  :) Ima li nade za brak?

*

Van mreže vanjaaaaa

• *
  • 7
  • 0
« Odgovor #34 poslato: 13:39:11, 04.Nov.2013. »
da li bi neko mogao da protumaci moj odnos s partnerom...u zajednickom horoskopu mesec je u konjukciji sa venerom i merkurom ali pravi kvadrat sa plutonom...:/ inace njegov mesec pada u moje 7polje a moj mesec je u njegovom 4polju....sunce je u konjukciji sa venerom i merkurom u opoziciji sa asc i pravi sextil sa uranom,saturnom,jupiterom i marsom , moje sunce pada u njegovo 3 polje a njegovo u moje 10....da li bi neko mogao nesto vise da napise o ovome? please :)))))

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #35 poslato: 14:42:24, 04.Nov.2013. »
Citat
da li bi neko mogao da protumaci moj odnos s partnerom...u zajednickom horoskopu mesec je u konjukciji sa venerom i merkurom ali pravi kvadrat sa plutonom...:/ inace njegov mesec pada u moje 7polje a moj mesec je u njegovom 4polju....sunce je u konjukciji sa venerom i merkurom u opoziciji sa asc i pravi sextil sa uranom,saturnom,jupiterom i marsom , moje sunce pada u njegovo 3 polje a njegovo u moje 10....da li bi neko mogao nesto vise da napise o ovome? please :)))))

Opoz sa asc ne bi trebalo da bude loše jer je u sedmoj, kvari vam taj pluton, ako je to jedini neg aspekt ne vjerujem da može toliko da pokvari, idealan horoskop ne postoji, ni lični a ni partnerski, ipak zakači kartu pa će neko stručniji odg.  (mah:mah)

*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Love,Peace,Freedom
« Odgovor #37 poslato: 19:04:46, 04.Nov.2013. »
HVALA NA BRZOM ODGOVORU...:) ja mislim da je to jedini losiji aspekt...evo karte :)
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=pibfilemoHELq-u1383551741&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=3&btyp=61&mth=gw&sday=4&smon=11&syr=2013&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&add=18&node=-Yn&mnode=-Ym&asp=1&ast=

Pluton je visa oktava Marsa, pa taj kvadrat ne mora da znaci da uvek nosi nesto loso. Moze da dati malo uvecana ljubomora od strane vlasnika Plutona. Pluton je malefik, on razara, unistava ali i ponovo sozdaje. On je Fenix - uvek se izdize is pepela. U kontaktu sa Venerom daje fatalne ljubavi, puni strasti, ostro fizicko ispoljavanje ljubavi, ali i silne ljubomore. Vidim da je tvom dragog PL vladar Asc., pa samim tim uveliko ga opisava kao njegova licna planeta, pa bi rekla da on malo vise ljubomori u vasu vezu i da " drzi uzde ".... Plus, tvoj  Pl upada u njegovo 1to polje, sto daje da ti mozda zelis da dominiras nad njega, nameces mu svoje zelje i tako. Osecas veliku strast sprema njega. Ali, treba da malo prilagodis svoja baranja, da ne bi ugusila tvog dragog. Niko ne zeli da ga pritiskaju.  :)
« Najnovija izmena:: 19:08:26, 04.Nov.2013. Pokahontas-84 »

*

Van mreže vanjaaaaa

• *
  • 7
  • 0
« Odgovor #38 poslato: 19:48:25, 04.Nov.2013. »
Hmmm bice da si upravu :) nismo bas dugo zajedno tako da jos uvek nema neke ljubomore nadam se da je nece ni biti :D hvala ti na odgovoru :)  :olala:

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #39 poslato: 23:53:07, 24.Dec.2013. »
Da li postoji sekstil izmedju So i Mo, sedam je orbis aplikacija je u pitanju?

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000